Jump to content

הגרלת מוקדמות יורו 2016

קמאנן

Recommended Posts

חחח אנשים פה מזלזלים בבוסנה,יש להם בשער את בגוביץ בהגנה את ספאחיץ מלברקוזן,בקישור את פייאניץ סליחוביץ לוליץ ובשפיץ דזקו ויבסביץ,כן אולי הם נשמעיים מאיימים אבל תקמפיין האחרון סיימו עם 25 נק מתוך 30 עם יחס שערים של 30-6 אמנם בית קל יחסית אבל בכל זאת.. אין לנו סיכוי להתמודד איתם

חחח אנשים פה מזלזלים בבוסנה,יש להם בשער את בגוביץ בהגנה את ספאחיץ מלברקוזן,בקישור את פייאניץ סליחוביץ לוליץ ובשפיץ דזקו ויבסביץ,כן אולי הם נשמעיים מאיימים אבל תקמפיין האחרון סיימו עם 25 נק מתוך 30 עם יחס שערים של 30-6 אמנם בית קל יחסית אבל בכל זאת.. אין לנו סיכוי להתמודד איתם

בית קל זה שהדרג אחד מעליך ואחד מתחתיך הם קלים יחסית להגרלה . מה שלא מבינים פה שהדרג הראשון בדכ לא משנה . ופה קיבלנו קבוצה אדירה בדרג השני וקבוצה קשה יחסית בדרג הרביעי . ככה שהגרלה קלה זה לא

אתה חושב? בוסניה גדולה עלינו וולס בערך ברמתנו רק שלהם יש את בייל וחכה עוד צריך לראות מי תקבל בדרג 2

האמת שאחרי הסתכלות חוזרת את צודק לחלוטין.. אנדורה, בוסניה וקפריסין עיוורו אותי קצת.

בוסניה ובלגיה טובה ממך בשתי דרגות היה סיכוי אולי אם לא היינו מקבלים את בלגיה נצטרך להתחרות על מקום שלישי וגם זה לא יהיה פשוט

בלגיה היא בלתי עבירה, לגבי בוסניה אם לא תנצח קבוצות טובות ממך תישאר בבית, וולס לא טובה מאיתנו,

קח את הבסיס של מכבי ותוספות של ליגיונרים ויש קבוצה לא רעה:

הרוש, ייני טיבי בן חיים\גרשון בן הרוש, אלברמן ראדי\נאתכו זהבי\ריקן, ורמוט\רפאלוב, יצחקי\עטר בן בסט\חמד.

אם לא עכשיו מתי???

ועדיין, לא קיבלנו את בית המוות. היו קבוצות חזקות יותר בדרג א. דומות ברמתן לווילס בדרג ד. על בלגיה לא ידעתי אבל מבין שהיא חזקה מאוד.

להגיד שעולים? מסתמן שנצטרך להיאבק על המקום השלישי.

להגעד שבלתי אפשרי להוציא פה משהו? ממש לא. בוסניה נבחרת טובה שעשתה קמפיין מדהים אבל אפשר לקחת ממנה נקודות, בניגוד לנבחרות דרג ראשון אחרות.

בלגיה היא בלתי עבירה, לגבי בוסניה אם לא תנצח קבוצות טובות ממך תישאר בבית, וולס לא טובה מאיתנו,

קח את הבסיס של מכבי ותוספות של ליגיונרים ויש קבוצה לא רעה:

הרוש, ייני טיבי בן חיים\גרשון בן הרוש, אלברמן ראדי\נאתכו זהבי\ריקן, ורמוט\רפאלוב, יצחקי\עטר בן בסט\חמד.

אם לא עכשיו מתי???

שוב מעריך את האופטימיות שלך אחי אבל עם כל הכבוד לבסיס של מכבי או ללגיונרים שלנו הם כלום מול דזקו איבסביץ לוליץ פיאניץ וכל החבורה הזאת , אני לא חושב שיש שחק אחד מישראל שמתאים ברמתו לבוסניה מבחינת התחרות עם שאר השחקנים שלהם

שמע בכללי הנבחרת לא באמת מעניינת כבר שנים, בגלל לוזון גוטמן והתקשורת שונאת מכבי, תודה לאל שיש לי את מכבי שלי.

שוב, אם לא עכשיו מקום שלישי לפחות אז מתי?

אנשים מתלהבים מהליגיונרים שלנו, בזמן שלנבחרות אחרות בבית יש ליגיונרים בקבוצות מהליגות הטובות בעולם , וגם הליגיונרים ה״נחותים״ שלהם נמצאים בקבוצות אמצע טבלה באנגליה ספרד וגרמניה

מדוניאנין, דזקו, פיאניץ' ואיביסביץ

הזארד, לוקאקו, פלאיני, ויטסל, מיראלס, מרטנס, ורטונגן,

צריך קמפיין ממש טוב שלנו (אם גוטמן יבנה את הנבחרת על מכבי זה גם יקרה)

הייתי בונה את הקמפיין הזה על הגנה טובה קודם כל (טיבי ובן הרוש חייבים להיות באנקר)

הייתי בונה את הקמפיין הזה על הגנה טובה קודם כל (טיבי ובן הרוש חייבים להיות באנקר)

עוד לא למדתם שהנבחרת זו חממה להחזרת שחקני הפועל מ09/10 לכושר?

אנשים מתלהבים מהליגיונרים שלנו, בזמן שלנבחרות אחרות בבית יש ליגיונרים בקבוצות מהליגות הטובות בעולם , וגם הליגיונרים ה״נחותים״ שלהם נמצאים בקבוצות אמצע טבלה באנגליה ספרד וגרמניה

ליגיונרים? מה עם הקבוצה שנותנת פייט לב''ש בזכות משיח?

שלא יבנה על שום מכבי,בכלל אני בתור אוהדי מכבי אומר בפה מלא שהלוואי שהנבחרת לא תצליח כל עוד מי ששולט בה זה אנשים שונאי מכבי שרוצים לקחת לנו אליפות בכח על ידי שופטים,בית דין ביזיוני וכו'.

אני מערבב פה חלב עם בשר כי השנאה שלי ללוזון ושות' חזקה יותר מהאהבה שלי לנבחרת.

חוצמזה פחות שחקני מכבי בנבחרת פחות פציעות פחות חשיפה לסקאוטרים.

ישראל ברמה של קפריסין וולס...

מקום 5 ראלי

קדימה ישראל!

קפריסין כיום אחת הנבחרות הגרועות באירופה.

אנחנו ניאבק עם וויילס על המקום השלישי, אני חושב שזה יוכרע במחזור האחרון.

שלא יבנה על שום מכבי,בכלל אני בתור אוהדי מכבי אומר בפה מלא שהלוואי שהנבחרת לא תצליח כל עוד מי ששולט בה זה אנשים שונאי מכבי שרוצים לקחת לנו אליפות בכח על ידי שופטים,בית דין ביזיוני וכו'.

אני מערבב פה חלב עם בשר כי השנאה שלי ללוזון ושות' חזקה יותר מהאהבה שלי לנבחרת.

צודק!

הגרלה מדהימה בעיקר להתאחדות ולתקשורת.

יבואו לפה הזארד בייל ודזקו..ולא ביחד..

עדיף להם מאשר יוון וקרואטיה כאלה שגם מזמברות אותך וגם לא הכי אטרקטיביות לקהל.