Jump to content

Recommended Posts

שי סידי תודה רבה ! אתה מלך ! אל דאגה הילדודס שמושפעים ממשחקי אגו הם מיעוט שכולנו מתביישים במה שעשה

תנו כבוד !!!!גם אם אתם חושבים שאתם צודקים(ואתם ממש לא!!!!) תכבדו אדם מבוגר פי כמה ממכם שבהתנדבות נותן את נשמתו תרתי משמע לאגודת מכבי

הוא חופר יתר על המידה וסובל משיגעון גדלות (הוכחה אחת לזה זה הדיסק שהוציא לעצמו)

ובכל מקרה אוהד מכבי, שרוצה בטובת הקבוצה והקהל- אין שום סיבה בעולם לקלל אותו.

צריך להגיע לדבר איתו איכשהו כמו שמי שזוכר עוד בעידן לוני הוא היה כרוז רדום, ובעצת היציע התחיל לעשות את הקטע של אחרי הגולים.... והתעורר לאט לאט, כרגע יותר מדיי

שי סידי תודה רבה ! אתה מלך ! אל דאגה הילדודס שמושפעים ממשחקי אגו הם מיעוט שכולנו מתביישים במה שעשה

תנו כבוד !!!!גם אם אתם חושבים שאתם צודקים(ואתם ממש לא!!!!) תכבדו אדם מבוגר פי כמה ממכם שבהתנדבות נותן את נשמתו תרתי משמע לאגודת מכבי

מה קשור ילדים מושפעים?

לא רק ילדים. אני ממש לא ילד או קשור בצורה כזאת או אחרת לארגון ולא מכיר משם אנשים וחושב שהוא עבר את גבול הטעם הטוב.

כמובן שאסור לקלל אותו אבל צריך להבהיר לו שהוא עבר את הגבול.

מלהגיד שלושה פעמים אלירן עטר ועד להתחיל לחפור בכל גול ולהרקיד את הקהל יש הבדל גדול.

שיגיד הרכבים ואת השם של השחקן בהתלהבות אחרי שהוא שם גול ובזה צריך להיגמר התפקיד שלו.

כל הודעה שיש בה עשרה סימני קריאה חייבת להיות צודקת. חבל גם לא הוספת כמה 11111, היה בכלל מעביר את הנקודה שלך.

הודעה מביכה כמו סידי, אכן מצא מין את מינו.

מצחיק לפני כמה שנים פתחו פה נושא שהגיע גם לשי סידי, ובנושא ביקשו להחליף אותו כי הוא "משעמם"..

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=23164&page=1

אם יש אוהדים שמוכנים לשלם בשביל הברכות האלה

ומכבי עושה מזה הכנסה אז למה לא...

ולגבי שי סידי. הכל טוב ויפה, אבלל הוא לא צריך להתחיל להדליק את הקהל

כדי שישיר. "צהובבב עולההה עולהההה...." פה זה לא היכל נוקיה

יש ארגון אוהדים הוא עושה את העבודה טוב מאוד.

פאדיחה שאנחנו צריכים שכרוז ידאג שנעודד

גם ביד אליהו אין שום צורך ששי סידי יפצח בשירים בכריזה.
אני מחבב את סידי, חושב שיש לו חלק בלתי נפרד באליפות אשתקד (אם כבר נוימן וארבל משדרים, לפחות שיהיה טירוף כלשהו בשערים) - אבל(!!!) המונולוגים שלו הפכו להיות ארוכים מדי ומאוסים.

הוא מגיע עם חרוזים מהבית, כל הקסם שלו היה כשאילתר וחגג בספונטניות. חבל.

אני יכול לכתוב פה סיפור שלם, למה אין קשר לכרוזים (ככה אומרים את זה?!) של קבוצות אחרות, למה אין קשר לכל משחק הוא חוויה ולמה הוא פשוט בשגעון מגלומני. אני אחסוך את זה, ואגיד בפשטות:

כדורגל, זה משחק של אמוציות, של טירוף. של להוציא ממך את כל השגעונות. שגעונות שבמשך כל השבוע מתחבאים בתוך חולצה במכנסיים וחליפה, בתוך נימוס והתנהגות של מבוגר. כשאתה במגרש פתאום הכל בסדר, אתה יכול לצעוק כמו משוגע, לקלל, להתעצבן, אתה יכול לקפוץ מגול כאילו זכית ב-50 מיליון שקל וכל זה בגלל מאבק ל"תואר" שלא שווה בעצם כלום ב"חיים האמיתיים". למרות שזה "רק משחק", מבחינת כל אוהד כדורגל - משחק זה מלחמת עולם, וכל מי שבאמת אוהב את הספורט הזה בטוח ייקח איתו לא מעט רגעים מופלאים לקבר.

בשנה שעברה סידי היה ספונטני, פעל מתוך שגעון של רגע. ואז היה כייף, נהנו, זה הרגיש אמיתי. היום? זה נראה כמו חמשיר שהוא כתב בשירותים, כאילו משהו מתוכנן מראש, ומתוכנן רע! בחייאת, או שיחזור להיות ספונטני ומרגש או שיהיה קר כמו כרוז ברכבת....

אין בעיה עם כל הצעקות וכו', רק שיפסיק עם החרוזים המפגרים האלה

אני בטוח שהוא אשכרה חשב בבית על 2 שורות עם חרוזים לכל שחקן ורשם לו את זה על דף.. הבן אדם הזיה

לא הייתי ב-2005 בפורום הזה, אבל אני לא מאמין שדידי הררי קיבל כל כך הרבה תמיכה.

אחד הכרוזים שפחות אהבתי לשמוע מאז ומעולם.

אני יכול לכתוב פה סיפור שלם, למה אין קשר לכרוזים (ככה אומרים את זה?!) של קבוצות אחרות, למה אין קשר לכל משחק הוא חוויה ולמה הוא פשוט בשגעון מגלומני. אני אחסוך את זה, ואגיד בפשטות:

כדורגל, זה משחק של אמוציות, של טירוף. של להוציא ממך את כל השגעונות. שגעונות שבמשך כל השבוע מתחבאים בתוך חולצה במכנסיים וחליפה, בתוך נימוס והתנהגות של מבוגר. כשאתה במגרש פתאום הכל בסדר, אתה יכול לצעוק כמו משוגע, לקלל, להתעצבן, אתה יכול לקפוץ מגול כאילו זכית ב-50 מיליון שקל וכל זה בגלל מאבק ל"תואר" שלא שווה בעצם כלום ב"חיים האמיתיים". למרות שזה "רק משחק", מבחינת כל אוהד כדורגל - משחק זה מלחמת עולם, וכל מי שבאמת אוהב את הספורט הזה בטוח ייקח איתו לא מעט רגעים מופלאים לקבר.

בשנה שעברה סידי היה ספונטני, פעל מתוך שגעון של רגע. ואז היה כייף, נהנו, זה הרגיש אמיתי. היום? זה נראה כמו חמשיר שהוא כתב בשירותים, כאילו משהו מתוכנן מראש, ומתוכנן רע! בחייאת, או שיחזור להיות ספונטני ומרגש או שיהיה קר כמו כרוז ברכבת....

כל מילה. אם יסבירו לו את הנקודה הזאת אני בטוח שהוא יבין ויפסיק עם החרטות.

מאז הגיוס לא יצא לי להיות בהרבה משחקים, מול ב"ש בסיבוב הקודם הייתי ותאמת שהייתי בהלם מכמה הוא חופר אחרי גולים, הרבה יותר ממה שהיה שנה שעברה ובתחילת העונה הזאת אפילו, ממש מסרס את ההתלהבות של הקהל.

רוצים לצעוק לשיר להשתגע אחרי גול והוא פותח במונולוג שלו ומשתיק לך תצורה.

חייבים להרגיע אותו כבר.

• 4 weeks later...