Jump to content

השחקן המצטיין - דור מיכה

Armagedon

Recommended Posts

מחדל שלא שחקן הרכב קבוע.

השחקן אגף הכי טוב שלנו ובפער, מרווח את המשחק בצורה עצומה.

האמת שלאחרונה הוא מקבל הרבה קרדיט מסוזה ונראה שהוא חלק מההרכב המתגבש לחלקים המכריעים של העונה.

מאוהב בו, איזה אושר שילד כזה גדל אצלנו בנוער.

דריבל נהדר, מסירות וראיית משחק מהטובות שיש. רואים שפשוט קל לו.

לא חושב ככה דווקא. לפעמים כשאתה עושה משהו נדיר נראה לאחרים שזה קל לך. הבן אדם מתאמץ ומתאמן המון בשביל זה וממשיך להשתפר.

השערים שלו הם אף פעם לא קלים למשל. זה לא שחקן שעושה הכל בקלות. זה שחקן שעושה מדהים. בקלות? שיפור כזה תוך שנה, ולהמשיך להשתפר ככה, זה לא בקלות. העניין זה שהוא לא מתאמן קשה על דברים טריוויאליים, הוא ממציא דרכים משלו. השיפור במשחק שלו זה בוודאות המון מחשבה וניסוי וטעייה. אני חושב שזה בא לו בהנאה, אבל להגיד שקל לו נשמע שהוא יעשה את זה מתוך שינה. אבל בדיוק להיפך, הוא כל הזמן מרוכז.

לדעתי זו תהיה טעות אם הוא יצא לאירופה שנה הבאה, עוד שנתיים במכבי לפחות (אבל זה בגלל שאני לא אוביקטיבי :))

בתכלס, להתמודד מול שחקנים אירופים זאת הזדמנות אדירה שיש לו במכבי. באירופה אם הוא נופל מחוץ להרכב ונכנס לדכדוך במקום זר, הוא ייעצר וחבל. שיישאר עוד שנה לפחות.

לא חושב ככה דווקא. לפעמים כשאתה עושה משהו נדיר נראה לאחרים שזה קל לך. הבן אדם מתאמץ ומתאמן המון בשביל זה וממשיך להשתפר.

השערים שלו הם אף פעם לא קלים למשל. זה לא שחקן שעושה הכל בקלות. זה שחקן שעושה מדהים. בקלות? שיפור כזה תוך שנה, ולהמשיך להשתפר ככה, זה לא בקלות. העניין זה שהוא לא מתאמן קשה על דברים טריוויאליים, הוא ממציא דרכים משלו. השיפור במשחק שלו זה בוודאות המון מחשבה וניסוי וטעייה. אני חושב שזה בא לו בהנאה, אבל להגיד שקל לו נשמע שהוא יעשה את זה מתוך שינה. אבל בדיוק להיפך, הוא כל הזמן מרוכז.

לא התכוונתי לשיפור שלו או למידת הריכוז שלו כמובן. ברור לי שמה שהוא היום ומה שהוא מראה על הדשא זו תוצאה של עבודה קשה והתמדה וגם המון מחשבה, הכוונה הייתה יותר לדריבלים ולהטעיות שלו שכל הליגה אוכלת אותם. הוא עושה את זה בכזו קלות ואלגנטיות...מזכיר את בניון.

מאז שעלה מהנוער אני חופר על זה שצריך להעמיד אותו עם משקולות על הרגליים אחרי כל אימון, רק כדי שיבעט לשער חצי שעה.

עכשיו ממש לא בא לי שזה יקרה. כי אם תוסיפו לו גם בעיטה טובה, אין לו מה לחפש פה

טוב תשמעו.

השחקן הזה פשוט משדרג את עצמו מיום ליום, ממשחק למשחק.

עבודת הגנה מטורפת, מחלץ כדורים, ובכל זאת תמיד תראה אותו במתפרצת פשוט טס על האגף.

הנגיעה הנקייה שלו בכדור, איך שהוא מדפדף פעם אחר פעם את המגן.

סגור לו את האמצע? הוא יזרוק אותך ויברח על הקו.

סגרת לו את הקו? הוא ידלג אל האמצע, צעד אחר צעד, ויחלק כדור אומן.

פשוט תענוג של שחקן.

נתן משחק אדיר. אני חושב שכבר אפשר להגיד באותו משפט מיכה וראיוס ולא כל שחקן ישראלי זוכה לכבוד הזה!

תשלם לי עכשיו מיליון יורו ואני לא מחליף ביניהם.

נתן משחק אדיר. אני חושב שכבר אפשר להגיד באותו משפט מיכה וראיוס ולא כל שחקן ישראלי זוכה לכבוד הזה!

בעיקר כשהמשפט הזה הוא "מיכה שחקן יותר טוב מראיוס".

אני בנאדם אופטימי ותמיד מעדיף להסתכל על החצי כוס המלאה, ואם יש משהו שאנחנו מרוויחים מבחינה מקצועית מהעזיבה שוברת הלב של דאבור, זה דור מיכה. בזמן האחרון נראה שהוא פשוט פורח וזאת נראת לי רק ההתחלה. הילד מקבל קרדיט וביטחון, ועם המון תשוקה ועבודה קשה מספק לנו חווית כדורגל שמזמן לא נראתה משחקן תוצרת הארץ. יסלח לי ערן זהבי, יסלח לי ברדה, ואפילו דמארי, דור מיכה הוא השחקן הכי טוב בליגה. שילוב פנטסטי של טכניקה, חוכמת משחק, קבלת החלטות , זריזות וחדות, ומה שמדביק ומשדרג את כל התכונות האלה, זה האופי הנהדר,מקצוענות , והעבודה הבלתי פוסקת בכל חלקי המגרש. לדעתי הוא יכול להגיע למקומות שבניון הגיע ואולי יותר, סוכן טוב כבר יש לו.

יש לו בעיטה אדירה בימין לא יודע מה אתם מדברים. הוא לא בועט כי הוא משחק רק בצד ימין וככה הוא לא יכול לחתוך לאמצע ולבעוט (רגל שמאל עדיין אין לו)

אבל בכל מקרה, הילד ענק

1086935_364972043646410_1664202475_q.jpg
Liked · 29 seconds ago

עדיין עובדים על הפוסט שיעלה מחר בבוקר, עד אז טעימה קטנה: הילד מתחיל לתפוס קצב, שימו לב למספר המסירות של דור מיכה בארבעת המשחקים האחרונים
1016317_408451989298415_1539903418_n.png

השחקן הכי טוב אתמול.

בחיי, הרבה זמן לא אהבתי שחקן של מכבי כמו שאני אוהב את דור מיכה. מוכשר, מבריק, חרוץ והכי חשוב- צנוע. אולי הוא יעזוב שנה הבאה, אולי עוד שנתיים- אבל אני מאחל לו באמת ובתמים להצליח איפה שלא יהיה, ושיחזור בעונת 25/26 לעונת פרישה אצלנו להביא לנו את הגביע סוף סוף.

אני בנאדם אופטימי ותמיד מעדיף להסתכל על החצי כוס המלאה, ואם יש משהו שאנחנו מרוויחים מבחינה מקצועית מהעזיבה שוברת הלב של דאבור, זה דור מיכה.

הוא ומיכה ביחד זה כמו מוטי ומיקי, ברומר ושלח, שאראס ובאסטון, שורה ופולוקרוב, קרלוס וטיבי, זהבי ויצחקי.

התיאום ביניהם מושלם, אחת הסיבות שכאבה לי העזיבה של דאבור זה הפירוק של הצמד הזה.

1086935_364972043646410_1664202475_q.jpg
Liked · 29 seconds ago

עדיין עובדים על הפוסט שיעלה מחר בבוקר, עד אז טעימה קטנה: הילד מתחיל לתפוס קצב, שימו לב למספר המסירות של דור מיכה בארבעת המשחקים האחרונים

1016317_408451989298415_1539903418_n.png

תשמע, המספרים האלה ממש מרגשים אבל אני לא יכול להסיר את העיניים שלי מהתמונה שלו.

כמו שמליניאק אמר על דור - הוא בעצמו לא יודע כמה הוא גדול.