Jump to content

ישראל - סלובקיה

Chris

Recommended Posts

תנו לבוזגלו לבעוט עוד 100 בעיטות כאלה, 50 מהם לאמצע השער חלש לשוער 50 מהם לעננים

אתה זוכר את הגול "שלו" נגדינו?

מי עוד יכול לבעוט ככה?

לפי מה קבעתם שמיכה בועט כל כך גרוע?

זה שהוא מתופקד בצד ימין רוב הזמן שאין לו את האפשרות לחתוך פנימה ולבעוט לא אומר שאין לו בעיטה טובה.

שכחתם את הגול שלו מול קייב?

רק שאני יבין - על סמך בעיטה אחת טובה "שהתלבשה" לו אתה קובע שיש לו בעיטה טובה? בתכלס לא רק שחוץ מהבעיטה הנ"ל הוא לא כבש משהו בסגנון אלא שלא זכור לי אפילו איזה בעיטה שאיימה על השער,אלטמן לדוגמא כבר במשחקים הראשונים איים הרבה על השער מחוץ לרחבה ורואים שיש לו את היכולת.

בוזגלו טוב בקבוצות כמו סכנין וב"ש. אין לו יכולת מנטלית בשביל מועדון גדול כמו מכבי.

מה שאני זוכר ממנו זה את הפנדל העלוב בדרבי ושהוא השתפן לעלות נגד בית"ר בהארכה בגביע.

אוסטרליה הפסידה 4-3 בביתה לאקוודור אחרי שהובילה 3-0 כבר בדקה בדקה ה32, במחצית ערך המאמן האקוודורי חמישה חילופים, הגול הרביעי של אקוודור נכבש בדקה ה92.

אוסטרליה הפסידה 4-3 בביתה לאקוודור אחרי שהובילה 3-0 כבר בדקה בדקה ה32, במחצית ערך המאמן האקוודורי חמישה חילופים, הגול הרביעי של אקוודור נכבש בדקה ה92.

נשמע קצת מכור אבל וואו...

אני מבין שכולם פה באיזה אנטי נגד בוזגלו (לא לגמרי ברור לי למה, האמת), ותמיד כיף לשבח את השחקנים שלך, אבל כרגע, ככל שאני אוהב את מיכה, בוזגלו טוב יותר. לא יודע מה יקרה בעתיד, אבל נכון להיום זה המצב. הוא היה שחקן מצויין לפני מכבי, ומסתבר שהוא שחקן מצויין גם אחריה. אישית, בכלל לא היה מפריע לי לראות אותו לובש צהוב שוב, לא שיש איזה סיכוי שהוא יקרה.

ועוד מילה על מידת ההצלחה שלו אצלנו - בוזגלו לא יכול לקחת על עצמו קבוצה. נדמה לי שזה די ברור. בוזגלו צריך שיהיה מישהו אחר שיקח ממנו את הפוקוס. בסכנין הוא היה צעיר, ואף אחד לא ציפה ממנו לכלום. בבאר שבע יש את ברדה שהוא המנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה. בצילו בוזגלו יכול לפרוח. זו לא בושה ולא משהו נדיר. לפחות מהשנים הראשונות שלו, עושה רושם שגם מיכה אהובנו (באמת בלי ציניות) הוא כזה. קחו את בוזגלו ושימו אותו במכבי של היום עם זהבי, אלברמן, ראדי - שחקנים דומיננטים שמובילים את הקבוצה - ותקבלו את השחקן שכולם חלמו לקבל בקדנציה הראשונה ולא קיבלו, אותה קדנציה שבה ציפו שיהפוך למלך הבא של מכבי.

אני מבין שכולם פה באיזה אנטי נגד בוזגלו (לא לגמרי ברור לי למה, האמת), ותמיד כיף לשבח את השחקנים שלך, אבל כרגע, ככל שאני אוהב את מיכה, בוזגלו טוב יותר. לא יודע מה יקרה בעתיד, אבל נכון להיום זה המצב. הוא היה שחקן מצויין לפני מכבי, ומסתבר שהוא שחקן מצויין גם אחריה. אישית, בכלל לא היה מפריע לי לראות אותו לובש צהוב שוב, לא שיש איזה סיכוי שהוא יקרה.

ועוד מילה על מידת ההצלחה שלו אצלנו - בוזגלו לא יכול לקחת על עצמו קבוצה. נדמה לי שזה די ברור. בוזגלו צריך שיהיה מישהו אחר שיקח ממנו את הפוקוס. בסכנין הוא היה צעיר, ואף אחד לא ציפה ממנו לכלום. בבאר שבע יש את ברדה שהוא המנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה. בצילו בוזגלו יכול לפרוח. זו לא בושה ולא משהו נדיר. לפחות מהשנים הראשונות שלו, עושה רושם שגם מיכה אהובנו (באמת בלי ציניות) הוא כזה. קחו את בוזגלו ושימו אותו במכבי של היום עם זהבי, אלברמן, ראדי - שחקנים דומיננטים שמובילים את הקבוצה - ותקבלו את השחקן שכולם חלמו לקבל בקדנציה הראשונה ולא קיבלו, אותה קדנציה שבה ציפו שיהפוך למלך הבא של מכבי.

לדעתך זהבי בעט יותר מדי המשחק?

לדעתי דווקא כן.

הבעיטה בהתחלה ממש ממש מרחוק הייתה מפגרת.

היה לו גם עוד פעם שיכל להכניס כדור פנימה ובעט ממצב לא טוב.

הבעיטה אחרי סיבוב והבעיטה שהשוער הציל לקרן היו סבבה

בוזגלו שחקן טוב לליגה הישראלית (שהיא ליגה עלובה למדי). אני לא אתפלא בכלל אם ג'ורדי יגשש שם בקיץ. הוא גם שחקן בעמדה שאנחנו די צריכים.

להשוות אותו למיכה זה לא רציני כרגע. מיכה בן 22, בישראל זה בערך כמו עלייה מהנוער באירופה. עוד כמה שנים יהיה אפשר לעשות ביניהם השוואה.

בוזגלו שחקן טוב לליגה הישראלית (שהיא ליגה עלובה למדי). אני לא אתפלא בכלל אם ג'ורדי יגשש שם בקיץ. הוא גם שחקן בעמדה שאנחנו די צריכים.

להשוות אותו למיכה זה לא רציני כרגע. מיכה בן 22, בישראל זה בערך כמו עלייה מהנוער באירופה. עוד כמה שנים יהיה אפשר לעשות ביניהם השוואה.

א. לא בטוח שג'ורדי פה שנה הבאה.

ב. בוזגלו אמר שבארץ הוא ישחק רק בבאר שבע ( הצהרה מפגרת שרק יכולה לפגוע בך ולא לעזור ), כך ששנה הבאה זה נראה לי מוקדם מדי בשבילו לצאת נקניק.

ג. למה נראה לך שאלונה תוותר עליו? זה לא שמכבי מפזרת את הסכומים שארקדי פיזר פה.

וואו זה לא יאמן עד כמה אנחנו גרועים בכדורגל, לא רואה איך ישראל לא מסיימת במקומות 4-5 את הבית (מדהים שאפסים כמונו מעיזים לא לקחת בכלל את קפריסין בחשבון), ככה זה במדינה שכולה שונאת את יו"ר ההתאחדות שנאת מוות, חוץ מהמשפחה שלו וקומץ אוכלי חינם, אבל אפילו ראש הממשלה לא יכול להזיז אותו מהתפקיד...

לגבי בוזגלו: זה לא סתם שאוהדי מכבי מסרבים להחזיק ממנו, ראינו איזה זבל של בנאדם, חלאה מלאה בעצמה, מניירות של סופרסטאר על כלום, טוב רק נגד גרועים.

זה אפילו לא קצת מפתיע שבחיפה, מכבי ובבלגיה הוא היה אפס מאופס מקסימום נתן משחק פה משחק שם נגד איזה מתנ"ס ובסכנין ובבאר שבע הוא פורח (גם כאן כשבמשחק היה גם מה להפסיד ולא רק מה להרוויח כמו נגדנו הוא חזר להיות גרוע ולא לעבור בהרמות את השחקן הראשון כמו שעשה אצלנו מאות פעמים...)

נילוס, קפריסין היא לא קפריסין שאנחנו זוכרים של גוגיץ׳. הכדורגל הקפריסאי נמצא בשפל נורא מאז הסרת ההגבלה על זרים. אין שום סיכוי שהם מסיימים לפנינו.

נילוס, קפריסין היא לא קפריסין שאנחנו זוכרים של גוגיץ׳. הכדורגל הקפריסאי נמצא בשפל נורא מאז הסרת ההגבלה על זרים. אין שום סיכוי שהם מסיימים לפנינו.

אתה אוכל בלופים של התקשורת לצערי, ראינו את מכבי מול ניקוסיה, הרמה לא שונה במיוחד, לדעתי שתי המדינות גרועות בערך באותה מידה, והביטול שלהם מגוחך בעיניי...

לא ייאמן שאנשים פה רוצים את בוזגלו. הוא האכיל את מכבי כל כך הרבה חרא.

לקרוא ולא להאמין פשוט שיש מישהו שלא מתעב את הבנאדם הזה זה בלתי נתפס

אתם מביכים

אם זהבי שם גול כזה אתמול אז כולכם גומרים ממנו שבוע

בוזגלו בעונה אדירה שחקן העונה יחד עם זהבי

אף אחד לא אמר שהוא לא מוכשר, כולם אומרים שהוא חלאה עם חרא של אופי, אתה רוצה תתעלם אבל הוא היה בשלוש קבוצות רציניות בחיים שהם גם אתגר ונכשל בכולן, שיחק בשתי קבוצות של ליצנים שמתנדנדות בין ליגות ושם הצליח, זה כל הסיפור של הנבלה...

אתה אוכל בלופים של התקשורת לצערי, ראינו את מכבי מול ניקוסיה, הרמה לא שונה במיוחד, לדעתי שתי המדינות גרועות בערך באותה מידה, והביטול שלהם מגוחך בעיניי...

אף אחד לא אמר שהוא לא מוכשר, כולם אומרים שהוא חלאה עם חרא של אופי, אתה רוצה תתעלם אבל הוא היה בשלוש קבוצות רציניות בחיים שהם גם אתגר ונכשל בכולן, שיחק בשתי קבוצות של ליצנים שמתנדנדות בין ליגות ושם הצליח, זה כל הסיפור של הנבלה...

ממש לא אוכל בלופים של התקשורת. תבדיל בין רמת הקבוצות לרמת הנבחרת. הקבוצות מלאות בזרים.

מוכשר הוא תמיד היה העונה הוא גם יעיל

אל תשכח שגם במכבי מבחינת מספרים הוא היה טוב פשוט היה לו קבוצה של נגרים

בוזגלו במכבי של היום היה נותן הרבה יותר

בקמפיין האחרון ישראל צברה 14 נקודות וקפריסין 5 (מקום אחרון בבית)

בקמפיין שלפניו של מוקדמות היורו ישראל צברה 16 נקודות וקפריסין 2 (שוב מקום אחרון)