Jump to content

נמני (הנושא הוקפץ בעקבות טור של עמיר פלג)

הילד בן 30

Recommended Posts

חברה, מכבי של נימני הייתה מפרקת את באזל כי היא לא הייתה עולה בהרכב פחדני!

זה עבד לו יופי בכל קריירת האימון המזהירה שלו, אין שום סיבה שזה לא היה עובד שם.

שחקן שלבש את המדים והיה על תקן מנג׳ר שחקן בעונת סנטה קולומה מוטב שיפסול את עצמו מלשדר את מכבי באירופה. ואלא אני לא אומר שהוא לא סמל וגם לא שורק לו בוז, סתם חושב שהוא אידיוט

זלצר יכל להיות מהטופ 3 פרשנים מבחינתי אם היה מסוגל להגות את האותיות ס' ו-צ' כמו שצריך.

האירוניה היא שכמו דוד רביבו הוא לא מסוגל להגות את שם המשפחה שלו כמו בן אדם נורמלי.

לא שמעתי את השידור עם נמני אבל אני יכול להגיד רק משהו אחד, אני במקום נמני רק מהבושה של הכישלון שלו עם אימון הקבוצה מבקש לא לשדר את מכבי לעולם.

איך בן אדם שנתנו לו תקציב של 100 מיליון שבהם הוא הביא שחקנים כושלים כמו סבן,זיו,סטרול,קולאוטי(שחקן סבבה אבל מי מביא לו 600 אלף יורו לעזאזל) ,פאביצ'ביץ' וניבאלדו ונכשל בליגה יכול להעביר ביקורת על מאמן אחר?

מזל שמצאתם את האשם בהפסד- הפרשן. מה שהוא תרם למכבי באצבע הכי קטנה שלו כל הפורום לא יתרום גם עוד מאה שנה. כפוי טובה חסרי כבוד לכו תלקקו לסוזה עליו הרי אסור להעביר ביקורת.

מזל שמצאתם את האשם בהפסד- הפרשן. מה שהוא תרם למכבי באצבע הכי קטנה שלו כל הפורום לא יתרום גם עוד מאה שנה. כפוי טובה חסרי כבוד לכו תלקקו לסוזה עליו הרי אסור להעביר ביקורת.

איך אני שונא שמגיעים חכמולוגים כמוך וכותבים הודעות כאלה, כאילו סתם ככה כדי לעצבן את כולם

מישהו חושב שהוא אשם בהפסד? מאיפה אתה מביא את השטויות האלה?

בסך הכל חושבים שהוא צריך להיות פרו מכבי במשחק באירופה, לתת פרשנות טובה (ולא, "לשחק יותר התקפי" זאת לא פרשנות) ולא להמציא עובדות כאילו הוא משה פרימו (3 שחקני הרכב של באזל בבלומפילד במשחק הראשון. חזר על השקר הזה איזה 5 פעמים)

הוא לא צריך להיות פרו מכבי.

הוא לא צריך לפרשן.

מאמן שנכשל לא יכול להעביר ביקורת על מאמנים אחרים.

אי אפשר לראות שידור שהוא מפרשן..

עזבו את זה שאיתו לא היינו מגיעים למעמד הזה כי בטח איזה ארצ'יספור הייתה משפילה אותנו

הוא מעביר ביקורת על מאמן שנמצא 50 דרגות מעליו ועשה מה שהוא לא הצליח ולא יצליח לעשות

כל המשחק מבקר ומטיף שום מילה טובה, עשינו השנה קמפיין עם הרבה כבוד.

אם הפועל הייתה במצב שלנו , היום זה היה משדר ליקוקים לכל הקמפיין שלהם

אבל לנו? מה פתאום אנחנו בושה , לא ברמה, חלשים, סוזה פחדן

שילכו יחפשו

"אני איתך והעולם מנגד, הם מחכים ליום שנשבר"

שימשיכו לחכות

ולא להמציא עובדות כאילו הוא משה פרימו (3 שחקני הרכב של באזל בבלומפילד במשחק הראשון. חזר על השקר הזה איזה 5 פעמים)

אחרי החילוף השלישי של באזל מאיר איינשטיין ציין שבאזל עכשיו בדיוק עם ההרכב שעלה בתל אביב. אז שיבוא אבי פיתגורס נמני ויסביר לי איך 3 שחקני הרכב בלבד עלו בבלומפילד.

שחקן עבר ענק,גנב דעת וכשלון כמאמן שלא יכול לסבול שמישהו אחר יצליח איפה שהוא נכשל. מילה אחת טובה על באזל הוא לא הוציא כל המשחק, רק לכלוכים על מכבי.

בפעם המיליון, שלא יהיה פרו מכבי, שלא יהיה חלילה "מוטה". במדינה שג'ימי טורק מפרשן את הפועל תוך כדי גמירה, שדודו דהאן הוא מנהל קבוצה וסוכן במקביל, שנמני עצמו מפרשן שחקנים שלו, אני לא רוצה שיבגוד בעקרונות המקודשים שלו וישדר מראית עין של משוא פנים. אבל שיהיה אובייקטיבי. קצת, כאילו לא שיחק כאן דקה מעולם.

בפעם המיליון, שלא יהיה פרו מכבי, שלא יהיה חלילה "מוטה". במדינה שג'ימי טורק מפרשן את הפועל תוך כדי גמירה, שדודו דהאן הוא מנהל קבוצה וסוכן במקביל, שנמני עצמו מפרשן שחקנים שלו, אני לא רוצה שיבגוד בעקרונות המקודשים שלו וישדר מראית עין של משוא פנים. אבל שיהיה אובייקטיבי. קצת, כאילו לא שיחק כאן דקה מעולם.

אם זאת הייתה חיפה וחברו שחר איזה מחמאות הם היו מקבלים או אפילו הפועל שלא יחשבו חס וחלילה שהוא מפרשן ( סליחה, ״מפרשן״ ) אותם בסובייקטביות.

עזבו סימפטיה למכבי ודברים כאלו...

זה נשמע כאילו הוא מפרשן מטקסט קבוע מראש. כל משחק הוא אומר את אותם הדברים, אשכרה אפשר לדעת מראש מה הוא הולך להגיד.

היחס שלו לבאזל באמת היה מביך.

אחת ההודעות המביכות והמטופשות בפורום הזה(הישג בפני עצמו), וכל זה במשפט אחד.

מכבי נתנה לו בעיטה בתחת והעיפה אותו לעזאזעל, אפשר להבין מאיפה התסכול שלו מגיע

היה שחקן ענק, מאמן כושל, ופרשן עוד יותר כושל

תקופת נימני נגמרה.

תקופת נימני נגמרה.

תקופת נימני נגמרה.

אין מה להתעצבן הוא לא מעניין תביצה השמאלית מאז השניה שהוא הפסיק להיות שחקן פעיל במכבי..כמו שמכבי לא מעניינת אותו ככה צריך להיות ההפך מבחינתנו כאוהדים לא המכביסט הכי גדול בכל הזמנים ולא קרוב לזה ולא נעלי בית...צריך להוקיר את התרומה שלו למועדון ופו זה נגמר..

הדבר החיובי היחידי שיצא לי מהטיול הקצר לבאזל פרט לעידוד הנהדר שהיה זה להימנע מזוג כלומניקים מקומיים לבלבל לי בשכל.

שווה כל שקל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

הדבר החיובי היחידי שיצא לי מהטיול הקצר לבאזל פרט לעידוד הנהדר שהיה זה להימנע מזוג כלומניקים מקומיים לבלבל לי בשכל.

שווה כל שקל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

דפקו עליך קלוזאפ במשחק אם לא סיפרו לך עדיין