Jump to content

נושא הימורים - האם אדלשטיין יזמן את פניני לנבחרת?

חןחן

Recommended Posts

האם קפטן מכבי ת"א הנוכחי, הבחור שאמר לשבדית משפט ששגור בפי כל אוהד אדום ממוצע, יזומן או לא יזומן לנבחרת ע"י אדלשטיין?

מה אתם אומרים?

בנוסף, האם אי פעם "שולדי" הצבוע ישים לב שהקהל שלו משתמש באופן קבוע בלקסיקון השואה?

אם מאמן הפועל ינצל את מעמדו כמאמן הנבחרת כדי לסגור חשבון עם שחקן של מכבי הוא יהפוך לאחד המושחתים שהוא כ״כ סולד מהם.

אבל הבלונדית (שמשחקת בנבחרת שבדיה) בכתה ואמרה שזה בושה שגיא ילבש את מדי נבחרת ישראל

היא ממש תעלב עם המאמן שלה יזמן אותו.

אני רוצה להאמין שהוא רוצה את הנבחרת הטובה ביותר שיכולה להיות לו. ונבחרת ישראל הכי טובה שיש היא נבחרת שגיא פניני שחקן מרכזי בה

לגבי השאלה שלך על הצבוע והקהל שלו, זה מה שהוא אמר בראיון לוואלה על פניני:

"זו בושה וחרפה!", הוא מרים את הקול. "זה וגם דברים אחרים שקרו בנושא. זה שמדינת ישראל מוכנה שאנשים כאלה ילבשו את המדים שלה, זה כל כך מתאים לנו. אני לא עשיתי כלום בכל מה שקשור לפרשת פניני...אני לא חושב שזה מתאים לנו, כמדינת ישראל, לעשות כזה דבר. אם אתם חושבים שבן אדם כזה יכול לייצג אתכם כמדינה, בן אדם שקורא לך **** ומאחל לאבא שלך למות מסרטן בראש, אז אתם תגידו לי מה ראוי. מחוקקים נגד הקריאות האלה חוקים, ואדם כזה לובש את המדים של נבחרת ישראל, אז...".

ועלינו:

"אם הוא גיבור שלהם, זה אומר עליהם משהו״

את הקהל שלו וקריאות השואה הוא פוטר ב:

״לא צריך להגיד דברים כאלה״

הפועל קלאסי.

מחזיק ממנו מבחינה מקצועית

לא סובל אותו מבחינת אישיות

לא יפתיע אותי אם לא יזמן.

גיא פניני עושה הכי חכם שיש אומר לתקשורת שאם הוא יזמין אותו זה כבוד גדול ללבוש את המדים וכו'..

אם אדלשטיין מזמין אותו הוא יוצא הכי קטן שיש וגיא צוחק כל הדרך עד לנבחרת..

אני במקום גיא אם הוא מזמין אותו גיא אומר לא תודה ונשאר בבית כי איך אתה יכול לשחק עבור מאמן שלכלך עליך ככה ומוציא אותו קטן עוד יותר.

אבל אני מאמין שאם גיא יוזמן הוא ילך לנבחרת ולא יעשה פאלטות כאלה אחרות כדי לא להדליק את התקשורת נגדו.

גיא פניני עושה הכי חכם שיש אומר לתקשורת שאם הוא יזמין אותו זה כבוד גדול ללבוש את המדים וכו'..

אני במקום גיא אם הוא מזמין אותו גיא אומר לא תודה ונשאר בבית כי איך אתה יכול לשחק עבור מאמן שלכלך עליך ככה ומוציא אותו קטן עוד יותר.

אבל אני מאמין שאם גיא יוזמן הוא ילך לנבחרת ולא יעשה פאלטות כאלה אחרות כדי לא להדליק את התקשורת נגדו.

הפוך. אם אדלשטיין יזמין אותו ופניני יסרב זה יוציא את פניני קטן, לא את אדלשטיין.

רק נותר לחכך ידיים בהנאה ולהראות את אדלשטיין מתפתל במלכוד הזה שהוא הכניס את עצמו אליו, בימים שלא חשב שיש איזשהו סיכוי שיקבל את הנבחרת.

ואני בטוח שהוא יזמן אותו.

וואלה אני לא מבין מה יש לאנשים פה נגד שולדברנד. עושה רושם של בחור חביב שלא עשה שום דבר רע לאף אחד. לי אישית קשה לשנוא אותו.

יוציא אותו קטן ? לחזור בך ממה שאמרת להתנצל ולהזמין אותו יוציא אותו הכי גבר בעולם.

וואלה אני לא מבין מה יש לאנשים פה נגד שולדברנד. עושה רושם של בחור חביב שלא עשה שום דבר רע לאף אחד. לי אישית קשה לשנוא אותו.

ציניות..?

איך זה לא יוציא אותו קטן ומה הקשר להתנצל הנזק כבר נעשה נאמרו מילים כל כך קשות של אדלשטיין כלפי פניני לא יודע אדלשטיין אוכל אותה משני הצדדים בשורה התחתונה

הוא שנוא גם בלי שום קשר להתחסדות ולבכיינות.

רביד, מה זה ״עושה רושם״? אם אתה אומר דבר כזה כנראה בחיים לא ראית משחק ליגה בכדורסל. החלאה הזה יכול לעשות בית ספר לפניני בכל מה שקשור לחוסר ספורטיביות על המגרש.

אם הוא לא היה נראית כזאת חמודה אדומה עם קוקו מישהו כבר היה מדבר על זה.

רק תגידו אם אני צודק או לא:

ללא התקרית עם פניני, מישהו פה היה מרגיש משהו נגדו? הוא היה מזיז למישהו את הביצה?

כן או לא בלי הסברים וחפירות

מצטער לא קונה את זה.

השחקן היחיד בהפועל סל שהקהל שלנו מקלל זה שולדברנד. לא נאור, לא בר תימור בשנה שעברה, לא לימונד, לא אף אחד אחר. זה לא צירוף מקרים. הוא פשוט לא מספיק חשוב או טוב או מזוהה עם הפועל כדי שיקללו אותו. אף אחד שם לא למען האמת. בלי התקרית עם פניני לא היו מקללים ושונאים אותו ועובדה שהקללות התחילו בדרבי הראשון אחרי שהפרשה הזאת התפוצצה.

אם אתה מראש לא קונה את זה אז למה שאלת?

יודע מה? עזוב את זה שאפשר להוציא עוד לא מעט סרטונים עם עבירות כמו שהביאו כאן מהמשחקים המלאים של הפועל ולהוכיח לך שהוא השחקן הכי מלוכלך בליגה.

בהחלט יש עוד סיבות לשנוא אותו חוץ מהפעולות שלו על המגרש. תקרא כל ראיון שהיה איתו מאז התקרית ואז תבוא לספר לי איזה בחור נחמד וחביב הוא, זונה תקשורתית.

תשמע אני אף פעם לא שמתי לב למשחק המלוכלך שלו. אם יראו לי הוכחות משכנעות כמו שאמרת יכול להיות שאני אשנה את דעתי.

לגבי הראיונות אני פחות מסכים. כתב שואל אותו שאלה אז הוא עונה. לא ראיתי משהו מיוחד בראיונות שלו. זה לא שהוא אמר "אוהדי מקקי חזירים מסריחים". בסך הכל צריך לזכור שבהפועל הקהל הוא גם הבעלים והוא גם זה שמשלם את המשכורת לשחקנים אז מובן למה הם מדברים ככה.

רק תגידו אם אני צודק או לא:

ללא התקרית עם פניני, מישהו פה היה מרגיש משהו נגדו? הוא היה מזיז למישהו את הביצה?

כן או לא בלי הסברים וחפירות

לא

אבל זה כן קרה,והוא טורח להזכיר את זה בכל נאום בת מצווה שהוא נושא מאז.

אה, והוא גם שחקן סופר מלוכלך וצבוע מסריח.