Jump to content

מכירים את האוהדים שחושבים שהם מבינים יותר מפאולו סוזה?

ת"א שלנו

Recommended Posts

מאמן ענק, גאון כדורגל. ניסיון.

מעריך אותו מאוד.

אבל אחריי הביזיון של אתמול

ועם ההכנסה של מיטרוביץ - הוא הזכיר לי למה הוא בישראל. ( אגב החילוף של מיטרוביץ בא בשביל לצחוק על השחקנים שלו בקישור ( ראדי אלברמן זהבי אלטמן ) מי שלא מבין למה לצחוק על השחקנים אז שידדע שאחד הדברים שסוזה אוהב זה " control the game" בקיצור, מרכז חזק. אז הוא אמר להם הנה קחו, תשחקו עם 5 קשרים ובואו נראה אם הם יניעו עליכם כדור ככה.. ( ברור שהם יניעו עלינו כדור ככה !!!!!!!!!!!!!!!!! וימשיכו עד מתי שבא להם ) .

במידה ולא ישנת את האגו שלו, הוא לא יצליח כ"כ. אני מקווה שזה סתם רגע של עצבים, כי זה קורה לו יותר מידי העונה.

ועכשיו קצת מבט מקצועי על המשחק.
בשיטה שאנחנו משחקים ( החזקת כדור - משחק מסירות קצר )
אין סיכוי שנצליח עם קשר אחורי באירופה כמו גל אלברמן ( אני אומר את זה משנה שעברה.. חח ) [ ברמות הגבוהות! )
ואין סיכוי שנשחק עם מגו כמו יואב זיו... ( שוב - אני לא אומר טוב או רע, לשמה הוא לא מתאים )
אתה לא יכול להרכיב את אלטמן, שחקן ישראלי, שעדיין לא סיים את ההתפתחות הפיזית שלו ( ילד ) לשחק נגד אייטי והשחקנים של באזל.. זה פשוט להרוג את הילד( חשוב לציין שכאן אני חושד שסוזה חייב לתת לו מספר דקות לפי החוזה שלו, בשביל שמכבי לא תשלם עליו דמי השאלה מלאים - מי שיודע שיבדוק בבקשה ) .

בקיצור מה שאני מנסה להגיד, וזה יכול לעצבן פה קצת אנשים.

אבל הפועל של גוטמן הצליחה באירופה כי היא ידעה לעקוץ ( מתפרצת ).

וזה הסיכוי היחיד של קבוצה ישראלית באירופה ( נגד קבוצה כמו באזל ).

אז אדון ג'ורדי, עם זרים בסוף הקריירה ב 300 אלף יורו, לעולם לא נעבור שלב כזה.. אבל שוב, השאלה לאן אנחנו מכוונים?

אני מרגיש טיפה פיספוס, שיכלנו לעשות משהו השנה!

שיהיה סופ"ש צהוב לכולם!

**** כל הביקורת שלי באה מאהבה, אני לא רוצה לעורר איזה באלגן או משהו כזה - אלו דעותיי **

אגב - תיהיו גאים שאת הגרמנים, הצרפתים, והקפריסאים - כל התוצאות הטובות שלנו בבתים באו מאותה שיטת משחק בליגה, שלטנו בכל משחק שניצחנו.

אולי עוד כמה שנים, עם כמה זרים טובים (:

ההכנסה של מיטרוביץ היתה טובה ולמשך 25 דקות מכבי היתה טובה מאד (כולל ההגעה למצב של ראדי). אם כבר, הפתיחה עם אלטמן היתה טעות.

לקרוא לזה ביזיון? ממש לא.

ביזיון הוא מי שקורה לזה ביזיון. אפשר לחשוב שהוא פתח עם השוער בתור חלוץ.

ביזיון זה להפסיד לעכו 4-0, להתבזות נגד סנטה קולומה בחוץ ולעוף נגד בית"ר\שמשון ת"א

הפסדנו 3-0 לפאקין באזל ואתה קורא לזה ביזיון? תגיד לי אתה אמיתי?!

אני גם שונא חכמים בדיעבד..

יש כמה יתרונות לעובדה שעפנו מהמפעל הזה, הראשון הוא ברור, ההתרכזות בליגה. והשני אולי יגרום להשארות סוזה. יש ליגות יותר נחשבות וטובות (כולל השוויצרית) שאם ההינו עוברים יותר קבוצות היו לוטשות אליו עניים.

הלוואי שישאר.

למה בדיעבד?

אני לא מכיר אנשים לפני המשחק שאמרו לי שמיכה צריך לפתוח על הספסל.

כולם חשבו על זה מראש ואפילו לקחו את זה כמובן מאליו.

אף אחד לא חכם בדיעבד.

למה בדיעבד?

אני לא מכיר אנשים לפני המשחק שאמרו לי שמיכה צריך לפתוח על הספסל.

כולם חשבו על זה מראש ואפילו לקחו את זה כמובן מאליו.

אף אחד לא חכם בדיעבד.

אז עכשיו אתה מכיר אחד.

דור הוא שחקן נהדר, אבל במשחק הקודם בבלומפילד הוא היה חסר אונים מול הפיזיות והמהירות של ספארי ואייטי שפשוט חנקו אותו.

סוזה העדיף להעלות את ההרכב הכי פיזי שיש לו במצבת השחקנים על מנת לנסות ולהקשות על באזל העדיפה שמשחקת בביתה.

אז הוא נתן את ההזדמנות לאלטמן, שאגב למרות שלא הותיר שום אימפקט על המשחק (כמו אף אחד אחר), הראה בכמה רגעים שלפחות מבחינת השילוב של טכניקה-פיזיות-מהירות,

יש לו מה למכור מול ההגנה של באזל.אותו אלטמן, שפתח מול פרנקפורט בבית והיה טוב מאוד.

מדהים כמה חוצפה יש לאנשים.

זרים בסוף הקריירה ב-300 אלף יורו? מה האמנתם שקווארסמה באמת יגיע?

זה מה שיש, מכבי היא לא שם גדול באירופה, ומי שרוצה להגיע כנראה לא מתלבט בין מכבי לבין אחת מהקבוצות הגדולות של אירופה.

תהיו הגיוניים, זרים בקליבר רציני (ולא זכייה בפיס כמו קרלוס גארסיה) לא עומדים ומחכים שמכבי תקרא להם להצטרף.

הזלזול שלכם במיטרוביץ הוא שערוריה. למרות טעויות שיש לו לפעמים, הוא מחזיק בכדור ומארגן את המשחק ברמה גבוהה ואתם פשוט

אוהבים להיות כמו כל פרשן כדורגל ישראלי ולהדביק לו את הכינוי - החתמה של מאמן.

בקיצור,

אולי מכבי מתקדמת בצעדים מדודים לאירופה, אבל הקהל פה נשאר הרחק הרחק מאחור.

חיכיתי קצת שירגעו העיניינים כדי להגיד את זה בלי שיצאו עלי, סוזה מאמן גדול, הביא לפה את המערך עם ה3 בלמים והימם את כולם ולימד אותנו שיעור קטן בכדורגל.

אבל אי אפשר לעצום עיניים ולהתעלם שהוא טועה (לרוב אותה טעות) בחודשים האחרונים, זה התחיל ב"זלזול" בגביע, אחר כך להתעקשות על מיטרוביץ, וממשיך בהרכבים.

אז זה טוב ויפה להפתיע, אבל לא צריך כל שבוע לנסות למלא לוטו עם ההרכב, זה לא קשור אם אלטמן ראוי או לא להרכב, אחרי חודשיים שלא נגע בכדור לעלות ילד בן 20 למשחק כזה זה לשים לו משקולות על הגב.

גם שגילה את הטעות, יכל במחצית לעשות את החילוף במקום להרוג את הילד 2 דקות לפני המחצית.

ו"הכישלון" בצמד המשחקים הזה הוא המוטיביציה, כל השבועיים הוא דיבר על לנסות לעשות נס או משהו קסום, הוא עצמו העצים את פערי הרמות, גרם לשחקנים להוריד במוטיבציה ובחשיבה שאפשר לעשות את זה וראו את זה בבולמפילד.

לסיום, מקווה שעכשיו בלי רוטציות והפתעות הוא יראה לנו כמה מאמן גדול הוא שהוא משחק עם הכלים הכי טובים שיש לו בזמן נתון בתוספת הטקטיקה הגדולה שלו.

מדהים כמה חוצפה יש לאנשים.

זרים בסוף הקריירה ב-300 אלף יורו? מה האמנתם שקווארסמה באמת יגיע?

זה מה שיש, מכבי היא לא שם גדול באירופה, ומי שרוצה להגיע כנראה לא מתלבט בין מכבי לבין אחת מהקבוצות הגדולות של אירופה.

תהיו הגיוניים, זרים בקליבר רציני (ולא זכייה בפיס כמו קרלוס גארסיה) לא עומדים ומחכים שמכבי תקרא להם להצטרף.

הזלזול שלכם במיטרוביץ הוא שערוריה. למרות טעויות שיש לו לפעמים, הוא מחזיק בכדור ומארגן את המשחק ברמה גבוהה ואתם פשוט

אוהבים להיות כמו כל פרשן כדורגל ישראלי ולהדביק לו את הכינוי - החתמה של מאמן.

בקיצור,

אולי מכבי מתקדמת בצעדים מדודים לאירופה, אבל הקהל פה נשאר הרחק הרחק מאחור.

נגיד (שוב, נגיד) שמיטרוביץ הוא מה שאתה אומר, שלדעתי זה מחמאה בשבילו.

הוא לא יותר טוב מהרבה ישראלים בתפקיד הזה, אחד מהם הוא לוגסי.

נגיד (שוב, נגיד) שמיטרוביץ הוא מה שאתה אומר, שלדעתי זה מחמאה בשבילו.

הוא לא יותר טוב מהרבה ישראלים בתפקיד הזה, אחד מהם הוא לוגסי.

לא מסכים איתך בנוגע ללוגסי, וממש לא נכנס לויכוח על הנושא הזה.

זכותו של מאמן לחשוב ששחקן לא מתאים, ולראייה גם בבית"ר לוגסי לא עושה יותר מדי.

נתקעתם על השער המדהים שלו נגד בני יהודה בשנה שעברה, אבל זה לא הופך לטל בנין שעשו ממנו כאן בפורום.

ואגב, לא בטוח שהם מתפקדים על אותה משבצת

מאמן מקבל אלפי החלטות בעונה.

מאמן גדול/מצויין/טוב זה מאמן שסך ההחלטות הטובות הן בפער ניכר מהטעויות. וונכון לעכשיו, זה בהחלט המצב עם סוזה.

הגדולים ביותר גם לומדים מהטעויות שלהם.

שלוש עשרה משחקי עונה-יאללה מכבי.

אני ממש לא מחסידי לוגסי, ואני חושב שעשו אותו יותר ממה שהוא (אחרי עונה גדולה) כמו ראדי (אחרי עונה גדולה גם כן).

בשביל להגיע לרמות הגדולות צריך לחשוב בגדול, ולא חייב להביא 12 זרים בשתי עונות ולפגוע ב2.

זה כבר סיפור יותר גדול אם תבדוק חוץ מפריצה וגארסיה נפלנו בכל זרים כמעט. עדיף היה להשקיע סכומים יותר גדולים על 1 טוב מאשר 3 שלא טובים, או יעזבו אחרי חודש..

אז אסור להעביר ביקורת? מכבי ממש לא נראית דורסנית בזמן האחרון וזה משהו שצריך לשפר. לא רוצה לקחת אליפות כמו נתניה, 1-0 ביותר מ65% מהמשחקים.

רוב החילופים שלו הם לא עיניינות וקשורות למשחק, הוא מפחד ומתנבקר. לא משתמש במיכה(!!!), מעדיף להשתמש במראבל ובאלטמן הילד כאפות.

רואה שנגד הפועל חיפה עשית שינוי התקפי והקבוצה חזרה למשחק אחרי החילופים, אבל בכל זאת אתה פותח עם אותו ההרכב הזוועתי.

הכושר הגופני ירוד ברמות מטורפות. הוכחה? יצחקי.

זלזול בגביע. יותר מדי כבוד לבאזל.

אולי הדרך לשמינית האירופית היא להילחם בבלומפילד ולא להתנבקר ולהגיד לשחקנים לשחק הגנתי בדקה 90 אחרי שהם במומנטום וגם כשכל הלחץ עליך.

באנו לראות כדורגל, אבל עזוב את זה, סולחים. תהיה גבר, תן להם בראש, תעקוץ.

רבאק סוזה! חלאס להיות פחדן, חלאס 3 בלמים, חלאס ייני אלטמן ושאר הורסי המשחק, יאללה מיכה פריצה אלברמן! שלושת השחקנים שקבוע צריכים להיות בהרכב.

אנשים באמת חושבים שנפלנו בזרים...

הזרים שלנו הם זרים מצוינים ביחס למי שבא לישראל. שחקנים כמו מיטרוביץ', חואן פבלו, גונזאלו, גורי ואפילו ארנשואו, אולי לא ענקיים ברובם, אבל הם שחקנים מצוינים שהפכו לאנדרייטד בגלל גישה מפגרת.

אז אסור להעביר ביקורת? מכבי ממש לא נראית דורסנית בזמן האחרון וזה משהו שצריך לשפר. לא רוצה לקחת אליפות כמו נתניה, 1-0 ביותר מ65% מהמשחקים.

רוב החילופים שלו הם לא עיניינות וקשורות למשחק, הוא מפחד ומתנבקר. לא משתמש במיכה(!!!), מעדיף להשתמש במראבל ובאלטמן הילד כאפות.

רואה שנגד הפועל חיפה עשית שינוי התקפי והקבוצה חזרה למשחק אחרי החילופים, אבל בכל זאת אתה פותח עם אותו ההרכב הזוועתי.

אולי הדרך לשמינית האירופית היא להילחם בבלומפילד ולא להתנבקר ולהגיד לשחקנים לשחק הגנתי בדקה 90 אחרי שהם במומנטום וגם כשכל הלחץ עליך.

רבאק סוזה! חלאס להיות פחדן, חלאס 3 בלמים, חלאס ייני אלטמן ושאר הורסי המשחק, יאללה מיכה פריצה אלברמן! שלושת השחקנים שקבוע צריכים להיות בהרכב.

כל כך מפגר שמיותר להתחיל להתווכח איתך.

אח שלי, לך תעשה קורס פרו ותעזוב אותנו בשקט.

מיטרוביץ הוא שחקן של מאמן וזאת האמת וגם אם זה כואב לכמה אנשים צריך להגיד את זה

לא צריך אותו, במיוחד לא שאנחנו בפיגור 2-0 נגד הפועל חיפה וגם לא בפיגור נגד באזל

זה שחקן שסוזה דוחף בכוח ל-11 וחבל מאוד

חואן פאבלו שוער חלש ואני רק מחכה לסוף העונה שיגמר לו החוזה.

זה שאנשים פה מבלבלים את המוח עם זה שהוא נותן שקט זאת שטות, יש לנו את ההגנה הכי טובה בארץ וכל מה שצריך זה להיות מרוכז במעט עבודה שיש לו, הוא פשוט לא טוב.

הפסקתי לספור בכמה שערים שספגנו הוא אשם

אלטמן ילד כאפות? עוד שניה אני אעשה אותך ילד כאפות יא אהבל. שחקן שלך, תן לו כבוד מינימלי.

קיצר זדיין לנו מהעיניים יא אפס.

אני מתקשה להבין אנשים שממשיכים לומר שסוזה פחות טוב מאוסקר, מעבר לזה שאין צורך לעשות השוואות גם כי אוסקר זה היסטוריה וגם כי זה לא שהייתה לנו בחירה או זה או זה, מבחינת תוצאות סוזה באמת הרבה יותר טוב מאוסקר, כל זה בשילוב בין הליגה לאירופה מה שלא היה לאוסקר...

מישו כתב שמכבי בכושר לא טוב ועובדה זה שיצחקי נפצע.. תגיד לי אתה מטומטם? מה הקשר בין קרע ברצועה לבין כושר?!

פציעה של כושר לקוי זה מתיחת שריר בדקה 60, לא קרע ברצועה! קרע ברצועה זה בגלל תנועה לא נכונה...

בטח גם תגיד שהוא היה עייף בדקה 24 נגד חיפה כשקרע את הרצועה פעם שעברה לא?

אין מה להשוות בינינו לבאזל כי זה לבלים שונים, באזל נמצאת בתפר שבין דרג שני לשלישי באירופה, אנחנו עוד לא מגרדים את הדרג השלישי, לא מבחינת סגל השחקנים, לא מבחינה תקציבית, לא מבחינת מסורת ולא מבחינה מקצועית...

מכבי מתקדמת בצעדי ענק באירופה וזה קצת סינוור פה אנשים, המטרה שלנו צריכה להיות קודם כל לשלוט בליגה שלנו וכל שנה לנסות לעשות צעד נוסף באירופה והשנה עשינו קפיצה שלא תיאמן, ואל תתנו לתקשורת לשקר לכם בפנים ולהגיד שסוזה כישלון (ולתת לו ציון 5 על הקמפיין לפי וואן).. התהליך שאנחנו עוברים כרגע הוא תהליך של כ-10 שנים, תהליך שעשתה קבוצה אחת משוויץ, איך קוראים לה? אממ.. באזל.. כמה אירוני...

אנשים באמת חושבים שנפלנו בזרים...

הזרים שלנו הם זרים מצוינים ביחס למי שבא לישראל. שחקנים כמו מיטרוביץ', חואן פבלו, גונזאלו, גורי ואפילו ארנשואו, אולי לא ענקיים ברובם, אבל הם שחקנים מצוינים שהפכו לאנדרייטד בגלל גישה מפגרת.

אוי נו אל תעבוד על עצמך.

עד ינואר, שחקנו עם 4 זרים בינונים מתוך 5.

ביחס לליגה גם הזרים שרעננה מביאה הם טובים ביחס לליגה.

אני לא מבין מה יש להסתיר, המטרה הייתה בתחילת העונה להגיע לבתים של ליגת האלופות ואני חושב שגם גורדי אמר את זה.

אם כבר הדבר היחיד שאני חושב שהוא שגה זה בחירת הזרים שלו השנה.

במדינה שיש הגבלה ל5 זרים, אתה חייב לפגוע בהם כדי להצליח. קח דוגמא את חיפה והפועל בשנים שהיו באלופות, הזרים היו משמעותיים, היו ברמה מעל כל הישראלים לדעתי.

גם אם תשחק בליגה בלי כל ארבעת הזרים. אני לא חושב שהתוצאות יהיו שונות בהרבה.

לאירופה אתה צריך זרים יותר טובים.

אם כל הכבוד לפריצה, שהוא טוב בליגה, לאף אחד אין ספק, 4 משחקים נגד באזל, הוא היה זוועה אני טועה?

אז אם המטרה הייתה להגיע לבתים של האלופות, ההנהלה ידעה מה עומד מולה.

ולא משנה כמה מעריצי מיטרוביץ יגידו שהוא טוב, אין לי בעיה איתו, הוא לא מספיק טוב לאירופה נקודה. ובטח שלא פבלו.

אוי נו אל תעבוד על עצמך.

עד ינואר, שחקנו עם 4 זרים בינונים מתוך 5.

ביחס לליגה גם הזרים שרעננה מביאה הם טובים ביחס לליגה.

אני לא מבין מה יש להסתיר, המטרה הייתה בתחילת העונה להגיע לבתים של ליגת האלופות ואני חושב שגם גורדי אמר את זה.

אם כבר הדבר היחיד שאני חושב שהוא שגה זה בחירת הזרים שלו השנה.

במדינה שיש הגבלה ל5 זרים, אתה חייב לפגוע בהם כדי להצליח. קח דוגמא את חיפה והפועל בשנים שהיו באלופות, הזרים היו משמעותיים, היו ברמה מעל כל הישראלים לדעתי.

גם אם תשחק בליגה בלי כל ארבעת הזרים. אני לא חושב שהתוצאות יהיו שונות בהרבה.

לאירופה אתה צריך זרים יותר טובים.

אם כל הכבוד לפריצה, שהוא טוב בליגה, לאף אחד אין ספק, 4 משחקים נגד באזל, הוא היה זוועה אני טועה?

אז אם המטרה הייתה להגיע לבתים של האלופות, ההנהלה ידעה מה עומד מולה.

ולא משנה כמה מעריצי מיטרוביץ יגידו שהוא טוב, אין לי בעיה איתו, הוא לא מספיק טוב לאירופה נקודה. ובטח שלא פבלו.

אני באמת לא מבין , הזרים שלנו מעולים .

אנשים שוכחים שאנחנו כולה ישראל (!!!!!!!)

בוא ניזכר בזרים שהיו לנו בעבר ואז לא נתלונן על מי שנמצא כאן היום .