Jump to content

משחק העונה

Sawyer

Recommended Posts

מחר לפני שכל אחד מגיע לאיצטדיון, שישאיר את הצרות שלו בבית.

אל תחפרו ואל תצלמו, תתעסקו בעידוד נטו. פעם אחת. מרוכזים, כל הזמן בפוקוס.

לא רק שהרוב המוחלט של שחקני באר-שבע לא מכיר התמודדויות כאלה,

מחר בהגנה שלהם עולים שלושה ילדים שכבר שעות מתהפכים במיטה שלהם מצד לצד,

כי הם יודעים שאין להם את מה שדרוש לעמוד מולנו. אנחנו נהיה שם בשביל לאמת את החששות שלהם.

לא מאמין שאני מגיע חולה.

מזיינים אותם,שוברים להם את כל הביטחון.

הורסים להם ת׳הגנה.מדכאים ת׳קישור.צוחקים על ההתקפה.

אני מכבי.

כבר שלוש שנים שלא היה משחק עונה בכדורגל הישראלי. שנה שעברה פירקנו ת'ליגה, בשנה לפני זו הייתה קריית שמונה שהפתיעה את כולם ורק שנה לפני היה איזשהו משחקון עונה בין הפועל לחיפה שבו למרות 4:1 של הפועל, דווקא חיפה לקחה אליפות.

הערב זה משחק עונה.

למרות הבדלי הרמות הדיי ברורים בין הקבוצות, ב"ש יושבים לנו על הזנב ותופסים חזק. הם לא מאבדים כמעט נקודות ואפילו יש להם פחות הפסדים מאיתנו.

זה לא יהיה קל, אבל שלא תטעו, אנחנו באים פייבוריטים כשכל תוצאה מלבד ניצחון תהווה כישלון. כישלון של הקבוצה, של המאמן ושלנו הקהל. לא כי זה יגמור את העונה, כי זה לא, גם ניצחון וגם הפסד לא יגמרו את סיפור האליפות בעונה שעוד לא התחילה את שני סיבובי הפלייאוף שלה, כישלון מכיוון שבמשחק עונה חייבים לנצח. חייבים! במשחק נתון הכל יכול לקרות, אבל כמו שריאל הגיעה לקאמפ נואו לפני שנתיים בעמדת נחיתות, ניצחון ולקחה לה את האליפות אחרי 4 שנים, ככה זה משחק עונה. במשחק הזה אולי לא נבטיח את האליפות או את הפסוס שלה, אבל במשחק הזה נראה הצהרת כוונות - בורחים לב"ש ובאים בראש שקט לצמד המשחק הרצחני נגד באזל, או מגיעים לבאזל שהראש עוד בארץ.

על הקבוצה ההרכב והמערך אולי לא נשפיע (וטוב שכך, סומך על סוזה בעיניים עצומות אלף פעם לפני שאני סומך על כל אחד אחר פה, עם כל הכבוד), אבל על הלך המשחק נוכל. כמו שנאמר, עידוד, בוז ובעיקר לחץ על היריבה שברשותיה משחקים ילדים. כי במשחק עונה צריך לתת הצגה, כזו שתראה הצהרת כוונות, כמו הרביעי של ראדי שנה שעברה. כך גם לקהל זהו משחק עונה, ואם לא ניתן הצגה, אז כשלנו, והפעם נאשים רק את עצמנו...

כי במשחק עונה חייבים, חייבים לנצח!

הלוואי שהייתי יכול להיות שם איתכם, תנו ת'גרון גם בשבילי...

אני קצת קצר בפייסבוק, אבל אני סומך על אנשים הטובים פה שיעבירו לאן שהם חושבים לנכון אם הם חושבים לנכון

סוייר ענק!

אני יכול להעתיק לפייסבוק של ״ממים פורום השחקן ה-12״?

Sent from my iPhone using Tapatalk

במשחק נתון הכל יכול לקרות, אבל כמו שריאל הגיעה לקאמפ נואו לפני שנתיים בעמדת נחיתות, ניצחון ולקחה לה את האליפות אחרי 4 שנים, ככה זה משחק עונה.

כתבת יפה !

כבר שלוש שנים שלא היה משחק עונה בכדורגל הישראלי. שנה שעברה פירקנו ת'ליגה, בשנה לפני זו הייתה קריית שמונה שהפתיעה את כולם ורק שנה לפני היה איזשהו משחקון עונה בין הפועל לחיפה שבו למרות 4:1 של הפועל, דווקא חיפה לקחה אליפות.

..

היה אחריו גם בפלייאוף שחיפה ניצחו

Sent from my GT-I9500

גבר הוא השווה את באר שבע לריאל

נכון זה בדיוק מה שרשמתי...

היה אחריו גם בפלייאוף שחיפה ניצחו

Sent from my GT-I9500

גם עכשיו יש גם פלייאוף וזה עדיין משחק עונה...

נגעת בהכל.

אם גרמת לעוד 50 לבוא בצהוב.

אם גרמת לעוד 100 לשרוק בוז כשהכדור אצל ב"ש.

אם גרמת לעוד 200 להיזכר לרגע בנושא הזה במהלך המשחק ולעודד חזק יותר.

עשית את שלך.

לא היה משחק עונה מאז חיפה-הפועל.

לא אמרתי אחרת. אמרתי שה-4:1 של הפועל ב-2011 לא היה משחק העונה האחרון כי אחריו בפלייאוף היה משחק עונה נוסף בין שתיהן וחיפה ניצחו 2-0

יום שישי שודרה התכנית ״קבלת שבת״ בערוץ הספורט. התארח בה גל אראל, שחקן הפועל ב״ש.

כל כך רואים עליו שהוא לא יודע מה זה המשחקים האלה ובחיים לא חווה כזה סוג של לחץ, עומרי אפק גם הזכיר לו את העובדה שהוא איבד את הכדור שהוביל לשער של דאבור והוא הודה שזה היה בעקבות הלחץ.

3 שחקני הגנה של ב״ש הם צעירים חסרי ניסיון.

וואלה עבודה רצינית של בוז פסיכי כמו שהיה נגד באזל (לפני הפנדל הדבילי) והם מחרבנים את החיים שלהם.

באמת שיש לנו חלק משמעותי היום.

האמת שחושבים על זה,יכול באמת להיות רעיון נחמד לחלק את הקטע שסוייר כתב לאוהדים בכניסה לאיצטדיון.

הפעם זה מאוחר, אבל שווה לחשוב על ליישם את זה במשחקים הבאים.

אני קצת קצר בפייסבוק, אבל אני סומך על אנשים הטובים פה שיעבירו לאן שהם חושבים לנכון אם הם חושבים לנכון

סוייר ענק!

אני יכול להעתיק לפייסבוק של ״ממים פורום השחקן ה-12״?

Up

האמת שחושבים על זה,יכול באמת להיות רעיון נחמד לחלק את הקטע שסוייר כתב לאוהדים בכניסה לאיצטדיון.

הפעם זה מאוחר, אבל שווה לחשוב על ליישם את זה במשחקים הבאים.

די נו, זה יהפוך למטוס במקרה הטוב .

שאפו סוייר, הטרפת.

אנשים צריכים להבין באיזו סיטואציה אנחנו עומדים. ולא רק היום. כבר קרוב ל-20 שנה שאנחנו אוכלים חרא בליגה הזאת, 10 שנים לא לקחנו אליפות עד העונה שעברה, אנחנו ממש רחוקים מלהיות שבעים מאליפויות או תארים. זה שאנחנו מקום ראשון וחיפה והפועל נראות כמו כלום לא אומר שהסיפור נגמר. יש עוד הרבה עבודה עד סוף העונה הזאת ושום דבר לא יבוא בקלות. מי שמזלזל ביריבות שלו סופו להיענש.

אווירת השאננות שיש בקהל בחודש האחרון זו תופעה שחייבת להיפסק. אף אחד לא הבטיח לנו שכל משחק נעלה ליתרון מוקדם\ננצח בקלות. לא יודע למה הקהל קיבל את הרושם הזה. הערב זה בדיוק המצב שבו צריך להילחם ולהוכיח שזה שלנו, גם על הדשא וגם ביציעים. כל הקשקשנים בתקשורת רק מחכים לאירועים כמו המשחק היום שעלולים לערער את המעמד שלנו, ואם יש זמן להתעלות זה עכשיו.

אנחנו מגיעים עם הגנה חסרת ניסיון במיוחד,עם 3 שחקנים צעירים שלא חוו מפגשים כאלה בעבר,הכי הרבה היה בקבוצת הנוער.

שיהיה המון בהצלחה,מקווה למשחק טוב ואיכותי,עם הרבה קצב,והרבה שערים.

סורי לא מצליח להכניס את עצמי לטירוף.

לא קרוב אפילו לדרבי וגם לא למשחק עם חיפה.

מרגיש כאילו מנסים להכניס עניין בכח ובתכלס מדובר במשחק ליגה רגיל מהשנתיים האחרונות שבאים לראות את מכבי נותנת רביעייה.

סורי לא מצליח להכניס את עצמי לטירוף.

לא קרוב אפילו לדרבי וגם לא למשחק עם חיפה.

מרגיש כאילו מנסים להכניס עניין בכח ובתכלס מדובר במשחק ליגה רגיל מהשנתיים האחרונות שבאים לראות את מכבי נותנת רביעייה.

לא יודע למה, גם אני מרגיש ככה. נראה מגוחך כל הסיפור הזה של "משחק עונה" שהפלייאוף עוד לפנינו.