Jump to content

נמני (הנושא הוקפץ בעקבות טור של עמיר פלג)

הילד בן 30

Recommended Posts

אכלתי בארץ, ביקיניקו טנקה בהרצליה, לא נפלתי.

כמו שחשבתי לא אכלת קובה ביף בחיים, מה שאכלת זה לוקשים.

קובה ביף לא מיוצא בכלל מיפן גם לא למדינות עשירות פי 200 מישראל וגם לא למסעדות יוקרה בעולם ( יש כמובן יצוא/יבוא ) מוגבלים של קומבינות אבל יצוא מסודר אסור עפ"י החוק.

בכל מקרה מסעדת סיפורימפו עבדנו עליך מהרצליה מוכרת לך את הסטייק בפחות ממה שהיה עולה להם לקנות את הבשר, סטייק קובה ביף אמיתי צריכה לעלות בארץ לפחות 1500 שקל.

קבל לינק למחירי של הבשר ( בשר בלבד ) בשביל קנה מידה על מה מדובר ( שים לב המחירים שם הם לנתח לסטייק אחד לא לקילו ).

http://buyexoticmeats.com/kobemeatprice.html

תאמין לי כשיצא לאכול קובה ביף אמיתי, תבין על מה מדברים ואיך עבדו עלינו כל השנים פה בארץ ( גם אני אכלתי פה את הלוקשים )

"הצבר"

קובה ביף לא מיוצא בכלל מיפן גם לא למדינות עשירות פי 200 מישראל וגם לא למסעדות יוקרה בעולם ( יש כמובן יצוא/יבוא ) מוגבלים של קומבינות אבל יצוא מסודר אסור עפ"י החוק.

בכל מקרה מסעדת סיפורימפו עבדנו עליך מהרצליה מוכרת לך את הסטייק בפחות ממה שהיה עולה להם לקנות את הבשר, סטייק קובה ביף אמיתי צריכה לעלות בארץ לפחות 1500 שקל.

קבל לינק למחירי של הבשר ( בשר בלבד ) בשביל קנה מידה על מה מדובר ( שים לב המחירים שם הם לנתח לסטייק אחד לא לקילו ).

תאמין לי כשיצא לאכול קובה ביף אמיתי, תבין על מה מדברים ואיך עבדו עלינו כל השנים פה בארץ ( גם אני אכלתי פה את הלוקשים )

"הצבר"

דווקא היה יקר ומעט בשר, אני לא חושב ששיקרו, גם השיוש היה אחר מאנטריקוט רגיל או פילה.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152143984885166&set=a.404359195165.207532.263027210165&type=1&theater

דווקא היה יקר ומעט בשר, אני לא חושב ששיקרו, גם השיוש היה אחר מאנטריקוט רגיל.

עלה לך 250 ש"ח, אם הייתה טורח לבדוק בלינק שקיבלת היית רואה שגם ב 250$ לא תקבל קובה ביף אמיתי.

אבל אם אתה מתעקש שזה קובה ביף אמיתי בישראל ושזה גם בשר לא משהו.. סבבה.

אכלת בצפרה סטייק קובה ביף שעלה איזה 350 ש"ח למאה גרם

וקיבלתי את כל החפירה על הכבלים שקושרים להם את הרגליים ומשקים אותם בירה ומלטפות אותם בתולות וכל זה

היה לזה טעם של אחלה סטייק עם חמאה..

אבל כבר היה שם סיפור שהחליפו טלה החזיר שם או משהו אז אני לא אתפלא שעבדו עליי...

מבחינה אישית.

בסופו של דבר, כל אחד בונה (יש שיגידו מדמיין) לעצמו את אידאלוגיית/רוח המועדון על בסיס דברים שהוא חווה בעצמו.

עבורי, כשאני חושב על דמויות שעברו במועדון ומסמלות את מה שהוא מייצג - איווניר, שורה, גדי, קלינגר ושפיגל נמצאים גבוה מאוד ברשימה.

נמני פחות, משמעותית פחות.

אני חושב שאני מבין את הראש שלך ומסכים איתו.

אבל קלינגר?? פפפפףףף האיש רחוק ממהדר המכביסטי שנות אור.

"הצבר"

אז אתה אומר שבשביל נתח קובה ביף אמיתי צריך לטוס עד יפן? :(

עלה לך 250 ש"ח, אם הייתה טורח לבדוק בלינק שקיבלת היית רואה שגם ב 250$ לא תקבל קובה ביף אמיתי.

אבל אם אתה מתעקש שזה קובה ביף אמיתי בישראל ושזה גם בשר לא משהו.. סבבה.

1. זה לא שמאחורי המסעדה מישהו עמד שיכר וליטף את הפרות...

2. זה היה ב2008 והמנה אז עלתה אותו דבר בערך (זאת היתה המנה היקרה ביותר בארץ אז, הקובה היה רק 50 גרם מהמנה-הגיע כשיפוד-יקר!) .

3. בקיוטו במיסונו, הקובה ביף לא היה מיוחד יותר ושם אני בטוח שהיה הדבר האמיתי.

• 2 weeks later...

איווניר לא היה אומר את זה. צביקה רוזן לא. גם אביל'ה לא. גם איציק זוהר, ששיחק הרבה פחות שנים במכבי ועוד בלא מעט קבוצות אחרות תמיד אומר שיש לו את המכביסטיות, הגם שהוא פרשן.

אבל נמני הוא מהאו"ם.

עזוב את נימני עכשיו מה אכפת לך מה הוא אומר היה עכשיו את הדרבי הכי מרגש אי פעם אפילו נמני עם כל האהבה לא מעניין עכשיו

צודק.

אבל זה כואב, בכל זאת אתה צודק

רסקין הציק לו עם שאלות סטייל "אתה שמח שמכבי ניצחו?"
אז הוא אמר שהוא ניטרלי והוא פשוט נהנה ממשחק כדורגל טוב

לא משו רציני,אל תתרגשו מזה

• 1 year later...