Jump to content

itan17

Recommended Posts

בתור אחד שלא הולך לכדורסל ואיכשהו השיג כרטיס , קצת מאכזב לראות את הקומה למטה ריקה טיפה אבל כל הכבוד לגוש על עידוד אש :thumbs: והכי חשוב הניצחון.

בתור אחד שלא הולך לכדורסל ואיכשהו השיג כרטיס , קצת מאכזב לראות את הקומה למטה ריקה טיפה אבל כל הכבוד לגוש על עידוד אש :thumbs: והכי חשוב הניצחון.

שעה הזויה.

אם זה בשעה נורמלית מבטיח לך שההיכל היה מפוצץ.

היה כיף, בעיקר הפיו פיו של גיא בסוף :)

אם המשחק היה בשעה נורמאלית היו מגיעים יותר.

זה היה בלתי אפשרי, אני מכיר לפחות 3 אנשים שפשוט לא הייתה להם שום אפשרות להגיע בגלל השעה הזו

הדאנק של לנדסברג אדיר

שולדבראנד חתיכת שחקן מלוכלך, העבירה שהוא עשה עליו יותר חמורה מהעבירה שפניני עשה על אליהו וזוכרים לו אותה עד היום. אבל כמובן שזה עובר בשקט.

הדאנק של לנדסברג אדיר

שולדבראנד חתיכת שחקן מלוכלך, העבירה שהוא עשה עליו יותר חמורה מהעבירה שפניני עשה על אליהו וזוכרים לו אותה עד היום. אבל כמובן שזה עובר בשקט.

לפחות לשבדי יש פוסטר יפה.

הדאנק של לנדסברג אדיר

א. עבירה בלתי ספורטיבית, על סף ההרחקה.

ב. אורי לוי כזה צנון, יותר יבש מיורם ארבל. לנדסברג במהלך הכי יפה של השנה, ולוי כאילו עושה טובה שהוא משדר את המשחק.

דרבי מרגש ביום מרגש והיה מרגש שהקרינו את מרבית המחצית השנייה (כמעט מפתיחתה ועד לסיום המשחק) בבלומפילד.

בכלל כיף לראות את שיתוף הפעולה בין המועדונים.

שהיה את בורדו ברגל וריטאס בהיכל מכבי הקרינה את המשחק מבלומפילד בריבוע בהיכל.

וזה עוד לפני שמדברים על הפרגון ההדדי בפייסבוק של הסל והרגל (אתמול שניהם הזכירו את המשחקים של האחרות)

מועדון אחד לפני כולם :)

בכלל כיף לראות את שיתוף הפעולה בין המועדונים.

שהיה את בורדו ברגל וריטאס בהיכל מכבי הקרינה את המשחק מבלומפילד בריבוע בהיכל.

וזה עוד לפני שמדברים על הפרגון ההדדי בפייסבוק של הסל והרגל (אתמול שניהם הזכירו את המשחקים של האחרות)

מועדון אחד לפני כולם :)

+1

מנצל קצת את הנושא, כי חבל לי לפתוח חדש על שמועות של ספורט 5, אבל לפי רועי גלדסטון מכבי קרובה להחתים את אנדראה זיזיץ', כאשר גם לברינוביץ' הוזכר מוקדם יותר היום.

מעבר לשמות אני לא ממש מכיר את השחקנים, ונכון ששניהם כבר בשלהי הקריירה (בני 34 שניהם, אם אני לא טועה), אבל אשמח לקבל קצת חוות דעת עליהם ממישהו שזוכר אותם, כי סטטיסטית לפחות מדובר ב-2 אופציות לא רעות בכלל.

מנצל קצת את הנושא, כי חבל לי לפתוח חדש על שמועות של ספורט 5, אבל לפי רועי גלדסטון מכבי קרובה להחתים את אנדראה זיזיץ', כאשר גם לברינוביץ' הוזכר מוקדם יותר היום.

מעבר לשמות אני לא ממש מכיר את השחקנים, ונכון ששניהם כבר בשלהי הקריירה (בני 34 שניהם, אם אני לא טועה), אבל אשמח לקבל קצת חוות דעת עליהם ממישהו שזוכר אותם, כי סטטיסטית לפחות מדובר ב-2 אופציות לא רעות בכלל.

לברינוביץ בשנים האחרונות היה אחד משחקי הפנים הטובים באירופה.גבוה שיוצא החוצה עם יד טובה מחוץ לקשת, יד רכה בצבע וטוב מקו העונשין. מחליף ראוי לטיוס וסופו ובהחלט יכול להיות הערך המוסף, שיכול גם לשחק עם אחד משניהם בחמישיה. עם טיוס זה יוסיף המון לריבאונדים ומשחק בין גבוהים ועם סופו הוא אופציה מעולה לריווח ולעוד יד מבחוץ. את זיזיץ אני לא ככ זוכר.

זיזיץ' רשום בכל האתרים. אם זה נכון אז זאת החתמה לא פחות מהזויה.

אמנם הוא מגיע כגבוה שלישי ברוטציה, אבל אני באמת לא מבין מה מביאים סוס מת כמוהו למכבי.

לא יודע עד כמה הוא יכול להוסיף למכבי, וחבל כי בהחלט היה אפשרות להביא פוטנציאל שנוכל לבחון אותו עד סוף השנה ובמידה והוא יהיה טוב אז להמשיך איתו לשנה הבאה. זאת דעתי.

אגב, אם הוא באמת יחתום אז זה יעמיד באור ממש מגוחך את מחלקת הסקאוטינג של מכבי (בשביל שחקן כזה לא צריך מחלקה כזאת)

מקצועית אני לא רואה אותו מתאקלם כ"כ מהר בהגנה שלנו, יהיה לו נפח מצד אחד ויד לא רעה מחצי מרחק אבל מהזיכרון הוא די נגר.

הדאנק של לנדסברג אדיר

כמו גם קריאות שתהיה שואה למכבי ע"י מאות, ואני לא מגזים, מאות אוהדי הפועל כ-15 דקות לפני תחילת המשחק כשהשופטים, המשקיפים ושאר אנשי האיגוד כולם כבר על הפרקט מוכנים למשחק.