Jump to content

הנהלת מכבי החליטה לאסור הכנסת ציוד עידוד למשחק מול באזל.

Barksdale

Recommended Posts

הנהלה של בני זונות אחד אחד.

מת שנזרוק 800 אבוקות בחמישי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ואז נורחק מאירופה במקרה הרע ובמקרה הטוב נארח ללא קהל/בחו"ל. זה יראה להם!

נפלת בדיוק לפח שרצו להפיל אותך. תגובה מהבטן.

וואלה לי זה אומר רק דבר אחד: שמעבר לסיפורים שמספרים לנו כאן בפורום מתרחשים הרבה דברים מאחורי הקלעים שאנחנו לא מודעים אליהם.

בכל השבוע האחרון בכלל לא שמענו מה יש למכבי לומר, שמענו רק תצד של הארגון. אז כנראה שיש שני צדדים למטבע ויש הרבה מעבר לנרטיב החד צדדי שהושמע פה.

לא מסכים איתך.

ברור לי שמתרחשים מאחורי הקלעים דברים שאני לא מודע להם, אבל אני לא חושב שיש לזה קשר.

אם ההנהלה לא רוצה להכניס ציוד עידוד, זה אומר שהיא לא חושבת שזה פוגע בקבוצה בשום צורה (אני חושב שהם טועים). זה הולך לכיוון לא טוב.

הכול באשמת אוהדים שזורקים חפצים למגרש ... מצדיק את ההנהלה

יחתיכת אפס מסריח בגלל אוהד אחד שזרק מוט נגד באר שבע לא נותנים לארגון להכניס ציוד למשחק?!

כל אחד שמצדיק את ההחלטה פושע בידיוק כמו מי שקיבל את ההחלטה

אךך אתם כ"כ תמימים

כאילו לא משנה מה יעשו ישפכו עליכם אתם תגידו זה גשם

מכבי רוצה סופרבול מכבי רוצה נ.ב.א מכבי לא רוצים קהל שעומד מקלל ושר

רוצים קונצרט רוצים קמאפ נואו ולא מסטיה

או שתבינו את זה היום ותלחמו או שתקבלו את זה מחר

בואו נתערב שכל ציוד העידוד ייכנס.

שתו מים. תרגעו. הכל בסדר.

כן אבל נראה לך שהגיוני שהפאנטיקס צריכים לריב עם ההנהלה בשביל זה.

וזה לא שהקהל הרחב עוזר להם, הם לבד במערכה.

לכל מי שממהר לנקוט צד ולתקוף את מכבי\גולדהאר\אנגלידיס\whoever - אז ברור שההחלטה הזו נראית תמוהה לחלוטין ואפילו מקוממת, אבל בשבועות האחרונים נראה כאילו קורים הרבה דברים מאחורי הקלעים בין הארגון ומכבי שאנחנו לא נחשפים אליהם. עד עכשיו אנחנו שומעים רק צד אחד בעניין הזה. אני באופן אישי מסרב לצאת נגד ההנהלה והמועדון עד שאני לא שומע גם את הצד של מכבי, זה כל מה שאני אומר. ותפסיקו עם הדרמטיות והאיומים, נראה כאילו אנשים רק מחפשים סיבה להשתלח.

אחלה תגובה של סנ"צ ג'ק לשלט בפתח תקווה.

התזמון שלהם רק מדגיש את העניין שאין להם מושג מה הם עושים.

לכל מי שממהר לנקוט צד ולתקוף את מכבי\גולדהאר\אנגלידיס\whoever - אז ברור שההחלטה הזו נראית תמוהה לחלוטין ואפילו מקוממת, אבל בשבועות האחרונים נראה כאילו קורים הרבה דברים מאחורי הקלעים בין הארגון ומכבי שאנחנו לא נחשפים אליהם. עד עכשיו אנחנו שומעים רק צד אחד בעניין הזה. אני באופן אישי מסרב לצאת נגד ההנהלה והמועדון עד שאני לא שומע גם את הצד של מכבי, זה כל מה שאני אומר. ותפסיקו עם הדרמטיות והאיומים, אנשים רק מחפשים סיבה להשתלח.

עזוב אותך דברים מאחורי הקלעים,אם ההנהלה נגד הארגון שתבטל להם את ההקצאת כרטיסים למשחקי חוץ וכל מיני דברים כאלה אם כבר(לא שאני בעד זה)

אבל מה הקשר לציוד שהם מכניסים כמו תפאורה תופים שנותנים דחיפה למכבי ומייצרים אווירה באיצטדיון

אני מקווה שמכבי יוציאו הודעה מעצמם ויסבירו מה פשר ההחלטה הזאת ומי הבן זונה שהחליט אותה

ואז נורחק מאירופה במקרה הרע ובמקרה הטוב נארח ללא קהל/בחו"ל. זה יראה להם!

אה נכון אז בוא נשב בשקט בכיף כל המשחק. וגם לא נצעק צהוב עולה שמא ההנהלה לא תאשר גם את זה

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

חבל מאוד שלא יהיה ציוד עידוד, זאת מכה רצינית לקהל שלנו.

מקווה שיש לזה הסבר ממש טוב, אחרת זאת תקלה רצינית.

העיקר שידעתם להצדיק כל החלטה של ההנהלה הזויה ככל שלא תהיה , ועכשיו אתם מתעוררים .

השארתם את הארגון לבד כי זה לא נגע אליכם . תודה שנזכרתם לפתוח את העיינים שלכם...

וזה לא שהקהל הרחב עוזר להם, הם לבד במערכה.

אני חושב שדווקא במקרה הזה הפנאטיקס יקבלו תמיכה מאוד גדולה מהקהל הרחב אם הם יחליטו להאבק

בנושא הקודם שנפתח על שלילת המנוי נכתבה הכותרת "שבירת כל המוסכמות". טענתי בזמנו שהכותרת מוגזמת, והנה, לצערי הרב, קיבלתי הוכחה שהכותרת הקודמת אכן מוגזמת.

הצעד הזה ראוי היה יותר להיקרא "שבירת כל המוסכמות".

כאשר דיברנו על סולידריות אמרתי שיש קווים אדומים שלא חוצים ובהם תהייה סולידריות מלאה - ההחלטה הזאת היא קו אדום. זה דבר שפשוט לא עושים.

אני ממליץ לכולם להציף את הפייסבוק של מכבי בתגובות כדי שיהיה ברור שהקבוצה שייכת קודם כל לאוהדים ושאנחנו רוצים לעודד ולדחוף את מכבי, ותפקיד ההנהלה הוא לעזור לנו ולא להפריע לנו.

*לצורך העניין, מבחינתי, גם אם ההנהלה רצתה לעשות "בקרה" על התפאורה של הפנאטיקס ולא הסכימה להכניס דגל פריסה כזה או אחר (לא רואה מה ההיגיון אבל סבבה) וכתוצאה מכך הוחלט לא לאפשר הכנסת ציוד עידוד (אפילו אם הפנאטיקס אמרו "זה או הכל או כלום"), זה עדיין לא מצדיק את זה. חלק מהכסף שאני משלם כמנוי הוא בשביל ליהנות מהאווירה. הרסו לנו את זה.

היי אתה? אתה אוהד מכבי?

אתה רוצה לעבור את באזל? אתה רוצה עידוד ביום חמישי?

קח את הפייסבוק שלך ותציף את האמא של מכבי שם. אחר כך במייל, ואז גם בטלפון.

תעשה משהו בשביל הקהל שלך. גם ככה אתה יודע רק דרך האינטרנט, לפחות את זה תעשה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.