Jump to content

ערן זהבי קפטן נבחרת ישראל

snufkin

Recommended Posts

מברוק. התפקיד תפור עליו. אולי עכשיו הנבחרת תפתח קצת אופי ובנוסף זה בטוח גורם לאוהדי הפועל להתרעם ולא להפסיק לאהוד את הנבחרת.. אה הם בעצם אף פעם לא אהדו אותה..

מ

אם התכוונת לשאול מה המקור של הידיעה:

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/559/982.html?hp=71&cat=7101

אם התכוונת לשאול משהו אחר, פרט.

אם התכוונת לצאת מגניב - אחי אתה גבר-גבר.

אז ייני קפטן מכבי וזהבי קפטן הנבחרת

מזכיר את יונייטד בתחילת שנות ה2000

קין קפטן יונייטד בקהאם קפטן אנגליה

שאני אבין,כל הפורום רושם שהנבחרת מעניינת לו את הביצה למרות שחצי מכבי בסגל אז שזהבי הקפטן זה יעניין מישהו?

אז ייני קפטן מכבי וזהבי קפטן הנבחרת

מזכיר את יונייטד בתחילת שנות ה2000

קין קפטן יונייטד בקהאם קפטן אנגליה

במקרה הזה קין היה אירי ולא היה יכול להיות קפטן אנגליה...

שאני אבין,כל הפורום רושם שהנבחרת מעניינת לו את הביצה למרות שחצי מכבי בסגל אז שזהבי הקפטן זה יעניין מישהו?

אז ככה: כל הפורום לא רשם שהנבחרת מעניינת לא את הביצה מ-2 סיבות: א. אותי היא מעניינת. ב. אנשים הגיבו על הנושא. כנראה שהיא בכל זאת מעניינת ואם אתה מנסה לצאת סוג של אנרכיסט אז נראה לי שזה נפוץ יותר בצד השני של הכביש. אם סתם הנבחרת לא מעניינת אותך, זה ליגיטימי אבל קבל ממני עצה חברית:

הכותרת של הנושא היתה די ברורה נראה לי.. לא משהו מטעה או ליד או קרוב. אז בשביל לחסוך מזמנך היקר והחשוב המלצתי אלייך היא שברגע שאתה רואה כותרת שלא מעניינת אותך פשוט אל תיכנס לנושא. מקווה שעזרתי.

יש אנשים שכן מעניין אותם. אותי לא במיוחד, אבל יש כאלה שכן. חוץ מזה, את ערן זה כנראה מעניין אז אני שמח בשבילו.

מה הקטע בכח לכתוב על כל נושא שלא מעניין אתכם שלא מעניין אתכם? בחיים לא הבנתי את כל תגובות ה-מ למיניהן.

יש אנשים שכן מעניין אותם. אותי לא במיוחד, אבל יש כאלה שכן. חוץ מזה, את ערן זה כנראה מעניין אז אני שמח בשבילו.

מה הקטע בכח לכתוב על כל נושא שלא מעניין אתכם שלא מעניין אתכם? בחיים לא הבנתי את כל תגובות ה-מ למיניהן.

זה חשוב לדעת איזה אנשים זה לא מעניין, כדי לא לפתוח איתם דיון על זה. אפשר להוסיף בפורום כפתור "מ", שאנשים לא יראו נושאים שלא מעניינים אותם.

כל כך עצוב מה שנהיה מהנבחרת ואיך עסקנים קטנים הרסו אותה ואת התשוקה אליה.

אם פעם הייתי במתח לדעת איזה שחקנים ממכבי יזומנו לנבחרת אז היום אני במתח שונה של לקוות ששחקנים ממכבי לא יזומנו (כי לא שווה לסכן רגל של שחקן עבור הנבחרת הזאת).

אם בעבר היית סופר את הימים עד למשחק של הנבחרת ומתרגש מזה כמו משחק של מכבי אז היום כבר אין את התשוקה הזאת לפחות אצלי.

זה לא קשור לזה שהנבחרת מצליחה פחות או יותר כי אף פעם לא הצלחנו.

מי שלקח את הנבחרת מאיתנו הם אנשים כמו לוזון ועסקנים נוספים למניהם.

זה רק שאלה של זמן עד שהנבחרת תהפוך להיות נבחרת של סוכנים ועסקנים אם זה כבר לא קורה (לכאורה) כמו הנבחרת הצעירה לפני היורו.

חבל מאוד, זה אומר שהוא כנראה יעשה 90 דקות נגד הנבחרת הרנדומלית שתנצח אותנו השבוע במשחק ידידות, כשהוא צריך לנוח אחרי שבוע כזה...

מכבי צריכה לבקש מההתאחדות שאף אחד מהשחקנים שלה לא ישחק במשחק נגד סלובקיה כי יש עליהם עומס מטורף וגם ככה זה משחק בלי חשיבות

כל כך עצוב מה שנהיה מהנבחרת ואיך עסקנים קטנים הרסו אותה ואת התשוקה אליה.

אם פעם הייתי במתח לדעת איזה שחקנים ממכבי יזומנו לנבחרת אז היום אני במתח שונה של לקוות ששחקנים ממכבי לא יזומנו (כי לא שווה לסכן רגל של שחקן עבור הנבחרת הזאת).

אם בעבר היית סופר את הימים עד למשחק של הנבחרת ומתרגש מזה כמו משחק של מכבי אז היום כבר אין את התשוקה הזאת לפחות אצלי.

זה לא קשור לזה שהנבחרת מצליחה פחות או יותר כי אף פעם לא הצלחנו.

מי שלקח את הנבחרת מאיתנו הם אנשים כמו לוזון ועסקנים נוספים למניהם.

זה רק שאלה של זמן עד שהנבחרת תהפוך להיות נבחרת של סוכנים ועסקנים אם זה כבר לא קורה (לכאורה) כמו הנבחרת הצעירה לפני היורו.

אני מסכים שהמצב כרגע לא מזהיר בכל מה שקשור להתעניינות של האנשים בנבחרת וזה בעיקר בגלל הלוזוניאדה. לגבי העתיד אני יותר אופטימי ממך. לוזון יעוף בסוף הקדנציה ונקווה שיגיע במקומו מישהו נורמלי, לא צריך יותר ממשהו נורמלי עם מנהל תקין כדי להחזיר את האוהדים. כמו שאמרת להצליח אף פעם לא הצלחנו וכנראה שבאספקט הזה לא נראה הצלחה ב10 שנים הקרובות אבל לפחות הקהל יחזור להרגיש הזדהות.

לא יודע מה איתכם אני גאה ששחקנים של מכבי משחקים בנבחרת ועוד יותר שיש לנו קפטן (לא היה מאז בנין?).. חלוקת העומס נלקחת בחשבון ויש יחסים טובים בין ג'ורדי לגוטמן ואל תשכחו מי מאמן הכושר אז גם בנקודה הזו אין סיבה לדאגה (כמובן חוץ מפציעות שלא תלויות בעומס/כושר ע"ע יצחקי).