Jump to content

העונש של מכבי חיפה - כי זה מצריך דיון (אם לא תת פורום)

Sawyer

Recommended Posts

אני לא נכנס לעונש הבזוי שהם קיבלו (כי תאמת, הלוואי וכולנו היינו מקבלים ככה. הבעיה היא אחידות. אני רוצה שכולם יקבלו כמוהם)

אבל הטיעון של מכבי חיפה לגבי הקטין הוא ללא ספק הדבר הכי אדיר שקראתי בחיי. זה מתעלה על הסיקורים של ביסטר לטורים של הללי בזמן שאני שומע אוהדי בית"ר בוכים ברקע.

מכבי חיפה הייתה אף היא בבית הדין, לאחר שהשופט ציין כי נזרק נפץ מהיציע במשחק מול הפועל רעננה. גם במקרה שלה בית הדין תמך בגרסתה, כשהחליט לקנוס אותה ב-5,000 שקלים בפועל בלבד. איתמר צ'יזיק, מנכ"ל הקבוצה שהגיע לדיון, אמר לדיין גיורא לנדאו: "נשמע קול נפץ, אך לא נזרק נפץ בוודאות ובאחריות. איש לא ראה, גם לא המאבטחים. המצלמות מוכיחות שזה לא היה על כר הדשא. מפעיל הנפץ אותר ע"י המשטרה, זהותו ידועה. זוהי פעולה עצמאית של קטין בן 17, הוא יעצר בוודאות ביום ראשון כשיחזור מטיול באילת".

אתה פשוט לא מבין, ההפך הוא הנכון, החמירו איתם, התכנית הייתה שהדיינים בכלל יבטלו את הרדיוס ע"ת שיש להם ויוסיפו להם עוד 10 נק' על המאמץ האדיר שהם עושים בשביל לעצור את הילד (שלטענתם דרך אגב זרק רק שומים של פורים).

אני מרוצה...

Sawyer, on 12 Feb 2014 - 18:06, said:snapback.png

לא חושב שנתנו 5000 כדי להרגיע או שיחשבו שהתחשבו בנו.

פשוט יש להתאחדות קו שהם מנסים להנהיג שאם הקבוצה מטפלת באותם אוהדים סוררים (לדברם), היא מקלה ומתחשבת.

ואם המשטרה ומכבי אכן עצרו את הזורק, זה המקסימום שהקבוצה יכולה לעשות. על מה היא תענש עוד?

לדעתי צריך להמשיך בכל הכוח נגד ההתאחדות.

העונש שקיבלנו הוא עדיין חסר פרופורציות בכל מידה אפשרית.

קנס של חמישית מזה ורדיוס בודד זה מוגזם למה שעשינו, אז 50K ו2? זה פסיכי.

איפה כל אותם האנשים שריחמו על שחר המסכן והאומלל מתי שמשהו עשה לו שלוש אחרי ה3-1.

הלוואי שתגמור כמו טביב בהפועל ואלישע בחיפה

מכבי חיפה הייתה אף היא בבית הדין, לאחר שהשופט ציין כי נזרק נפץ מהיציע במשחק מול הפועל רעננה. גם במקרה שלה בית הדין תמך בגרסתה, כשהחליט לפצות אותה ב-5,000 שקלים בפועל בלבד. איתמר צ'יזיק, מנכ"ל הקבוצה שהגיע לדיון, אמר לדיין גיורא לנדאו: "נשמע קול נפץ, אך לא נזרק נפץ בוודאות ובאחריות. איש לא ראה, גם לא המאבטחים. המצלמות מוכיחות שזה לא היה על כר הדשא. מפעיל הנפץ אותר ע"י המשטרה, זהותו ידועה. זוהי פעולה עצמאית של קטין בן 17, הוא יעצר בוודאות ביום ראשון כשיחזור מטיול באילת".

עכשיו זה נראה הגיוני

וה"יעצר בוודאות" זה גדול מה אם הוא בורח מהארץ?

שולחים סוכנים להחזיר אותו מטריטוריה זרה?

לא לוזון לא יענקלה לא בית הדין אף אחד שם לא אשם.

זה הכל אנחנו, חבורה של סמרטוטים, ולא אנחנו כקהל מכבי אלא כקהל אוהדי הכדורגל בישראל שראינו, שתקנו ולא עשינו כלום כדי לעצור את זה כשעוד היה אפשר.

אני במקומו מתחבא בספסל האחורי

איזה ספסל אחורי אני מתחבא בבאגאז' הנפתח של האוטובוס

סלטיקס מפורום הקופים חוגג, רק מראה את הרמה הנמוכה שלהם פתטיים

אחחחחח כזה כיף שבית הדין אוהב אותנו וכל הדיינים מוצצים ליענקל'ה. כמה כיף, כמה טוב, כמה נחמד להיות ירוק.

תשתחוו יא גרמנים אוכלים בתחת ותאכלו את הלבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב.

כי רק אותך אוהב

סלטיקס מפורום הקופים חוגג, רק מראה את הרמה הנמוכה שלהם פתטיים

שאלו יהיו ההנהות שלו בחיים, בינתיים חיפה עם פומפונים של מועדדות באר שבע במטרה שיוכלו לחגוג דאבל של מקום 4 וכרטיס לאירופה בסיום השנה.

בכל מקרה סופם של שחר-לוזון בכדורגל וגם מעבר לזה מתקרב בצעדי ענק.