Jump to content

עדכון: לפי בקשת המועדון, נדחה לשבת 10:30 קריית שלום

guyMTA

Recommended Posts

זונות כולכם רק דיבורים אני חולה מת כאבי גרון ראש וחולשה בכל הגוף והייתי שם יא שרמוטות אתם אף פעם לא שם כשצריכים אותכם! בדיחה

גיבור

גיבור

לא גיבור ולא נעליים פשוט מזהה מתי הארגון צריך אותנו שם.. בסך הכל יצאנו בדיחה היום

ואתה תמשיך להתייחס בצורה מזלזלת רק אל תבכה שמתישהו זה יחזור אלייך כבומרנג ואני ממש ממליץ לך לקחת את זה לתשומת ליבך.. נמאסת

אמיר,

ברגע שאנשים יתחילו להבין שזה שאני או אתה הולכים לא הופך אותנו לגיבורים, אלא לאוהדים.

ושכל אותם אנשים שלא מגיעים הם הבעיה, הם היוצאי דופן, הם החריגים. אולי יהיה פה תקווה לשינוי.

כל עוד תתייחס לעצמך כחריג בזה שהלכת ותבדל את עצמך בעצם זה שעשית את הפעולה הבסיסית ביותר כאוהד

לא יהיה שינוי בקהל.

אם אתה רוצה לקחת את זה אישית ולהפגע, זכותך.

ואם אתה חושב שאתה יכול לאיים/להזהיר אותי, אתה טועה.

לא לקחתי את עצמי כחריג לא כגיבור ולא נעליים רק אמרתי שאם בן אדם חולה הצליח להגיע אין שום סיבה שאחרים לא יגיעו נכשלנו כאוהדים היום וזה מעצבן אותי

ואני מוכן לחתום לך שכל אלה שעשו לך לייק על הגיבור לא היו היום

לא לקחתי את עצמי כחריג לא כגיבור ולא נעליים רק אמרתי שאם בן אדם חולה הצליח להגיע אין שום סיבה שאחרים לא יגיעו נכשלנו כאוהדים היום וזה מעצבן אותי

ואני מוכן לחתום לך שכל אלה שעשו לך לייק על הגיבור לא היו היום

בסדר, אז הם ילדים מסכנים שאפילו לא מבינים את הדיון.

אני לא אומר שאתה סיפטום לבעיה, כי בסה"כ אם אתה מאלו שמגיעים (לא יודע, אקח את המילה שלך בנושא) אז אתה בסדר.

אבל הגישה של אוהדי מכבי להיות מגניבים בשנים האחרונות פשוט לא עולה בקנה אחד עם המושג אהדה.

כשבן אדם עושה את האקסטרה והולך אחרי הארגון שהוא מבקש, הולך להפגנות, מגיע למשחקי נוער, נוסע לק"ש ומעודד כשמפסידים.

אז הוא יצור, הוא חריג. זה לא מגניב כבר לאהוד את הקבוצה.

במקרה הטוב הוא פאנט. משוגע מכבי, חולה. שהמשותף לכל התארים שכתבתי הם שהם שליליים, שאנשים לא שמים את עצמם בקטגורייה הזאת.

שהם לא מבינים שזה הבייסיק של להיות אוהד מכבי.

שהם לא מבינים שאם ביום רביעי הארגון יבקש מהאוהדים להגיע להפגין בזמן הערעור אז הגעה לערעור הזה היא לא פחות חשובה מעידוד בדרבי וההכרעה של הקהל לא פחות חשובה שם מאשר בכל משחק אחר.

וכל עוד התופעה הזאת תמשיך, ולאהוד את הקבוצה יסתכם בלכתוב את זה בפורום, לכתוב ת"א צהובה בפייסבוק אחרי הדרבי ולהעלות תמונות באינסטגרם בזמן משחק כדי להראות שאתה סופר אוהד.

כל עוד זה ימשיך.. אנחנו נמשיך להיות קהל חלש ולא משפיע, קהל שלא מתייחסים אליו. וחבל. כי זאת בדיוק הסיבה שכולם יודעים שאפשר לדפוק אותנו.

לא צריך להיות פאנט כדי להגיע להפגין קצת, להראות אכפתיות כלפי מכבי ובטח כלפי עצמך.

מי שלא הגיע לא אכפת לו מהמנוי שלו ומזה שהוא צריך להגיע ל3 משחקים באיצטדיון שרחוק 60 ק"מ מבלומפילד.

לא צריך להיות פאנט כדי להגיע להפגין קצת, להראות אכפתיות כלפי מכבי ובטח כלפי עצמך.

מי שלא הגיע לא אכפת לו מהמנוי שלו ומזה שהוא צריך להגיע ל3 משחקים באיצטדיון שרחוק 60 ק"מ מבלומפילד.

לא בשביל זה באו לשם.

גם הכמות הקטנה שהיינו עשינו הכל בשביל לדחוף את הקבוצה ובשביל למחות, אבל היה מאכזב קשות זה לא חוכמה כל החיים לצאת על הפנטיקס על כל דבר כל שבוע ובסוף שצריך את האנשים יש היענות כזאת מצחיקה, ברור שזה שבת בבוקר ויש עוד הסברים, אבל אני מבטיח לכם שהיה לי דברים כל כך יותר חשובים לעשות היום, וכמובן שלכל האחרים שם, אבל אנשים ניסו לבוא אפילו לחצי שעה.

זה לא עניין של לחלק ציונים או מי יותר אוהד או מי באמת לא יכל לבוא, אבל רק תיזכרו כמה תלונות יש פה כל החיים וכמה הפנטיקס לא קשובים לקהל הרחב, הקהל הרחב מצידו שם זין? עושה משהו חוץ מלהתלונן? קחו את זה כחומר למחשבה לא להטיל רפש כל הזמן על האנשים שעושים הכל שיהיה לכולם יותר כיף...

דרך אגב אני לא חושב שהיה 200 בכלל

והעצבים מגיעים כי דרך הרשתות החברתיות והפורום ציפיתי לפחות לאלף איש

הקהל שלנו לא מבין את החשיבות של מחאה הוא יעדיף לשבת בבית ושההתאחדות תמשיך לזיין אותנו בתחת

אני מקווה שיום רביעי אם וכאשר הארגון יחליט להגיע לערעור אנחנו לא נגלה את אותה שאננות שהייתה היום ונגיע לשם שינוי במספרים ממש גבוהים כי עם כל הכבוד זה יותר חשוב מכל משחק כזה או אחר

למה מחקתי תתמונה?

דרך אגב אני לא חושב שהיה 200 בכלל

והעצבים מגיעים כי דרך הרשתות החברתיות והפורום ציפיתי לפחות לאלף איש

הקהל שלנו לא מבין את החשיבות של מחאה הוא יעדיף לשבת בבית ושההתאחדות תמשיך לזיין אותנו בתחת

אני מקווה שיום רביעי אם וכאשר הארגון יחליט להגיע לערעור אנחנו לא נגלה את אותה שאננות שהייתה היום ונגיע לשם שינוי במספרים ממש גבוהים כי עם כל הכבוד זה יותר חשוב מכל משחק כזה או אחר

אם שמת את התמונה בשביל להראות כמה היו זה טעות

היו עוד למטה(לא בטריבונות)

תאמת שמתי תתמונה בשביל סוייר (תמונה שאני צילמתי) ואני יודע שהיה גם למטה... אבל עדיין לפי מה שאני ראיתי לא חושב שהיו 200 היה ממש מאכזב לצערי

תאמת שמתי תתמונה בשביל סוייר (תמונה שאני צילמתי) ואני יודע שהיה גם למטה... אבל עדיין לפי מה שאני ראיתי לא חושב שהיו 200 היה ממש מאכזב לצערי

סה"כ למטה היינו גג עוד 30, עזוב אחי אני מבין את העצבים שלך אתה צודק במיליון אחוז, אני רוצה לא להיות שלילי ומקווה שבעקבות המקרה של היום נשמע פחות לכלוכים על הפנטיקס האחים וביום רביעי נראה כמות גדולה יותר...

סה"כ למטה היינו גג עוד 30, עזוב אחי אני מבין את העצבים שלך אתה צודק במיליון אחוז, אני רוצה לא להיות שלילי ומקווה שבעקבות המקרה של היום נשמע פחות לכלוכים על הפנטיקס האחים וביום רביעי נראה כמות גדולה יותר...

מה יש ברביעי??