Jump to content

ערעור הקבוצה יתקיים מחר, יום שלישי ב17:00

Soul Boy

Recommended Posts

אתה מוכן להסביר מה הכוונה "הפלילה"?

רוג'ר ראביט וזה...

בעיקרון כמו שזה נראה החבר'ה של הפנאטיקס מדברים על זה שתפרו לו תיק על פארש סתם כדי להגיד להתאחדות: "הנה הענשנו מישהו".

אחרי מה שהיה אתמול הבנתי שכנראה לא תהיה שום הפגנה מחר, התגובות הללו הבהירו לי את זה סופית.

אמנם חבל כי זה פוגע בכולנו, אבל אני יכול להבין אותם.

אתה יודע מה? במחשבה שניה למרות שהדם רותח על העונש ההזוי הזה אני חושב שבמצב שנוצר דווקא זה פחות קריטי ואולי אף טוב יותר שלא תהיה הפגנה מחר. מאז העונש ההזוי היתה התעוררות אחידה בתקשורת כנגד הדיין הזה. מחינו באימון וגם נתלו שלטים ע"י החוליגנים של אחים לסמל מחוץ למשרדי ההתאחדות. אני חושב שההד הציבורי כבר נוצר ובמצב בו הם מחפשים אותנו על כל שטות עדיף שנחכה. הלא הם רק מחפשים הצדקה לעונשים שלהם.

ובנוגע למה שרשמו פה אם מכבי מבקשת להמתיק לרדיוס בלי קהל זו בושה. וזה גם חרא של משא ומתן. תבקשו בלי כלום ולהוריד חצי מהקנס, יתנו רדיוס אחד עם קהל ונגמור עם זה. אם מכבי במקרה באמת רוצה רדיוס בלי קהל אחד כאילו אומרת שהיא מסכימה שהיתה התפרות ועדיף לה שבת של שקט גם כענישה לנו, זה מאוד מדאיג וצריך לחשוב רגע, כולנו, לאן כל הכיוון הזה הולך.

נשיא בית הדין העליון הגיב נגד מכבי בתקשורת לפני הדיון!

עוד לא שמעתי כדבר הזה בבתי משפט אזרחיים ששופט מתבטא כנגד חשוד/נאשם שמערער לפני שהוא דן ופוסק בנושא.

לדעתי אסור לעבור על זה לסדר היום ואם הייתי היועץ המשפטי של מכבי, מיד אחרי ההכרעה של הנשיא ה"אובייקטיבי" מגיש עתירה בבית משפט לעניינים מנהליים (למרות שלא בטוח עד כמה בית הדין הזה עצמאי או כפוף לרשויות המדינה.). חוסר אובייקטיביות כזה לפני דיון לא היה ולא נשמע בעבר.

נשיא בית הדין העליון הגיב נגד מכבי בתקשורת לפני הדיון!

עוד לא שמעתי כדבר הזה בבתי משפט אזרחיים ששופט מתבטא כנגד חשוד/נאשם שמערער לפני שהוא דן ופוסק בנושא.

לדעתי אסור לעבור על זה לסדר היום ואם הייתי היועץ המשפטי של מכבי, מיד אחרי ההכרעה של הנשיא ה"אובייקטיבי" מגיש עתירה בבית משפט לעניינים מנהליים (למרות שלא בטוח עד כמה בית הדין הזה עצמאי או כפוף לרשויות המדינה.). חוסר אובייקטיביות כזה לפני דיון לא היה ולא נשמע בעבר.

מאיפה זה ??

אתה יודע מה? במחשבה שניה למרות שהדם רותח על העונש ההזוי הזה אני חושב שבמצב שנוצר דווקא זה פחות קריטי ואולי אף טוב יותר שלא תהיה הפגנה מחר. מאז העונש ההזוי היתה התעוררות אחידה בתקשורת כנגד הדיין הזה. מחינו באימון וגם נתלו שלטים ע"י החוליגנים של אחים לסמל מחוץ למשרדי ההתאחדות. אני חושב שההד הציבורי כבר נוצר ובמצב בו הם מחפשים אותנו על כל שטות עדיף שנחכה. הלא הם רק מחפשים הצדקה לעונשים שלהם.

ובנוגע למה שרשמו פה אם מכבי מבקשת להמתיק לרדיוס בלי קהל זו בושה. וזה גם חרא של משא ומתן. תבקשו בלי כלום ולהוריד חצי מהקנס, יתנו רדיוס אחד עם קהל ונגמור עם זה. אם מכבי במקרה באמת רוצה רדיוס בלי קהל אחד כאילו אומרת שהיא מסכימה שהיתה התפרות ועדיף לה שבת של שקט גם כענישה לנו, זה מאוד מדאיג וצריך לחשוב רגע, כולנו, לאן כל הכיוון הזה הולך.

מכבי אמרו שהעונש צריך להיות לכל היותר רדיוס עם קהל וקנס של 10000 זאת לאור עונשים שקיבלו קבוצות אחרות.

אתם מחפשים את ההנהלה גם כשהיא פועלת נכוו

מישהו יכול לרשום את הכתובת של ההתאחדות?

ואם במקרה הוא מכיר אוטובוסים שמגעים מאזור הקרייה(עזריאלי)

ההתאחדות נמצאת באיצטדיון רמת גן מתחת לשער 3.

בעיני יצא המרצע מן השק.

הרי בית הדין אמור להיות מופרד מהתאחדות...בפועל לוזון שולח את שלומי ברזל הסמרטוט להשתלח במכבי.

תקראו לי פרנואיד אבל אני באמת חושב שלוזון רוצה שהליגה תהיה יותר תחרותית והוא יעשה הכל (ואני מתכוון בעיקר להחלשת מכבי) כדי להנחות את מי שצריך כדי להחליש את מכבי.

לא להיבהל מהזבלים שיושבים בריקבון שנקרא ההתאחדות לכדורגל. ביום שבת צריך להקדיש חלק נכבד מהחימום לטובת ברכות לאבי לוזון.

האמת שהשליחה של שלומי ברזל מראה עד כמה בית הדין כפוף להתאחדות, בניגוד גמור ומוחלט להצהרות.

בכללי, ניסיונות ההתגוננות של בית הדין מביכים ומעידים על חוסר האובייקטיביות. לא ברור לי למה שופט מכובד בדימוס בדמות אורי גורן שותק ונותן יד לפארסה הזאת.

מכבי אמרו שהעונש צריך להיות לכל היותר רדיוס עם קהל וקנס של 10000 זאת לאור עונשים שקיבלו קבוצות אחרות.

אתם מחפשים את ההנהלה גם כשהיא פועלת נכוו

שים לב שרשמתי ״אם באמת מכבי ביקשה״. הסתמכתי על הפרסום ששמו פה מוואן שלהסתמך על פרסום שלהם זו תמיד טעות ופה הבעיה. אם אכן מה שרשמת זו הבקשה זה סבבה לגמריי, למרות ששוב בקטע של משא ומתן הייתי מבקש לכל היותר רדיוס עם קהל על תנאי ואת הקנס שציינו, מתוך נקודת פתיחה למו״מ.

ההתנהלות של ההתאחדות ובית הדין מאז המכתב של מכבי ליועמ"ש היא מביכה ולדעתי, מראה על קצת על לחץ ודאגה.

אני לא חושב שיצא משהו מהמכתב ליועמ"ש או מהתלונה שהוגשה במשטרה אבל אני כן חושב שעכשיו די ברור, שההתאחדות מדברת עם דיינים ועכשיו גם רואה מקום להגן על החלטות שלהם.

ההתנהלות של ההתאחדות ובית הדין מאז המכתב של מכבי ליועמ"ש היא מביכה ולדעתי, מראה על קצת על לחץ ודאגה.

אני לא חושב שיצא משהו מהמכתב ליועמ"ש או מהתלונה שהוגשה במשטרה אבל אני כן חושב שעכשיו די ברור, שההתאחדות מדברת עם דיינים ועכשיו גם רואה מקום להגן על החלטות שלהם.

אני בהחלט מסכים. עם זאת, אני מאוד מודאג מכך שקולו של אורי גורן לא נשמע.

הלוואי שמכבי יובילו מהלך שיבטל את הכוח של ההתאחדות הרקובה.