Jump to content

דרבי חוץ כרטיסים

BMTA

Recommended Posts

כמו שסוייר אמר ואפשר למצוא את זה בחיפוש בגוגל, מול ב"ש המשטרה הפשירה כרטיסים וזו גם הסיבה שהייתה מכירה אינטרנטית. זו בדיוק גם הסיבה למה היה תמוה לי שעברו בבוטקה "כמויות מסחריות", אבל את זה כבר עברנו.

אם אתה חושב שגם נגד חיפה או הפועל היו כ-500 כרטיסים למכירה ופשוט כולם עברו דרך הבוטקה - תתקשר לאבי מזרחי ותעדכן אותנו מה הוא אמר.

סוייר לפי דעתי אתה גם טועה

החציצה בשער 7 אני מניח שזה דבר ברור עוד מתחילת העונה ולכן שמוכרים מנויים לוקחים בחשבון את החציצה ולכן מוכרים פחות מנויים לשער 7 מאשר התפוסה שלו

אם לטענתך ה150 כרטיסים שהם חציצה במשחק מול הפועל וחיפה זה אומר ש150 אוהדים הועברו משער 7 ל8 על מנת להגדיל את החציצה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

כמו שסוייר אמר ואפשר למצוא את זה בחיפוש בגוגל, מול ב"ש המשטרה הפשירה כרטיסים וזו גם הסיבה שהייתה מכירה אינטרנטית. זו בדיוק גם הסיבה למה היה תמוה לי שעברו בבוטקה "כמויות מסחריות", אבל את זה כבר עברנו.

אם אתה חושב שגם נגד חיפה או הפועל היו כ-500 כרטיסים למכירה ופשוט כולם עברו דרך הבוטקה - תתקשר לאבי מזרחי ותעדכן אותנו מה הוא אמר.

אני מעדיף שלא לפרסם תשובות מוזרות או חוסר יכולת לתת תשובות מצד המועדון.

עדיין זה לא מסתדר לי למה הייתה מכירה ל8,13 נגד בש ולא נגד חיפה? זה מה ששאלתי מההתחלה.

קראתי כמה פעמים מה שכתבת וזה לא מסתדר לי.

(ממש לא מנסה להוציא אותך טיפש, אמיתי שהנושא הזה לא מסתדר לי)

האדם שיבחר לשמור על הכסף יקבל 1000 ש"ח כעמלה על זה שהוא שמר על הכסף. כך שהמנצח ירווויח בסופו של דבר רק 9000 ש"ח.

אני חושב שריפליי ישמח לשמש בתפקיד הזה.

מישהו יודע מאיפה האיסוף?

אגב, אוהדי הפועל מאוד לא מעוניינים להגיד למשחקים נגד בני יהודה וק"ש, חלקם לא רוצה לבוא לדרבי.
בוא נקווה שישאירו לנו את כל 8

מישהו יודע מאיפה האיסוף?

אגב, אוהדי הפועל מאוד לא מעוניינים להגיד למשחקים נגד בני יהודה וק"ש, חלקם לא רוצה לבוא לדרבי.

בוא נקווה שישאירו לנו את כל 8

יום שבת בבלומפילד

אני מעדיף שלא לפרסם תשובות מוזרות או חוסר יכולת לתת תשובות מצד המועדון.

האמת שהתגובה הופנתה אל אמיר, אבל אני קיבלתי אחלה של תשובה בזמנו. אשמח אם תשוחח עם אבי ותעתיק לכאן את התגובה, תהיה אשר תהיה.

ב7/2.

150 כרטיסים לפחות מופשרים פחות לדרבי מאשר לב״ש. מי שמתווכח איתי על זה הוא פשוט מפגר.

הבן אדם שאל על ה150 שיצאו באינטרנט, אלו ה150. החישובים הפנימיים שמכבי עושה בין היציעים זה בחרה שלה.

זאת התשובה הנכונה והיחידה לשאלה.

אתם גולשים פה לנושאים אחרים, פתחו נושא תשאלו שם.

בשביל מה צריך לפתוח נושא חדש? אפשר להמשיך לדון בנושא הזה, זה גם ככה נושא "כרטיסים לדרבי"

ועכשיו, נעבור ברשותכם לשאלת מיליון הדולר

מדוע במשחק נגד באר שבע התקיימה מכירה של כרטיסים לשערים 13 ו 8, ולעומת זאת בדרבי ולחיפה לא התקיימה מכירה?

אני לא מבין איך אנשים לא קפצו על ההזדמנות לעשות אלפייה קלה...

אני מתנדב לשמור לכם על הכסף :mushy:

תרגיע או שאני מדליק לידך סיגריה :mellow:

מנהל ההימור כבר בחר בי על מנת לשמש כמתווך.

בשביל מה צריך לפתוח נושא חדש? אפשר להמשיך לדון בנושא הזה, זה גם ככה נושא "כרטיסים לדרבי"

ועכשיו, נעבור ברשותכם לשאלת מיליון הדולר

מדוע במשחק נגד באר שבע התקיימה מכירה של כרטיסים לשערים 13 ו 8, ולעומת זאת בדרבי ולחיפה לא התקיימה מכירה?

אב ביי פאר היוזר הכי טיפש בפורום.

אומרים לך חציצה. כמה טיפש אפשר להיות????

אה ועוד משהו,

אמרת שאני טיפש, ובכן, אני יודע. לכן אני רוצה שתענה לי תשובה מלאה בלי החארטות האלה שלך של תשובות בנוסח "תקרא את התשובה שלי או שתחפש בעמוד הקודם"

תגידו נראלי נגד בני יהודה הגעתי איך שנפתחו השערים ונכנסתי ל11,השער של שער 13 היה פתוח ולא היה שם שומרים,מה הסיכוי שהשער של שער 8 יהיה פתוח איך שנפתח האיצטדיון?

תגידו נראלי נגד בני יהודה הגעתי איך שנפתחו השערים ונכנסתי ל11,השער של שער 13 היה פתוח ולא היה שם שומרים,מה הסיכוי שהשער של שער 8 יהיה פתוח איך שנפתח האיצטדיון?

בכל מקרה יש על-בד כחול כזה

אם החציצה נעשית על ידי המאבטחים עם הווסתים הכתומים ולא אלו עם הקפוצונים השחורים אפשר לנסות לטפס מ8 ל11

בדרך כלל אלו אנשים שבאים סתם לעשות תעבודה שלהם ולא יתחילו להתעמת עם אנשים הם פשוט יזרקו זין וחוץ מלנסות למשוך לך בחולצה קצת לא יעשו יותר מידי