Jump to content

הנהלת מכבי החליטה לאסור הכנסת ציוד עידוד למשחק מול באזל.

Barksdale

Recommended Posts

זה תמיד בא מכיוון ההנהלה חביבי..אני חושב שהכי מטריד איך פתאום הם שינו את עורם אחרי שראו שאין להם תמיכה.

התנהגות מלוכלכת ופחדנית שאמורה להטריד בהמשך הדרך אני לא מאמין שהם יעצרו כאן

חבל שההנהלה לא משתמשת בפייסבוק גם לדברים יותר רציניים כמו שקוראים עכשיו ולתת הבהרה בנושא לכלל האוהדים שנמצאים בערפל ולא מבינים את כל התמונה בכללותה.

פייסבוק זה לא רק לשיווק ודברים יפים הוא גם כלי למקרים מהסוג הזה שגם אם הם הוציאו הודעה כזאת וגם אם לא להסביר ממה היא נובעת.

שלא תטעו, גם אם יהיה עידוד זה רק לדחות את הקץ.

שמח לראות שאחרי חפירןת על חפירות- ברגע האמת הפנאטיקס קיבל את הגב שמגיע לו.

שההנהלה תבין שהיא סבבה והכל ואנחנו כקהל עומדים מאחוריה בהמון דברים, אך הם לא חסינים כלל וכלל.

חבל שההנהלה לא משתמשת בפייסבוק גם לדברים יותר רציניים כמו שקוראים עכשיו ולתת הבהרה בנושא לכלל האוהדים שנמצאים בערפל ולא מבינים את כל התמונה בכללותה.

פייסבוק זה לא רק לשיווק ודברים יפים הוא גם כלי למקרים מהסוג הזה שגם אם הם הוציאו הודעה כזאת וגם אם לא להסביר ממה היא נובעת.

במקומם גם אני לא הייתי מגיב. מה אתה רוצה שהם יכתבו?

"הנהלת מכבי תל אביב החליטה להיכנס בארגון מכבי פנאטיקס ולכן החליטה שציוד עידוד של הארגון לא יכנס למשחק ביום חמישי נגד באזל. לאחר הלחץ הרב (שאותו לא צפינו) החלטנו לחזור בנו מהחלטתנו".

הם יראו סבבה עם הודעה כזאת?

עונש קולקטיבי ? כנראה שהם לא רוצים להיות נוקיה, הם רוצים להיות בין הדין של ההתאחדות לכדורגל.

הם עדיין לא מבינים שה11 אלף מנויים והסולד אאוט שהם כל כך אוהבים מגיע בחלקו גם בזכות הפאנטיקס.

לכל מי שלא מאמין לפנאטיקס - פשוט תפעילו תמוח שלכם

איך למרות כל ההודעות , האימיילים הטלפונים והפירסומים שלנו בפייסבוק מכבי לא נתנה שום תגובה או הודעה ???

יש בעיה עמוקה , מכבי מחשיבה אותנו כלקוחות ולא יותר כשהמוצר המוגמר הוא נטו משחק כדורגל והפנינג פעילויות שימשכו קהל יעד נוסף

אם זה באמת מה שההנהלה החליטה זה צעד הזוי

אבל לדעתי באופן כללי עם כל המחאות שהיו בשבוע האחרון הפאנטיקס עלו על עץ גבוהה מדי

מכבי הייתה לפניכם ותהיה אחריכם!

אני רואה את כל התגובות בפייסבוק של הפנאטיקס ובהלם שזה אוהדי מכבי כותבים כאלה תגובות

גם אם הסיפור הזה "נפתר" וזה היה נסיון לשריר כלפי השלט בפ"ת, וההנהלה ראתה שהארגון מאוד מוערך לפחות לגבי 99% מהפעילות המדהימה שלו

אי אפשר להמשיך עם המתיחות הזו, הקצר בין ההנהלה לארגון חייב להיפתר

במתיחות הזו אין מה לחפש לנצח כי זה יד ימין מול יד שמאל .

מחכה כבר לנושא: סיכום ישיבה מול נציגות מכבי

בקיצר ההנהלה נהנתה מה״תמיכה״ שקיבלה מהמקרה של אותו אוהד יקר שהורחק וחשבה שזה הזמן ללחוץ על הדוושה

מה שהיא לא ידעה זה שהיא מכוונת את האקדח לרקה של עצמה

היום קיבלו טעימה מהקהל של מכבי כשהוא מאוחד והם מבינים שיש קווים שלא חוצים

וכל הכבוד לכולם שתמכו בארגון גם אם זה בתמיכה וירטואלית זה עשה את העבודה

בסוף מכבי זה אנחנו עם כל הכבוד להנהלה הבעלים והשחקנים

מכבי התקפלו וטוב שכך

אני רק מקווה ששני הצדדים יבינו שצריך להגיע למצב של ההידברות אחד עם השני ולמשא וממתן על דברים מסוימים.

כולם רוצים לטובת מכבי בין אם זה הארגון ובין אם זה ההנהלה ואף אחד לא רוצה לפגוע במכבי ביודעין.

אבל איך אומרים שהדרך לגהנום רצופה בכוונות טובות.

ברור ששני הצדדים יודעים שמכבי היא מעל הכל וידעו להתגמש אחד עם השני.

מאיפה הסקפטיות הזאת נובעת? נראה לכם שאנשים עד כדי כך מונעים משנאה כדי להמציא עלילות כאלה על המועדון? עשיתם את ההנהלה מלאכים, אבל האמת היא שגם הם יכולים לטעות. ומסתבר שהם טועים יותר מידי.

מאיפה הסקפטיות הזאת נובעת? נראה לכם שאנשים עד כדי כך מונעים משנאה כדי להמציא עלילות כאלה על המועדון? עשיתם את ההנהלה מלאכים, אבל האמת היא שגם הם יכולים לטעות. ומסתבר שהם טועים יותר מידי.

הטעות הזאת נובעת כי האוהד הממוצע שאומרים לו ההנהלה של מכבי הוא ישר חושב מיץ וגורדי

אבל לא בזה מסתכמת ההנהלה של מכבי

אפשר תקציר למי שלא עקב? יהיה ציוד או לא? ההנהלה הודיעה שלא יהיה וחזרה בה? מה בערך קרה? תודה.

הם טוענים שמעולם לא נתנו הוראה של אי הכנסת ציוד

אפשר תקציר למי שלא עקב? יהיה ציוד או לא? ההנהלה הודיעה שלא יהיה וחזרה בה? מה בערך קרה? תודה.

בקצרה ולא בערך?

מכבי (או יותר נכון, אחראי על כניסה מוקדמת מטעם מכבי) הודיע לנו שביום חמישי אין כניסת ציוד. כולל תופים, דגלים וכו' וכו'.

יצאה הודעה בעמוד שלנו

אוהדים מהקהל הרחב לחצו על מכבי בפייסבוק/מיילים, אנחנו פעלנו במישור שלנו

מכבי החליטה להכחיש ולטעון שלא יצאה הודעה כזאת מעולם (... תעשה קצת 1+1 מאמין שתבין)

לצערי זה נראה כאילו ההתנהלות של מכבי מול הקהל נובעת מפאניקה. המשטרה מדווחת על מישהו - ישר שוללים לו את המנוי מבלי לבדוק, מטומטם (ולא אכפת לי אם הוא גולש פה או לא) זורק מקל של תוף, פתאום משחק בית אחרי מוציאים הודעה על איסור הכנסת ציוד.

כשאמרתי שאם אנחנו בתור קהל לא נעשה משהו עם עצמנו ועם אנשים שבגינם מכבי נענשת אז מכבי והמשטרה יעשו בדיוק לזה התכוונתי. את המשטרה ואת היושר המפוקפק שלה אנחנו מכירים ובמכבי, מה לעשות, לא יושבים אוהדים אלא אנשים שאין להם מושג מה הולך ביציע. הם בכלל מנהלים, מה להם ולזה? אז הם מקבלים עונש מההתאחדות ובהחלטה קוקטיבית ינסו לגמור עם זה. יכניסו חברת אבטחה גלויה, יכניסו סמויה, תתבע אוהדים, עד שייגמר. למה ככה? כי אין להם מושג אחרת.

אני מאוד רוצה לקוות שאף אחד לא מחפש אף אחד, לא מכבי את הפנאטיטקס ולא ההיפך. גם אם מישהו עשה שריר מול הפנאטיקס וחזר בו וגם אם זה סתם מישהו לא מוסמך שהפיץ אינפורמציה מוטעית צריך הרבה יותר מזה בשביל ליצור קרע. אם הם לא מכניסים ציוד, שתצא הודעה רשמית מטעמם ואם זה נאמר בסגור לאירגון אז תגידו להם להוציא הודעה כדי שהקהל הרחב יעודכן. ככה לא יהיו אי הבנות בנושא.

אנשים פה צריכים להבין, או שניקח אחריות על היציע בתור אוהדים או שמכבי תעשה את זה. ואם מכבי תעשה את זה אז ככה זה יראה וירגיש וכולנו נפסיד.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.