Jump to content

ברק יצחקי - ככל הנראה גמר את העונה

Barksdale

Recommended Posts

מי שחשוב שהפציעה של יצחקי תכריע את האליפות, לא מבין כמה חשוב הסגל העמוק שיש לקבוצה.

עכשיו מיכה יפתח כל משחק, בן חיים ישחק יותר, בדש ייכנס לעניינים

תהיו רגועים

גם פעם קודמת ידעו כבר בלילה שהוא קרע את הרצועה. כנ"ל במקרה של מאור ופלקאו ידעו כעבור כמה שעות. כנראה זה בדיקה שאפשר לעשות באופן פרטי. התור זה דרך קופות חולים :)

מאור... בוזגלו?

את המקרה של פלקאו אני לא זוכר,

בכל אופן לא יודע מה אבל נראה לי מוזר כל הסיפור הזה שהתקשורת בארץ קבעה שהוא עבר MRI וקרע את הרצועה.

משהו לא הגיוני פה.

משהו שאני לא מבין בקשר ל MRI הזה...

איך בארץ מחכים חצי שנה לבדיקה כזאת ויש בכל המדינה 2 מכונות מסכנות, ובשוויץ עושים לאדם זר בלי ביטוח רפואי רלוונטי לאותה מדינה בדיקה כזאת בחצי שעה עם פענוח והכל?

או יותר נכון לשאול, על סמך קובעת התקשורת שהוא עבר MRI וקרע את הרצועה?

על מה אתם מדברים? איזה נאחס ואיזה קארמה? חודשיים וחצי הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה שלכם תסתדר בלי שחקן אחד.

דרמה קווינז. הדברים האלה קורים.

אני זוכר את היום הארור ההוא. זו היתה אחת מנקודות השפל כאוהד מכבי, תחושה שכל היקום נגדך ואתה סוג של בדיחה קוסמית. אני בטוח שזה מה שיצחקי מרגיש עכשיו והלב באמת נשבר מלחשוב על מה עובר עליו. אבל אנחנו כבר לא שם. עברנו את עידן הקללות והנסים. פציעות הן פשוט פציעות, לפעמים טרגיות עד כאב, אבל עדיין פציעות. על הזין שלי קארמה, הנבואה הזו תגשים את עצמה רק אם ניתן לה.

סוזה אישר לגבי הפציעה.

הקארמה - הגול של לוגסי לעומת ההצלה של קאלה. עכשיו זה. מנגד, ב״ש.

מה לא הגיוני פה? אתה חושב שאם שחקן של באזל היה שובר את הרגל בארץ היו מסרבים לטפל בו בבי"ח כי אין לו כרטיס קופת חולים מושלם?

סוזה אישר לגבי הפציעה.

גולים והצלות זה לא מזל ולא קארמה.

ואני מזכיר לך שבמשחק הנאחס הגדול הזה היית בפיגור 2-0 עד 25 דקות לסיום וחזרת. ממש מסכנים אנחנו השנה.

בשנה שעברה לקחת אליפות כי היית הכי טוב, לא בגלל איזו רוח מיסטית של אלילת המזל ששרתה לצידך.

הפנדל שיצחקי החטיא זה גם קארמה? כי בסוף עלינו מהבית הזה.

מי שחשוב שהפציעה של יצחקי תכריע את האליפות, לא מבין כמה חשוב הסגל העמוק שיש לקבוצה.

עכשיו מיכה יפתח כל משחק, בן חיים ישחק יותר, בדש ייכנס לעניינים

תהיו רגועים

מיכה משחק בימין, יצחקי שיחק כחצי חלוץ והשילוב שלו עם זהבי ופריצה היה מצויין. אני חושב שהוא היה השחקן הכי חשוב בחודשיים האחרונים בחלק הקדמי.

לא יודע מי יחליף אותו.

מיכה משחק בימין, יצחקי שיחק כחצי חלוץ והשילוב שלו עם זהבי ופריצה היה מצויין. אני חושב שהוא היה השחקן הכי חשוב בחודשיים האחרונים בחלק הקדמי.

לא יודע מי יחליף אותו.

יהיה לו מחליף.

הוא לא יכריע את האליפות.

יש לנו קבוצה מצוינת ואנחנו תלויים רק בעצמנו

סוזה אישר לגבי הפציעה.

ועדיין יש לך אחוזים יותר טובים השנה. זה לא שחסר לנו מזל העונה, אנחנו פשוט לא זקוקים לו עד כדי כך (למרות שעכשיו לא אתנגד לקצת).

אני חושב שזה הזמן של דור ג'אן

ולהיפטר כבר מהמערך המאוס הזה של השלושה בלמים

להיפטר? זה המערך הכי טוב שראיתי אי פעם במכבי. כל פעם שאנחנו משחקים איתו אנחנו כותשים את היריבה, על מה אתה מדבר?

קודם כל איחולי החלמה מהירה לברק. אוהבים אותך.

שנית, רונאלדו השמן עבר שתי צולבות בשתי הרגליים ועוד לקח מונדיאל וגביע אירופה אחרי זה. יש שחקנים מיוחדים שכלום לא יקח מהם תכשרון. הכל בראש !!

אל תמהרו לגמור קריירות. מגיע לו יותר מאיתנו.

שנית, רונאלדו השמן עבר שתי צולבות בשתי הרגליים ועוד לקח מונדיאל וגביע אירופה אחרי זה. יש שחקנים מיוחדים שכלום לא יקח מהם תכשרון. הכל בראש !!

יש מצב שעלית פה על קשר בין קריעת צולבת להשמנה.

אני חושב שזה הזמן של דור ג'אן

ולהיפטר כבר מהמערך המאוס הזה של השלושה בלמים

כאילו בכח להראות שאתה לא מבין כדורגל,עם 3 בלמים הצגת תכדורגל הכי טוב שלך השנה,דבר שני זאן לא מתאים כרגע לבוגרים ויושב על המשבצת של פריצה/בדש אם כבר אתה מחליט להקפיץ שחקן נוער(אין שום סיבה כרגע) תביא מישהו בעמדה הנכונה

אל תמהרו לגמור קריירות. מגיע לו יותר מאיתנו.

שתעבור צולבת דבר איתי..

כמה שהלב כואב.

מתחילת הקמפיין אמרתי לכל מי שדיבר איתי על מכבי באירופה ששום דבר באמת לא מעניין אותי בקמפיין הזה חוץ משלא נובס ונושפל וזה יחלחל לחדר ההלבשה ויפגע בו,

וששום שחקן לא יפצע לנו.

כמה חבל שדווקא במשחק האחרון דווקא השחקן ה2 הכי טוב בארץ (בפער,שבוזגלו ימצוץ) ,השחקן שחזר לעצמו אחרי תקופה קשה של שיקום אחרי אותה פציעה ארורה ,נפצע שוב.

החלמה מהירה ברק,ותודה על לא מעט רגעים קסומים העונה.

שתעבור צולבת דבר איתי..

פציעה איומה.

ועדיין, עם הכלים שמכבי יודעים לתת הוא יכול לחזור וזה תלוי רק בו. כן, זה פוגע באלמנטים של המשחק, המהירות יורדת, האתלטיות וגמישות השרירים נפגעת, אבל שחקנים מוכשרים מוסיפים אלמנטים אחרים במקומם. הוא יהיה שחקן אחר אבל עדיין יכול להיות שחקן טוב.

אל תשכח שלשחקני כדורגל יש מערכת שיקום הרבה יותר רצינית ומקצועית מאחוריהם.

להיפטר? זה המערך הכי טוב שראיתי אי פעם במכבי. כל פעם שאנחנו משחקים איתו אנחנו כותשים את היריבה, על מה אתה מדבר?

האמת שמאוד מעניין איך סוזה ימשיך מפה.

בתור אחד שאוהב מאוד את ה3-5-2, קצת קשה לי לראות איך אנחנו ממשיכים לשחק בשיטה הזאת בלי יצחקי.

לא רואה מישהו בסגל שלנו שיכול להיכנס לתפקיד של יצחקי כ-חצי חלוץ ליד פריצה, זהבי דומיננטי הרבה יותר במרכז המגרש ופחות מסתדר עם העמדה הזאת.

דאבור היה יכול להיות מחליף מושלם ליצחקי בעמדה הזאת, אבל לצערנו גם הוא כבר לא איתנו.

מעניין..