Jump to content

דרבי חוץ כרטיסים

BMTA

Recommended Posts

אני רק מחדד ומבהיר-אין לי בעיה לא מול איתי והאוהדים המסורים שמקבלים כרטיסים בזכות ולא בחסד אלא כנגד אגודת מכבי ולאן שדואגים להעלים מאות כרטיסים מידי אוהדים.

אמנם כמות מכובדת מחולקת לקבוצות אוהדים מסויימות ולצערי חלק קטן מאותם כרטיסים מוצאים דרכם לספסרים ומקורבים שהקשר שלהם לקבוצה מקרי אך רובם המוחלט היו זוכים לאותם כרטיסים במידה וההנהלה הייתה משכילה להפעיל שיטת נקודות ודירוג במשחקים שבה כמות הכרטיסים קטנה מכמות המנויים.

את העובדה שהקהל של חיפה והפועל יותר "מסוכן/מסוכסך" איתנו ולכן המשטרה לוקחת יותר כרטיסים לחציצה

ברור כי החציצה גם בשער 8 ו 13 נכון? אתה יודע שיש בערך 400 כרטיסים לשער 8 ו 13 כל משחק נכון? איך הם בדיוק נכללים בחציצה? מה לוקחים אנשים משערים 7 ו2 ומעבירים אותם ל8 ו 13? מה קרה לכרטיסים לשערים האלה? למה הם לא יצאו למכירה? סוייר? אתה רציני? והחציצה מגיעה משער 5 וטיפה ממש טיפה מ7 ו2 (תבדוק)

בגלל שאתם 2 אני אנחה אותכם.

השאלה שנשאלה: מדוע יצאו כרטיסים לב"ש ולא יצאו לחיפה והפועל.

עכשיו ע"פ אמיר-יודע-הכל-תמיד:

החציצה נעשה אך ורק מ2 ו 7. ורק בכמות קטנה. אז נגיד 100 כרטיסים מכל יציע. 100 מ7 ומ100 מ2 זה בערך 200 כרטיסים?

יצאו לב"ש באינטרנט בסביבות ה150 כרטיסים.

עכשיו נחזור לשאלה.

למה יצאו כרטיסים לב"ש ולא יצאו לדרבי ולחיפה.

יצאו 150-200 כרטיסים. יש חציצה ב2 המשחקים האלו של 150-200.

האם זה מתיישב לכם? האם זה פותר את השאלה?

הם יצאתי אידיוט? או שניסיתם להוציא אותי אידיוט בכוח ע"י שאתם מראים שאתם יודעים (או לא) דברים במכבי שלא קשורים לשאלה ורק מנסים להשוויץ בזה?

סוייר קבל את החציצה בדרבי האחרון

ולא לא מנסה להוציא אותך טיפש

לעומתך יש לי כבוד אלייך ורק רוצה שתפתח תעיניים

בבירור תראה שהחציצה לא לוקחת מעל ל50 כיסאות ואני לארג...

איפה הלכו הכרטיסים? לא היה מכירה

jmhmv.jpg

תקרא את ההודעה שלי, תבין שאני צודק.

אח"כ תתנצל. בעיקרי ההתנצלות אני דורש

- את המילים אני מצטער/מתנצל

- זה לא יקרה שוב

- ניסיתי להוציא אותך טיפש ויצאתי טיפש בעצמי

- הייתי שיכור מהנסיון של להראות כמה אני הכי יודע הכל

בגלל שאתם 2 אני אנחה אותכם.

השאלה שנשאלה: מדוע יצאו כרטיסים לב"ש ולא יצאו לחיפה והפועל.

עכשיו ע"פ אמיר-יודע-הכל-תמיד:

החציצה נעשה אך ורק מ2 ו 7. ורק בכמות קטנה. אז נגיד 100 כרטיסים מכל יציע. 100 מ7 ומ100 מ2 זה בערך 200 כרטיסים?

יצאו לב"ש באינטרנט בסביבות ה150 כרטיסים.

עכשיו נחזור לשאלה.

למה יצאו כרטיסים לב"ש ולא יצאו לדרבי ולחיפה.

יצאו 150-200 כרטיסים. יש חציצה ב2 המשחקים האלו של 150-200.

האם זה מתיישב לכם? האם זה פותר את השאלה?

הם יצאתי אידיוט? או שניסיתם להוציא אותי אידיוט בכוח ע"י שאתם מראים שאתם יודעים (או לא) דברים במכבי שלא קשורים לשאלה ורק מנסים להשוויץ בזה?

איפה הכרטיסים לשער 8 ו13?? הרי גם לשם תמיד יש מכירה

רגע רגע רגע.

הוא לא שאל איפה הכרטיסים ל8 ו13.

הוא אמר באופן ברור. בב"ש הייתה מכירה באינטרנט (של כ150 כרטיסים) בדרבי ובחיפה לא היה.

מה הסיבה לכך? והסיבה לכך היא הסיבה שציינתי למעלה. בוודאות. 100%. זה גם מסתדר מאוד עם המספרים.

אם הוא היה אומר "בב"ש יצאו 150 כרטיסים, בדרבי ובחיפה 0. אך להערכתי יש כ500 - איפה הם?" אז היה אפשר להתחיל לדון בדברים שאתה מדבר עליהם

אבל זה לא מה שהוא שאל.

אני מחכה להתנצלות. נפגעתי ממך מאוד.

תקרא את ההודעה שלי, תבין שאני צודק.

אח"כ תתנצל. בעיקרי ההתנצלות אני דורש

- את המילים אני מצטער/מתנצל

- זה לא יקרה שוב

- ניסיתי להוציא אותך טיפש ויצאתי טיפש בעצמי

- הייתי שיכור מהנסיון של להראות כמה אני הכי יודע הכל

אתה חי בסרט אם אתה באמת חושב שיש רק 150 כרטיסים ומשתמשים בזה לחציצה... אחי אתה על סמים קשים

תמשיכו לעצום עיניים

מאות כרטיסים שהיו צריכים לצאת למכירה לדרבי חולקו למקורבים ולמקומבנים

אתם תאכלו תשקר הזה שנקרא חציצה (שעדיין לא הסברת לי איך החציצה משפיעה על הכרטיסים שאמורים להימכר בשער 8 ו13)

רגע רגע רגע.

הוא לא שאל איפה הכרטיסים ל8 ו13.

הוא אמר באופן ברור. בב"ש הייתה מכירה באינטרנט (של כ150 כרטיסים) בדרבי ובחיפה לא היה.

מה הסיבה לכך? והסיבה לכך היא הסיבה שציינתי למעלה. בוודאות. 100%. זה גם מסתדר מאוד עם המספרים.

אם הוא היה אומר "בב"ש יצאו 150 כרטיסים, בדרבי ובחיפה 0. אך להערכתי יש כ500 - איפה הם?" אז היה אפשר להתחיל לדון בדברים שאתה מדבר עליהם

אבל זה לא מה שהוא שאל.

אני מחכה להתנצלות. נפגעתי ממך מאוד.

קומבינות, רמאויות, מכבי זונה, הבוטקה שרמוטה, לאן גונבים מאיתנו - כולם מושחתים. כולם מושחתים. בני זונות. שישרפו.

לא אכפת לי.

זה לא מה שהוא שאל..

הוא רצה להבין למה אותם 150 כרטיסים יצאו לב"ש ולהפועל וחיפה לא..

ואני הסברתי לו את הסיבה (חציצה).

למה אתה מסרב להבין את זה?

למה אתה דוחף נושא שלא קשור לשיחה לכאן? הוא לא שאל על כרטיסים בכללי והעלמויות כרטיסים ותאוריות קונספירציה שלך.

הוא רק שאל על מה שיצא לב"ש ולא יצא לדרבי ולחיפה, וזה מה שעניתי לו.

ואז תקפת אותי. שאני נאיבי ואין לי מושג ובלה בלה בלה על כל מני דברים שלא קשורים ולא מעניינים אותי.

ובמקום שאני אנסה להרגע כדי לקום מוקדם לעבודה וללמוד למבחן האחרון בסמסטר, אני מוצא את עצמי מתעצבן מול המחשב

כי לא רק שאתה מטנף על כל מי שאפשר בלי לבדוק בכלל איך, אתה גם מנסה להוציא אותי אידיוט נאיבי חסר מושג

וכל זה כשאתה בכלל לא עונה על השאלה שנשאלה.

אז אני שואל אותך עכשיו.

מתי כבר תתנצל ונשים את זה מאחורינו.

אחריי שתתנצל אני מזמין אותך לפתוח נושא חדש על שערים 8 ו13 ושאר הכרטיסים שיש למשחקים.

שם אני כמובן לא אקרא ולא אגיב לך כי זה לא מעניין אותי כרגע ואני פחות עוסק בספקולציות.

אבל עד אז.. תתנצל..

קומבינות, רמאויות, מכבי זונה, הבוטקה שרמוטה, לאן גונבים מאיתנו - כולם מושחתים. כולם מושחתים. בני זונות. שישרפו.

לא אכפת לי.

זה לא מה שהוא שאל..

הוא רצה להבין למה אותם 150 כרטיסים יצאו לב"ש ולהפועל וחיפה לא..

ואני הסברתי לו את הסיבה (חציצה).

למה אתה מסרב להבין את זה?

למה אתה דוחף נושא שלא קשור לשיחה לכאן? הוא לא שאל על כרטיסים בכללי והעלמויות כרטיסים ותאוריות קונספירציה שלך.

הוא רק שאל על מה שיצא לב"ש ולא יצא לדרבי ולחיפה, וזה מה שעניתי לו.

ואז תקפת אותי. שאני נאיבי ואין לי מושג ובלה בלה בלה על כל מני דברים שלא קשורים ולא מעניינים אותי.

ובמקום שאני אנסה להרגע כדי לקום מוקדם לעבודה וללמוד למבחן האחרון בסמסטר, אני מוצא את עצמי מתעצבן מול המחשב

כי לא רק שאתה מטנף על כל מי שאפשר בלי לבדוק בכלל איך, אתה גם מנסה להוציא אותי אידיוט נאיבי חסר מושג

וכל זה כשאתה בכלל לא עונה על השאלה שנשאלה.

אז אני שואל אותך עכשיו.

מתי כבר תתנצל ונשים את זה מאחורינו.

אחריי שתתנצל אני מזמין אותך לפתוח נושא חדש על שערים 8 ו13 ושאר הכרטיסים שיש למשחקים.

שם אני כמובן לא אקרא ולא אגיב לך כי זה לא מעניין אותי כרגע ואני פחות עוסק בספקולציות.

אבל עד אז.. תתנצל..

כשאתה תתנצל ותודה שיצאת טיפש כי גם נגב ב"ש הייתה בדיוקקקקקק אותה חציצה כמו בדרבי

זאת התמונה הכי טובה שהוצאתי כרגע מהתקציר והרי ברור לך ורואים שזה גם הולך בקונוס כמו מול הפועל

jmhmua.jpg

החציצה הפיזית לא מעניינת לי את הביצה.

החציצה מבחינת כמה כרטיסים המשטרה מאפשרת לך למכור היא זאת שקובעת.

בדרבי ובחיפה מותר לך למכור כ200 כרטיסים פחות מאשר מב"ש.

בוודאות. 100%. מצידי תביא לי תמונות של שער 7 ושהחציצה מגיעה לשער 11.

מה שאני אומר לך הוא סגור בדוק ו-ודאי ב100%. בדרבי ובחיפה יש חציצה יותר מב"ש של כ200 כרטיסים (מ7 ו2, עוד כמובן יותר גדולה מ5)

עדיין מחכה להתנצלות.

תהיה בריא ותמשיך לעצום עיניים

לפחות הודית בכל מה שקשור לכרטיסים לשערים 8-13

יבוא יום וגם תבין שמינוס 200 פלוס 200 הכל חרטה וכל הכרטיסים גם לשערים 7 ו2 הלכו למקורבים

לילה טוב כמובן שלא אתנצל על משהו שהוא נכון

אם כבר אז מי שצריך להתנצל במקרה הזה זה אדון איינשטיין עם ה100% בדוק חתום סגור ונעול שלו

אני לא מאמין שלא התנצלת.

ובנוסף, הכנסת לי מילים לפה (או שיכולת הבנת הנקרא שלך נמוכה מאוד, למרות שיש לזה סיבות מקלות)

אתה באמת חושב שהמשטרה מאשרת את אותה חציצה בדרבי ובב"ש?

אם כן.. באמת שלדיון הזה אין הרבה משמעות..

ואם אתה מבין שלא, אז אתה יודע שצדקתי ב100% בתשובה שנתתי לבן אדם

ושאתה ניסית להוציא אותי טיפש בזה שדחפת לפה משהו שלא קשור לדיון.

תישן, תקום. תחשוב על זה, תתנצל כשתבין שזה הדבר הנכון לעשות.

אני ממתין לזה, לילה טב.

אתה בן אדם עיוור שלא מאמין לעובדות ואפילו לתמונות שהוא רואה בעיניים שלו רק בשביל להמשיך להרגיש מגניב עם עצמו

בקשר לשאלה

"אתה באמת חושב שהמשטרה מאשרת את אותה חציצה בדרבי ובב"ש?"

בדרך כלל? ממש לא כי גם לא מגיעים 500 מב"ש

הפעם? משחק עונה? עם כל ההייפ מסביב? בטוח שכן

התמונות מוכיחות שכן

אתה יכול לקפוץ ולעשות שמיניות באוויר אבל בשורה תחתונה אני צודק אתה טועה

אני מביא עובדות אתה מדבר מ "ידע"

אני חכם שמשתמש בתמונות ומראה אותה חציצה אחד לאחד

אתה טיפש שכל העובדות שלו מתבססות על "מידע" (תזהר שלא יתחילו לקרוא לך פרימו עם ההמצאות שלך)

אם בא לך להתנצל אז בבקשה בתכלס זה לא ממש משנה כי אני את הדיון הזה סיימתי איתך למרות שהיה כיף

אוקיי, אז הויכוח שלנו הוא האם החציצה השנה בדרבי ובב"ש ע"י המשטרה מבחינת אי הפשרת מכירת כרטיסים לשערים 7 ו2 היא שווה.

אני מוכן להתערב איתך על סכום של 10,000 שקלים.

את הכסף נעביר לדמות שאתה תבחר בפורום (ואני אסכים עליה) שתקבל את הכסף במשחק הקרוב בפ"ת. ותשמור על הכסף עד למתן ההוכחות.

מאחר ואני צריך להוכיח אני מתחייב שעד המשחק אחרי פ"ת (באזל בית) אצרף הוכחות של המשטרה ומכבי שבדרבי הופשרו פחות כרטיסים ע"י המשטרה מאשר בב"ש.

האדם שיבחר לשמור על הכסף יקבל 1000 ש"ח כעמלה על זה שהוא שמר על הכסף. כך שהמנצח ירווויח בסופו של דבר רק 9000 ש"ח.

אתה מדבר מעובדות ואני מידע.

לך על זה.

חחחח אתה חושב שאתה מפחיד אותי ב10 אלף שקל חמוד? בא לך לדבר במספרים גדולים כי אתה מלא בכסף ועשיר? בא לך להתערב על 200 אלף שקל במזומן שהחציצה היא אותה חציצה? כן סוייר לא רק לך יש כסף... אתה ילד קטן שאין לו מושג במה שקורה בכל ההתנהלות כרטיסים של מכבי

או שרואה אבל מעדיף לטשטש ולהגן עליהם כאן בפורום... שחס וחלילה האנשים פה לא יפתחו עיניים

יש מצב סוייר? גם אתה בקומבינה? אולי חלק מהספסרים שאני נוגס בהם כל פעם? (רואה? לא כזה קשה להמציא נכון?)

בקיצר הוכחת סופית שברגע שאין לך שום עובדה אתה הולך ועושה "אול אין"

200 אלף שקל

לילה טוב :) עכשיו באמת סיימתי איתך דבר עד מחר