Jump to content

דרבי חוץ כרטיסים

BMTA

Recommended Posts

אני אישית מעדיף תהגרלה כי באמת באתר של לאן זה פשוט סיוט+מזל בדיוק כמו בהגרלה

התכוונתי מכירה פיזית בקריית שלום/בלומפילד, למרות שגם מכירה באינטרנט עדיף על הגרלה עיוורת.

התכוונתי מכירה פיזית בקריית שלום/בלומפילד, למרות שגם מכירה באינטרנט עדיף על הגרלה עיוורת.

בתור אחד שגר קרוב לקריית שלום ואין לו בעיה להגיע בכל שעה שיכולה להיות מכירה כזאת בקריית שלום אני חושב שזה לא בסדר לעשות מכירה שכזאת

מכיוון שיש מנויים רבים שגרים במקומות רחוקים בארץ ולא יכולים להגיע באמצע יום עבודה או לימודים ולקנות כרטיסים

השיטה הכי פחות גרועה זה ההגרלה

נקווה ששנה הבאה שמכבי יקימו גוף שמוכר כרטיסים יהיה מערכת נקודות על משחקי חוץ שאנשים מגיעים ולפי זה יתנו מכירה מוקדמת לאנשים

סתם לידע כללי כן.... זה לא משנה אם תהיה הגרלה או כל הקודם זוכה... לא יהיה מכירה של יותר מ700 כרטיסים...

מאמין שבכל הקודם זוכה יש לך יותר סיכוי מלזכות בהגרלה(משהו באזור של ה12.5%)

סתם לידע כללי כן.... זה לא משנה אם תהיה הגרלה או כל הקודם זוכה... לא יהיה מכירה של יותר מ700 כרטיסים...

למה? מה נשתנה?

כל שחקן מקבל בין 3-5 כרטיסים כנ"ל אנשי צוות

תוסיפו הזמנות

מקורבים

ארגון

ונשאר בערך 700-800 כרטיסים לקהל הרחב.. זה לא חדש חברים

תן לאנשים לצחוק על באר שבע בזמן שמקרים דומים מתרחשים לנו מתחת לאף על בסיס קבוע.

ששששששש...

איזה בולשיט, הזמנות ומקורבים לרוב מקבלים ליציע הכבוד וזה לא בא על חשבון האוהדים ב11.

הארגון? כמה נראה לך שהוא מקבל? אלף כרטיסים?! אולי עשירית מזה. שער 11 מכיל 1800 מקומות. אז נגיד נהיה לארג'ים ונוריד 300, נשארנו עם 1500 כרטיסים.

הגרלה לפחות מבטיחה שרק מנויים יזכו בכרטיס, "כל הקודם זוכה" דופק מלא מנויים שלא יכולים לעצור את העולם שלהם וללכת מכות בקרית שלום.

:oops: ??

אל תדאג, הם ישכחו.

איתי בבוטקה ימשיך לחייך ולהריץ הזמנות ושמירת כרטיסים, ״לאן״ ידאגו לקחת נתח מהרווחים ואז נמשיך לשאול את עצמנו איך אנשים יוצאים עם ערימת כרטיסים בכיסים.

איזה בולשיט, הזמנות ומקורבים לרוב מקבלים ליציע הכבוד וזה לא בא על חשבון האוהדים ב11.

הארגון? כמה נראה לך שהוא מקבל? אלף כרטיסים?! אולי עשירית מזה. שער 11 מכיל 1800 מקומות. אז נגיד נהיה לארג'ים ונוריד 300, נשארנו עם 1500 כרטיסים.

הגרלה לפחות מבטיחה שרק מנויים יזכו בכרטיס, "כל הקודם זוכה" דופק מלא מנויים שלא יכולים לעצור את העולם שלהם וללכת מכות בקרית שלום.

נתחיל מכך שכלל ההודעה שלך נגועה בחוסר ידע או איך שכינית את זה-בולשיט.

ההזמנות ליציע שניתנות לבעלי עניין, מקורבים, שחקנים וכדומה יורד מהכמות שניתנת למועדון על ידי הקבוצה המארחת(יש גם מכסה לתא הכבוד, לשאלתך).

אף אחד לא יצא כנגד ההגרלה, אלא הזכרנו בטעות את מחדל הכרטיסים הקבוע שמתרחש במועדון.

אוקיי :)

כל שחקן מקבל גג 3 כרטיסים,לאנשי צוות ועובדים במכבי כל אחד מקבל עוד 1-2 גג נגיד 70 כרטיסים,עוד 400 בגג גג לארגון ומקורבים(לא רק מי שבארגון יכול לקבל הזמנות,יש הרבה אוהדי מכבי שמקורבים לקבוצה ואוהדים וותיקים ומוכרים שמקבלים הזמנות)

אל תשכחו שיש לנו כרטיסים לתא כבוד גם לתת,לדעתי יהיו 1500 למכירה משהו כזה בערך

איבדתי אותכם קצת.

אם אני הולך למשרדי הפאר של לאן אני יכול לקנות כרטיס בודד לדרבי לשער 8?

לא

נתחיל מכך שכלל ההודעה שלך נגועה בחוסר ידע או איך שכינית את זה-בולשיט.

ההזמנות ליציע שניתנות לבעלי עניין, מקורבים, שחקנים וכדומה יורד מהכמות שניתנת למועדון על ידי הקבוצה המארחת(יש גם מכסה לתא הכבוד, לשאלתך).

אף אחד לא יצא כנגד ההגרלה, אלא הזכרנו בטעות את מחדל הכרטיסים הקבוע שמתרחש במועדון.

דיברתי לאמיר שטען שלקהל הרחב נשארים כ700 כרטיסים להגרלה. וזה, בולשיט.

בקשר להגרלה הבעתי את דעתי בנוגע למה שכתבו למעלה על כל הקודם זוכה.

כל שחקן מקבל גג 3 כרטיסים,לאנשי צוות ועובדים במכבי כל אחד מקבל עוד 1-2 גג נגיד 70 כרטיסים,עוד 400 בגג גג לארגון ומקורבים(לא רק מי שבארגון יכול לקבל הזמנות,יש הרבה אוהדי מכבי שמקורבים לקבוצה ואוהדים וותיקים ומוכרים שמקבלים הזמנות)

אל תשכחו שיש לנו כרטיסים לתא כבוד גם לתת,לדעתי יהיו 1500 למכירה משהו כזה בערך

לא

לצערי ההערכה שלך רחוקה מהמציאות.

ניחא.

דיברתי לאמיר שטען שלקהל הרחב נשארים כ700 כרטיסים להגרלה. וזה, בולשיט.

בקשר להגרלה הבעתי את דעתי בנוגע למה שכתבו למעלה על כל הקודם זוכה.

זה פחות או יותר הכמות, תתפלא.

אתה יותר ממוזמן לפנות למכבי בבקשה לכמות הכרטיסים שמחולקים בהגרלה.

לצערי ההערכה שלך רחוקה מהמציאות.

ניחא.

יכול להיות שאני טועה,אני מגיב לפי מה שידוע לי אם אתה יכול להסביר איך מוצאים רק 700 ולאן הולכים הכרטיסים אני ישמח אחי

יכול להיות שאני טועה,אני מגיב לפי מה שידוע לי אם אתה יכול להסביר איך מוצאים רק 700 ולאן הולכים הכרטיסים אני ישמח אחי

חברים של איתי מהבוטקה

חברים של חברים של איתי מהבוטקה

מקורבים

ספונסרים

אוהדים ותיקים

חברי עמותת מכבי

אנשי מועדון

יועצים חיצוניים למועדון

חברת לאן

משפחות ומקורבים לשחקנים

להמשיך?

חברים של איתי מהבוטקה

חברים של חברים של איתי מהבוטקה

מקורבים

ספונסרים

אוהדים ותיקים

חברי עמותת מכבי

אנשי מועדון

יועצים חיצוניים למועדון

חברת לאן

משפחות ומקורבים לשחקנים

להמשיך?

לפני שנתיים אם היית טוען את זה הייתי מאמין, היום קשה לי להאמין שזה עדיין קורה אצלינו

לפני שנתיים אם היית טוען את זה הייתי מאמין, היום קשה לי להאמין שזה עדיין קורה אצלינו

תתפלא חביבי, תתפלא.

חבל שלא היית ביום שבת האחרון בקריית שלום, היית נהנה לראות חלוקת כרטיסים ברמה מסחרית למקורבים למשחק נגד באר שבע.