Jump to content

Recommended Posts

הכל טוב ובטעם טוב עד שזה עוברת גבול

משחק קודם אחרי הגול מול ב״ש כמה רצינו לשמוח אחרי הגול להתחיל לשיר כבר והוא דיבר ודיבר ודיבר ודי כבר אכלת ראש שיגע אותנו כמה הוא דיבר הוא הרס תרגע הזה של השיגעון אחרי הגול

שמישהו שקשור / יכול / מכיר

שידבר איתו ויגיד לו לעשות מה שהוא יודע אבל מהר להריץ את זה לא לשגע את המוח והכי חשוב לא להתיחס לבובה של לילה כי אם הוא יתחיל לדבר על התוכנית (וזה שקוף שהוא ידבר) לא נצא מזה

תעשה מה שאתה יודע ואל תבלבל תמוח יותר מידי

***הכי חשוב בלי שירים לפני במחצית ובסוף המשחק די כבר תן לשיר לשחקנים (מקסימום נמס מימך )

אללה סידי יאללה מכבי

אם כבר שי סידי

צריך לעצור את ההתמסחרות הזאת במחצית

שמי שמשלם כמה מאות שקלים שמים תמונות שלו ומזיינים תשכל שיש לו יום הולדת

קודם כל כושילרבק אוהדים שלכם אם אתם רוצים להגיד להם מזל טוב אתם לא צריכים לקחת להם על זה כסף

וגם זה רק לאיזה אוהד באמת בולט שעשה משהו בשביל מכבי פעם ב

לא הגיוני שכל המחצית אני יצטרך לשמוע את הזיוני מוח האלה שיש 4 רמקולים בכל בלומפילד מיילא תפזרו את האקוסטיקה

הרסתם אותנו הרסתם מה יהיה השלב הבא תביאו את איציק הליצן למכור רעשנים בפורים תמורת עשרה שקלים? מה זה שוק מחנה יהודה? התחת שלי ממותג יותר טוב מהחרא הזה ואני עירקי

מה שקורה במערכת ההגברה של בלומפילד במשחקים של מכבי פשוט לא הגיוני.

במסיבות שאני מפיק אין עוצמה כזו. משהו קיצוני. יש חוקי איכות סביבה שאוסרים על הגעה לדציבלים האלו.

במשחק מול באר שבע זה היה השיא - החפירות של סידי יומהולדת + מחרוזת שירי הטראש בפול וויליום. שקלתי להתאבד.

פנייה נרחבת למכבי בנושא?

אפשר לארגן גם לזה ולא רק לעידוד.

באמת שזה נמאס

שלחתי להם הודעה.

אני לא חושב אפשר לדרוש ממכבי שתוותר על ההפעלות במחצית, כי יש לה את השיקולים שלה, שהם כלכליים בעיקר, וזה לגיטימי.

אבל לגבי הווליום ? אני בטוח שאפשר להוביל לשינוי משמעותי.

אנשים לא באים למגרשים כדי שיפוצצו להם את הראש במחצית, אין לזה שום הצדקה.

יותר התכוונתי לווליום ולהרגיע את סידי אחרי שערים.

להעיף את כל החרטות המביכות של המחצית(לא אשכח את הגיבור שחגג 10 בדרבי) לא יקרה בקרוב:(

נקווה שהטרנד הבא יהיה טוב ומועיל יותר מאשר הטמטום הזה

באמת יש חוקים, עשיתי על זה בגרות.

(באמת, זה נקרא מגמת אקולוגיה, זה חצי מחברת, ובשאר הזמן 7 התלמידים שהגיעו לשיעור מתוך ה-14 שמספיק טיפשים או עצלנים למגמה הזאת מדברים עם המורה על אפשרות קיומם של חייזרים ועל תיאוריות קונספירציה. בתיכון שלי סגרו את זה לדעתי, אבל אם קיים אצלכם, ילדים - מומלץ בחום)

אם כבר שי סידי

צריך לעצור את ההתמסחרות הזאת במחצית

שמי שמשלם כמה מאות שקלים שמים תמונות שלו ומזיינים תשכל שיש לו יום הולדת

קודם כל כושילרבק אוהדים שלכם אם אתם רוצים להגיד להם מזל טוב אתם לא צריכים לקחת להם על זה כסף

וגם זה רק לאיזה אוהד באמת בולט שעשה משהו בשביל מכבי פעם ב

לא הגיוני שכל המחצית אני יצטרך לשמוע את הזיוני מוח האלה שיש 4 רמקולים בכל בלומפילד מיילא תפזרו את האקוסטיקה

הרסתם אותנו הרסתם מה יהיה השלב הבא תביאו את איציק הליצן למכור רעשנים בפורים תמורת עשרה שקלים? מה זה שוק מחנה יהודה? התחת שלי ממותג יותר טוב מהחרא הזה ואני עירקי

באמת משלמים על ? כמה?