Jump to content

ערעור הקבוצה יתקיים מחר, יום שלישי ב17:00

Soul Boy

Recommended Posts

לדעתי אחרי ששמעתי את ההתבטאויות מצד הדיינים - העסק מכור מראש.

צריכים לאגד סביב מכבי את כל הקבוצות ששונאות את ההתנהלות של ההתאחדות (ויש המון. כמעט כולן חוץ מהקסקט) ולהתנתק מהגוף המתועב הזה עד שהוא יתנקה מהשחיתות.

אלונה לא תיכנס איתך בזה כי זה לטובת ב"ש, הקלגס ידוע לכולנו, ג'קי לא מעניין אותו מכבי במיוחד אחרי מה שקרה עם הכרטיסים, הפועל ובית"ר גם לא, כל שאר הקבוצות לא יכנסו למאבק עם ההתאחדות.

הסמויים באים

בעקבות האירועים האחרונים, הצהובים החליטו שלא להקל גם באחריות של האוהדים ולכל משחק בית יוכנסו מעתה 20 סוכנים סמויים ליציעים, במטרה לעקוב מקרוב אחרי אותם אוהדים מתפרעים שעושים נזק בלתי רגיל למכבי ת''א, ולהשאיר אותם להבא מחוץ לאיצטדיון

אני כבר רואה איך כולם נופלים עליי פה בגלל מה שאני יכתוב עכשיו.

אני מבין את הרתיעה ואת הבוז המיידי לגבי "סמויים/שוטרים/מרגלים/בוגדים/כל מילה אחרת" שיהיו ביציעים.

אבל.... תחשבו שנייה על המספרים.

מעל 600 אלף ש"ח שגולדהר שילם מכיסו הלכו להתאחדות בגלל קנסות.

אני ריאלי, אולי ריאלי מידי, אבל לא נראה לי שמכבי תצליח להפיל את ההתאחדות באיזה מהלך פלאים.

מכבי נקנסת יותר מידי. יותר מידי עונשים בגלל אנשים טיפשים שזורקים דברים מהיציע למגרש. ( אני בכוונה לא נכנס לנושא המשחק מול אשדוד (מחוץ למגרש) ולשירים כאלו ואחרים)

"אוהדים" כאלה פוגעים בכולנו.

לכל אותם אנשים שמתרעמים על הכנסת הסמויים ליציע - כל עוד אתם לא עושים דברים לא חוקיים - הכל בסדר - אז מה הבעיה.......................... ?

אם אותם סמויים יגרמו לבעיות אחרות שלא נובעות מפעולות לא חוקיות של אוהדים כאלה ואחרים - אז יש כאן כבר סיפור אחר.

אפשר לקלל (ויש אנשים שרצוי לקלל - לוזון, חלובה, יפת, הדיין המניאק ועוד ועוד) ואפשר לשיר שירים...ואפשר לעשות תנועות מגונות... את כל השאר תשאירו מחוץ ליציעים....

שקט "חוקי" ביציע זה אינטרס של כולנו.

ושוב. יאללה מכבי!

מעניין למה בית הדין כל כך גמיש כלפי חיפה ובני יהודה...

5 הרשעות על בני יהודה כולל זריקת חפצים על שופטים וכד'

כל הקנסות שלהם ביחד לא מגיעים לחמישים אלף ש"ח שקיבלנו

בנוסף לא היה לנו שום תנאי לרדיוס , זה פשוט הזוי הזוי

כל הכותרות הללו בספורט 5 ובוואן פשוט מביכות. כבר לפני כמה ימים ההתאחדות הודיעה שהמשחקים לא יהיו במגרש היריבה, זה בקושי הצריך חותמת גומי.

הרדיוסים יהיו במגרש נייטרלי , השאלה כמה והאם יהיה קהל בכלל.

נתניה אנחנו באים.

נתניה יהיה רק אם יקצרו את הטווח של הרדיוס

עו"ד מורן מאירי, המייצג את מכבי, ציין בדיון: "אנחנו לא מערערים על עצם ההרשעה, אלא על העונש שהוא כבד מאוד. אני לא מצדיק את ההתנהגות של האנשים, הלהבות עלו פה בעוצמה מאוד גבוהה וחלק מהפעולות שנקטנו קיבלו פרשנות לא ראויה. פניתי לתובע, עו"ד רשף, כדי להגיע להסכמות והוא אמר שאין לנו הסכמה".

עוד הוסיף עו"ד מאירי: "זוהי העבירה הראשונה כנגד מכבי ת"א בסעיף של התפרעות אוהדים ואין לנו עונש על תנאי. העונש כתוב בתקנון שמותר לדיין להטיל עונשים לפי רשימת העונשים שבתקנון ולדעתי זו חריגה מסמכות בית הדין לתת עונשים שאינם ברף הענישה. העונש המקסימלי שניתן להטיל הוא משחק רדיוס אחד ולעומת זאת רק לגבי הקנס כתוב שלא יפתח מעשרת אלפים שקלים".

תובע ההתאחדות, ניר רשף, הגיב לכך ואמר: "אנחנו סבורים שבית הדין יבטל את ההחלטה של הדיין לקיום משחק רדיוס במגרשה של קבוצה יריבה. יש הסכמה מבחינת ההתאחדות בעניין הזה ואנו מבקשים שבית הדין ידון בעונש. חוסר ההסכמה היחידי הוא לעניין העונש".

הדיין עמי פזטל אמר: "לפי דבריך לא צריך לקיים דיון, משום שברגע שהקבוצה ביצעה עבירה צריך לתת לה את העונש הכתוב וזהו? בשביל מה צריך דיון? כל התפרעות שווה עונש אחיד הרי". עו"ד מאירי השיב לו: "סליחה, ואם קבוצה ביצעה עבירה אז אפשר להעניש בלי גבול? יש תקנון ומה צפוי בכל מקרה ומקרה, כתוב גם מתי ניתן לחרוג. אמר המחוקק 'אני לא רוצה שיהיה יותר מידי עונשי רדיוס' ואכן צריך לדעת את המסגרות שלהם ויש פה חריגה מסמכות".

מאירי הוסיף: "בסעיף 15 לפסיקה פירט בית הדין מדוע מדובר בנסיבות מחמירות וזה לא נכון. בעניין זה נפלו סתירות ופגמים בפסק הדין. כתוב היה שמדובר בהתפרעות של עשרות אוהדים, 50 עד 80 רעולי פנים שזרקו חפצים על צוות השיפוט. התנהגות האוהדים היא חמורה וראויה לכל גנאי, אין ספק, אבל אין ראיות לתקיפת שופט וחוסר הדיוק פוגע בקבוצה המערערת".

הדיינית אסתר קובו שאלה: "אם לדבריך האירועים אכן חמורים, איך אתה טוען שהעבירה אינה בנסיבות מחמירות?

דיינים ותובע הזויים...

אם יהיה רדיוס אחד נצא בזול

הבעיה,מחר דיון בזריקת המוט נגד באר שבע ונראה לי שנספוג את התנאי שנקבל היום

יש החלטה עקרונית שעל התפרעות של אוהד לא נותנים רדיוסים. יהיה קנס גדול.