Jump to content

הקהל היום

Sawyer

Recommended Posts

שמעו את אוהדי באזל מ 11/13/8? מ 7 הם היו כמו יתוש מעצבן באוזן ימין שלא מפסיק

מתוך 11 לא שמעתי אותם אפילו לא לשנייה..

איך שמעו אותנו מ7?

מתוך 11 לא שמעתי אותם אפילו לא לשנייה..

איך שמעו אותנו מ7?

היה פעם אחת שהחלפנו שיר ב11 ששמעתי אותם שרים פצ באזל וישר שרו משהו והשתיקו אותם

ליושבי שער 11, בטח תמיד תהיתם איך אתם נראים מבחוץ, אז היום אחרי 8 עונות שלא ראיתי יציע אחר מלבד 11 (למעט 8 בעונת הריבים), ישבתי ב7 בשביל להכניס איתי את אבא שלי (ענייני כרטיסים וזה), וזה פשוט מטורף מה שקורה ב11, כשאתה נמצא בתוכו אתה לא רואה את זה ככה, אתה חושב שיש המון דקות מתות (ויש רק מעט) ושהעידוד לפעמים לא להיט, אבל באמת שהיה עידוד מצוין מכיוון 11.

לגבי יושבי שער 7, כמות הטרמפיסטים לא נתפסת, שמעו את ה200 אוהדים של באזל לאורך כל המשחק, שקט מוחלט ברוב דקות המשחק, אנשים שמתלוננים בלי סוף על כל מהלך,נגיעה, החלטה של השחקנים או המאמן, מקללים מלא. לא רוצה להכליל ואני בטוח שיש גם אחלה אוהדים שם, אבל לא כ"כ נעים להעביר משחק עם אוהדים כאלה.

יש פה שעה של שידור מלפני המשחק, תעבירו את ה-10 דקות הראשונות כי התמונה קפואה בין הדקות האלה, פשוט טירוף....

http://www.youtube.com/watch?v=U02411GdYsQ

מי המלך שמוציא מפה את הקטעי עידוד החזקים ועורך אותם ?

למיטב הבנתי 11 היה כל כך עוצמתי גם בגלל שהגאונים לא שמו שמירה על הפירצה בין 8 ל11 והמון אנשים עברו וככה מילאו את הקרחות שיש בד״כ ב10

הדקות הכי מתות היו בן 30ל 40 שהפאנטיקס חפרו על ״אוו את הגרון קורע״ השיר הכי מרדים וכולם כבר צעקו עליהם שיחליפו שיר

לפי דעתי בדקות שהמשחק רדום והקהל רדום זה אחד השירים שהכי טוב לשיר אותם שמעירים את הקהל

מה כואב לאנשים להשאר למחוא כפיים לשחקנים?

אז לא ניצחנו, מה קרה?!

לא מגיע להם את המינימום כבוד הזה?

ידעתם שאולי זה המשחק האחרון וזאת הכרת התודה שלכם לקמפיין גדול? תתביישו לכם.

זה מחרפן אותי.

לגבי העידוד, 11 באמת היה כוח והיו הרבה דקות של שגעת בקטע מפגר וסך הכל בלומפילד סיפק אווירה ביתית חמה.

אנחנו אבל מסוגלים וצריכים לתת יותר.

שאפו אדיר לארגון בכל הקשור לתפאורה,דגלונים וכד',וכמובן לאנשי הגדר שעשו עבודה נפלאה ובחירת שירים מעולה לטעמי.

אין לי גרון.

מה כואב לאנשים להשאר למחוא כפיים לשחקנים?

אז לא ניצחנו, מה קרה?!

לא מגיע להם את המינימום כבוד הזה?

ידעתם שאולי זה המשחק האחרון וזאת הכרת התודה שלכם לקמפיין גדול? תתביישו לכם.

זה מחרפן אותי.

לגבי העידוד, 11 באמת היה כוח והיו הרבה דקות של שגעת בקטע מפגר וסך הכל בלומפילד סיפק אווירה ביתית חמה.

אנחנו אבל מסוגלים וצריכים לתת יותר.

חבל לך שאתה מוציא את העצבים שלך על זה.

דקה 42 מיטרו במקום לנסות כדור מסוכן לזהבי קדימה מוסר כדור בטוח לייני אחורה. כל בלומפילד למעט 11 עם אנחות גניחות ותלונות. בטלווזיה זה נשמע כאילו עוד שניה שורקים לו בוז.

אם נגיע לגמר ליגת האלופות. נחזור מ3-0 ל4-3 מול בארסה. ואז הם יקבלו 2 פנדלים מנפילות שלהם על החצי וינצחו 5-4 כשהשופט מוריד חולצה של ברצלונה וחוגג איתם הקהל לא ימחא כפיים בסיום.

הקהל היה טוב היום,היה כיף לבוא לבלומפילד ואני מאמין בכל כולי שאם מכבי הייתה משחקת יותר טוב ואולי כובשת שער היה ממש טירוף.

בכל מקרה ישבתי ב8,ופתאום בדקה 30 חלק מהאנשים עושים לי לשבת,שזה ביזיון,צעקתי עליהם "אתם לא רצינים! ליגה אירופית בשביל מה אתם באים לבלומפילד בשביל לשבת? באים בשביל לעודד ולתמוך בקבוצה"...הם לא הגיבו ונשארתי לעמוד...חוץ מזה סתם אני חושב שהארגון צריך לזרוק את הלהיטים לפני המשחק להטריף את הקהל ולא רק שירי שחקנים והשירים הקבועים שבאים תמיד בהתחלה,20-30 דק' לפני המשחק שהמגרש כבר כמעט מלא אם פתאום תשאירו "שנים רבות אוווו אוו" כל הקהל יזרום ויכנס לאווירה.

לפי דעתי בדקות שהמשחק רדום והקהל רדום זה אחד השירים שהכי טוב לשיר אותם שמעירים את הקהל

כן אבל לא במשך 10 דקות, אחרי שלושה פזמונים אף אחד כבר לא שר והתחילו להרדם על הכתף של עצמם. אבל בסהכ עידוד מצויין וכל שאר השירים שהם בחרו היו מקפיצים ובדיוק במקום

דקה 42 מיטרו במקום לנסות כדור מסוכן לזהבי קדימה מוסר כדור בטוח לייני אחורה. כל בלומפילד למעט 11 עם אנחות גניחות ותלונות. בטלווזיה זה נשמע כאילו עוד שניה שורקים לו בוז.

אם נגיע לגמר ליגת האלופות. נחזור מ3-0 ל4-3 מול בארסה. ואז הם יקבלו 2 פנדלים מנפילות שלהם על החצי וינצחו 5-4 כשהשופט מוריד חולצה של ברצלונה וחוגג איתם הקהל לא ימחא כפיים בסיום.

צודק, גועל נפש.

"תינוקות שנשבו" , האוהד הממוצע בשער 11 התפתח אבולוציונית לא מעט מאז סוף שנות ה90, יש כאלה שעדיין תקועים שם.. אפשר להתעצבן עד מחר, אבל זה לא יעזור הם לא מכירים משהו אחר.

מה שצריך להעסיק אותנו, זה איך מגיעים לאנשים המסכנים האלה.

כשמנגד יש לך עיתונות מדרג ג' שאונסת להם תראש עם אפס מודעות לתרבות ספורט שקיימת כבר 15 שנה ביציעים, אז המצב ממש לא מלהיב.

משהו שממש הייתי מבסוט עליו אתמול:

בסביבות הדקה ה-70, כשמכבי היו במומנטום מטורף פתאום אנשי הגדר התחילו את רוב השעות והיה טירוף מפחיד בבלומפילד.

השיר הזה חייב להיכנס בדקות האלה ולא בסיום, זה אחד השירים הכי טובים שהיו ביציע וחייבים לשיר אותו באמצע המחצית השנייה.