Jump to content

יתר משחקי ליגת לוזון - מחזור כלשהו

bister

Recommended Posts

כנראה שאני פשוט אוהד מכבי שחושב אחרת ממך.

יש גם כאלה.

בכל מקרה כמות הפרגון שלך לחיפה והפועל ביחס למכבי לפחות בתגובות שלך שאני קראתי( אפילו ביחס לאוהדי הקבוצות האלו ) די מפליאה אותי, אחרי שראיתי כמעט את כל המשחקים של חיפה והופעל, כנראה אתה הרבה יותר אובייקטיבי ממני.

עם כל הרצון אני לא רואה את הפועל מסיימת בפלייאוף תחתון...אני מאמין שהם ישיגו מספיק נקודות ב5 משחקים שנשארו וגם אם לא...מי בדיוק יכול להיכנס לשישייה הראשונה במקום?? מ.ס אשדוד?!? אולי אם יסדרו להם 5 משחקי בית רצופים בסוף...

כנראה שאני פשוט אוהד מכבי שחושב אחרת ממך.

יש גם כאלה.

קוסמיק, מכבד מאוד את דעתך ואתה יודע להתנסח ולהתדיין, אבל יש לך מגמה ברורה וחסרת פרופורציות להעריך יתר על המידה יריבות(ושחקניה) של מכבי ולעיתים להמעיט(שלא בצדק) במכבי עצמה.

מעיין גישה של "השקול וההגיוני" גם אם זה לא מציאותי.

שמתי לב זה עוד מהפעם שניסית להגיד לי שהתקשורת לא באמת נגדנו וזה רק בראש שלנו. אני מקווה שלפחות באספקט הזה השכלת להבין מאירועי החצי שנה האחרונה.

וואללה לא באמת קריטי, אבל חשבתי שסתם יש לי דעה קדומה עלייך והבנתי שעוד כמה שמו לב לזה.

בכל מקרה כמות הפרגון שלך לחיפה והפועל ביחס למכבי לפחות בתגובות שלך שאני קראתי( אפילו ביחס לאוהדי הקבוצות האלו ) די מפליאה אותי, אחרי שראיתי כמעט את כל המשחקים של חיפה והופעל, כנראה אתה הרבה יותר אובייקטיבי ממני.

אשמח אם תשלח לי "הודעות מפרגנות" שכתבתי בנוגע למשחק של חיפה. כי לי לפחות, לא זכורה אפילו אחת כזו בחודשים האחרונים.

בהקשר של חיפה, אמרתי רק שיש להם סגל שלא נופל משלנו בצורה כל כך משמעותית. כלומר, פחות טוב, אבל לא בעולם אחר.

העלתי את הדברים האלה בעיקר כדי לפאר את העובדה שאנחנו מצליחים להראות הרבה יותר טוב מהם לא בגלל סגל נוצץ יותר, אלה בגלל אלמנטים אחרים, כאלו שאני לפחות,

מתרגש מהם יותר מאשר חומר הגלם של הקבוצה.

בנוסף, אמרתי שתורג'מן (זה היה בזמן שהוא היה עם שלושה שערים בליגה) הוא חלוץ שאם ייתפתח נכון, יהיה שווה בעתיד 18 גולים לעונה בליגת העל.

בינתיים, הוא בדרך לעונה של 13-14.

עם החצי השני של ההודעה אני יכול להסכים. עם כל התיעוב שיש לי כלפי שני המועדונים, כשאני צופה במשחקים שלהם, וכמובן שאני מגיב עליהם פה, אני מתייחס אך ורק למה שאני רואה

ולתחושות שעולות לי במהלך/אחרי המשחק. אני משתדל לא לתת לעובדה שאני שונא אותם להשפיע על איך שאני אומד את היכולות שלהם.

לטעמי, יש בפורום מקום לקולות נוספים מעבר ל "ואווו איזה קבוצה חולההההה אנחנו, כל הליגה פח, כיף לי כיף לי כיף לי".

אתה חושב שזה עושה אותי פסימי ? או מוטה ברמה כזו שאני לא מעריך נכון את היכולות של מכבי ? זכותך.

אתה חושב שאני אוהד חסר חיים של אחת הקבוצות שמנסה לעשות מניפולציות על הלך הרוח בקרב אוהדי מכבי דרך הפורום ? גם זו זכותך.

Figo10, אני אתייחס רק לעניין התקשורת, כי החפירה למעלה די ממצה את הפואנטה לטעמי.

מי שמכיר אותי, יודע שאני ממש לא אחד שמתבצר בעמדה מסויימת רק כי קשה לי להודות בטעות. רחוק מזה.

גם אם גל האנטי התקשורתי של החודשים האחרונים ייתגבר, אני עדיין אחשוב שמקור האנטי הוא לא בשם "מכבי".

רגשי נחיתות מאנשי מקצוע זרים (על גבול הקסנופוביה) ? פחד משליטה חד משמעית בליגה ? מרמור מהחוסן של המועדון ? - כן.

אם המאפיינים האלו היו מיוחסים לחיפה, הפועל או בית"ר - אופן הסיקור היה זהה.

ההגנה נחה.

להגיד שקוסמיק הוא ספק אוהד הפועל/חיפה זה לא במקום, הוא לא הראה סימנים כאלו.

הוא סה"כ אוהד "זהיר".

הוא רואה את הצדדים החיוביים במכבי וגם את השליליים, ונותן קצת יותר דגש לשליליים כי הוא רוצה שיתוקנו

הוא רואה את הצדדים החיוביים והשליליים בהפועל, אז הוא מדגיש את החיוביים, כדי שנזהר, שניהיה מודעים, שזה לא יפול עלינו.

הוא סה"כ לוקח "מרווחי ביטחון"

ובלי קשר הוא אחלה אוהד.

אבל בחיאת קוסמיק, ביננו

הפועל פח :)

הפועל אתם הרבה יותר טובים בחודש האחרון, תיהנו כי אתם כנראה לוקחים את אותו הדבר שדני עמוס לוקח, מידי פעם תעיפו ככה מבט לטבלה תיראו שאתם הרבה יותר קרובים אל עכו מאלינו...

אבל בחיאת קוסמיק, ביננו

הפועל פח :)

יותר טובים מחיפה בעיניי, לאורך חלקים גדולים בעונה אני מרגיש שהם גם טובים יותר מבאר שבע.

הם מצליחים, בדרך פלא, להיות איכותיים ופאתטיים בו זמנית.

אני צריך עוד דרבי או שניים כדי לפסוק סופית "פח".

מי שמכיר אותי, יודע שאני ממש לא אחד שמתבצר בעמדה מסויימת רק כי קשה לי להודות בטעות. רחוק מזה.

גם עם גל האנטי התקשורתי של החודשים האחרונים ייתגבר, אני עדיין אחשוב שמקור האנטי הוא לא בשם "מכבי".

רגשי נחיתות מאנשי מקצוע זרים (על גבול הקסנופוביה) ? פחד משליטה חד משמעית בליגה ? מרמור מהחוסן של המועדון ? - כן.

אני מסכים לכל הסיבות, אבל יהיו אשר יהיו זה לא משנה את העובדה שהתקשורת אנטי מכבי באופן ברור- ובזה כבר הודת, מה לא שהיה המצב אז.

מעניין שבתקופת שלטון חיפה לא הייתה מגמה כזאת וגם לא בעידן גאיידמק. תוך שנה התקשורת הגיעה לשיאי שפל בנוגע למכבי. אבל עזוב זה יהיה ויכוח סרק.

והנה, בזמן כתיבת שורות אלו, מליניאק מבקר את מכבי על כך שהשפילה את הפועל. חח

אשמח אם תשלח לי "הודעות מפרגנות" שכתבתי בנוגע למשחק של חיפה. כי לי לפחות, לא זכורה אפילו אחת כזו בחודשים האחרונים.

בהקשר של חיפה, אמרתי רק שיש להם סגל שלא נופל משלנו בצורה כל כך משמעותית. כלומר, פחות טוב, אבל לא בעולם אחר.

העלתי את הדברים האלה בעיקר כדי לפאר את העובדה שאנחנו מצליחים להראות הרבה יותר טוב מהם לא בגלל סגל נוצץ יותר, אלה בגלל אלמנטים אחרים, כאלו שאני לפחות,

מתרגש מהם יותר מאשר חומר הגלם של הקבוצה.

בנוסף, אמרתי שתורג'מן (זה היה בזמן שהוא היה עם שלושה שערים בליגה) הוא חלוץ שאם ייתפתח נכון, יהיה שווה בעתיד 18 גולים לעונה בליגת העל.

בינתיים, הוא בדרך לעונה של 13-14.

עם החצי השני של ההודעה אני יכול להסכים. עם כל התיעוב שיש לי כלפי שני המועדונים, כשאני צופה במשחקים שלהם, וכמובן שאני מגיב עליהם פה, אני מתייחס אך ורק למה שאני רואה

ולתחושות שעולות לי במהלך/אחרי המשחק. אני משתדל לא לתת לעובדה שאני שונא אותם להשפיע על איך שאני אומד את היכולות שלהם.

לטעמי, יש בפורום מקום לקולות נוספים מעבר ל "ואווו איזה קבוצה חולההההה אנחנו, כל הליגה פח, כיף לי כיף לי כיף לי".

אתה חושב שזה עושה אותי פסימי ? או מוטה ברמה כזו שאני לא מעריך נכון את היכולות של מכבי ? זכותך.

אתה חושב שאני אוהד חסר חיים של אחת הקבוצות שמנסה לעשות מניפולציות על הלך הרוח בקרב אוהדי מכבי דרך הפורום ? גם זו זכותך.

גם אם גל האנטי התקשורתי של החודשים האחרונים ייתגבר, אני עדיין אחשוב שמקור האנטי הוא לא בשם "מכבי".

ההגנה נחה.

אני רואה שלקחת ברצינות את ההודעה על אוהד הפועל/חיפה, טוב ההייתי צריך להבהיר שאני שם סמיילי כלשהוא ההודעה שלי לא רצינית, לא נורא נזהר פעם הבאה.

ואני רחוק מלעוף איך שהקבוצה משחקת בממוצע העונה בליגה.

קצת מאכזב שבשבת אנחנו נשחק נגד מכבי פת ונוכל לתת לבני יהודה לחמוק מהתחתית :(

יש לי תחושה רעה על המשחק הזה, אולי סיוטים מהאיבוד נקודות המטומטם בסיבוב הקודם.

יש לי תחושה רעה על המשחק הזה, אולי סיוטים מהאיבוד נקודות המטומטם בסיבוב הקודם.

לוקח את האחריות, המקור לחשש שלך הוא בפסימיות הכללית שלי.

זה מדבק.

לוקח את האחריות, המקור לחשש שלך הוא בפסימיות הכללית שלי.

זה מדבק.

הלוואי וזה היה נכון אבל הלוזונים גורמים לי תחושות רעות הרבה לפני שקראתי תגובה אחת שלך .

הניצחון האחרון שלנו על מכבי פ"ת בחוץ היה ב2009. קבהא מורחק מהמשחק הזה והם מגיעים אחרי משחק גביע ברביעי.

מאמין שננצח בכל מקרה..

איך קבהא מורחק אם יש גביע?

אחוז ההצלחה של באר שבע הוא פסיכי ביחס לאיכות האמיתית שלה. קבוצה מגיבה, ללא קישור שיכול להחזיק פוזשן, עם 4-4-2 קלאסי וקצת מיושן-ממש תמוה.

אין ממש הבדלים גדולים בינה לבין חיפה או הפועל. לאלה הגנה יותר טובה, לאלה התקפה טובה יותר אבל בסך הכל מדובר בסגלים בינוניים ובהרכב ראשון סביר. ואף אחת מהן לא קרובה בכלל להיות מאומנת ברמה של מכבי.

בשורה התחתונה, ברוב משחקיהן, הן לא לגמרי בשליטה על גורלן. חצי כוח.

והתמונה של קוסמיק שווה את הפסימיות(: