Jump to content

מונאס דאבור בגראסהופרס - נושא עדכונים ומע&#151

matis

Recommended Posts

לא בא לעשות מהומה, אבל כדי שאנשים יתעוררו יפסיקו עם הסגידה הטפשית הזאת לגורדי, הוא ממש לא ה'.

ואני כמעט בטוח שהוא האשם העיקרי, מה הקטע בלהביא קשישים שהם חצי גמורים, כמו בדש והמגן( יכול להיות שהם יפתיעו ויהיו טובים, אבל כרגע הן סימן שאלה והם בסוף הקריירה)

ולהעיף את דאבור שהוא צעיר מוכשר, ועוד בחינם.. שזה בכלל אבסורד.

למה הוא כי הוא רצה חוזה יותר גבוה ממה שהצעתם לו, לא מבין את ההתנהלות הקמצנית הזאת של ההנהלה, שכולם יהיו שווים, הם חיים בסרט.

בכל הקבוצות בעולם יש הבדלי שכר בין השחקנים והכל דופק שם טוב.

שיתעררו על עצמם, שנה הבאה טיבי ומיכה ירצו חוזים חדשים ויגידו להם ללכת ויביאו לי עוד דייגים שילכו בינואר בני 40.

או שהאידאולוגיה שלנו זה להפוך לקבוצה גדולה או להיות אייאקס, או אנערף מה.

בשביל להתפתח צריך לשמור על הכוכבים ולהביא עוד שחקנים צעירים מוכשרים, או שחקנים בשיא,

לא רואה שום דבר הגיוני בלעיף את דאבור ולהביא את בדש. ושום סיבה לא תשכנע אותי שזה מהלך טוב.

מי שלא רוצה לשחק במכבי שלא ישחק

כנ"ל לגבי טיבי ראדי אלברמן וזהבי שצריכים לחדש חוזים אני לא אתפלא אם 2 מהם יעזבו.

אם דאבור בחר בשוויץ שיבושם לו.

מכבי זה אירופה לכל דבר.

לכל אלה שמקללים את דאבור/אבי תתביישו לכם וזדיינו מהפורום הזה.

נכון אני מאוד מאוכזב מדאבור , אבל וואלה שחקן בית שתמיד נתן את הנשמה, ראה דלת לאירופה והלך(אני חושב שלא בחוכמה , אבל מילא).

ולקלל את אבי נמני? תקשיבו לי טוב יחבורה של ליצנים, מה שאבי עשה למועדון הזה שום דאבור ושום שחקן אחר לא יעשה!!!!! פשוט בושה.

אף אחד לא סחט את מכבי כמו נמני.

או ששכחת שכשהיית ילד הוא סירב לשחק עד ששילמו דמי כופר לחברת קש בבעלותו.

אני חושב שאתם נותנים למואנס יותר מידי קרדיט על הביצוע. מי שמנהל אותו זה אבי וגם הוא לא חייב למכבי כלום ופועל בתור סוכן עצמאי וזה בסדר גמור מבחינתו. ולמרות שאף אחד לא יודע בתכלס מה קרה שם חבל מאד שזה הסתיים בינואר. בקיצר שיהיה לו בהצלחה.

הבעיה זה לא הסעיף אלא התזמון. במקום להיות גברים, לבוא בשלב מוקדם יחסית של העונה, כשהיה ברור שהפערים לא ניתנים לגישור או מקסימום בתחילת ינואר, ולומר שדאבור מחפש לחתוך, חיכו לרגע האחרון והשאירו את ג'ורדי עם הזין בחוץ. רוצה לעזוב? סבבה, מינימום של הגינות עם הקבוצה שטיפחה אותך והפכה אותך למה שאתה. אם אתה לא נותן לה להרוויח כלכלית אז המינימום של המינימום זה לא לפגוע בה מקצועית.

אבל זה לא המצב.

דאבור כן רצה להמשיך במכבי, כל עוד זה לא יפגע בסיכוי שלו לצאת לחו"ל.

אם מכבי הייתה אומרת לו עוד 3 שנים באותו שכר עם סעיף של 500,000 במקום ה300 הוא היה חותם לפני שנתיים.

אני לא יודע איפה הסכומים המדוייקים אבל אני מניח שמכבי ביקשו לפחות מליון, ובטח דאבור חשש שבמחיר כזה קבוצות בסדר גודל של גראהסופרס לא ירצו לקנות אותו וההתקדמות שלו תיהיה בסכנה.

אף אחד לא ניסה לדפוק פה אף אחד.

כל צד (מכבי, דאבור) ניסה לעשות את הטוב ביותר בשבילו. מכבי רצתה למקסם רווח ותועלת מדאבור, והוא רצה למקסם רווח ותועלת מהקריירה שלו.

היה כל כך שקוף הסחבת הזו ... הסוכן שלו לקח לנו 2 חלוצים ...

הצעה:

שגולדהאר עכשיו יקנה מנמני את כל השחקנים הפוטנציאלים שברשותו , שלא נצטער בקיץ על מיכה ושות' ...

פורום של מביכים.

מקללים את נימני כי הוא דואג לשחקנים שלו.

חבורה של אומללים אחד אחד.

עדיף 250 אלף יורו ביד, מ-0 יורו בסוף העונה

לדעתי, צריך עכשיו לתת את הבמה לדור ג'אן.

שחקן בית עזב, שחקן בית אחר, לא פחות מוכשר יקבל את הצ'אנס.

(ברור שלא כמות מטורפת של דקות, אלא לאט לאט.)

לא מפתיע בכלל, טוב שיש לנו את גורדי שזיהה את המהלך והחתים את בדש.

תגיד לי מה אתה אמיתי?

למה שלא יתן לו חוזה חדש במקום להביא את בדש?

זה לא נראה לך יותר פשוט.

פורום של מביכים.

מקללים את נימני כי הוא דואג לשחקנים שלו.

חבורה של אומללים אחד אחד.

עדיף 250 אלף יורו ביד, מ-0 יורו בסוף העונה

נשמה אם לא היתה מגיעה הצעה הוא היה חותם.

שאומרים "ניצלו סעיף בחוזה" זה הציעו סכום שיש לו בחוזה שאי אפשר לסרב לו מבחינה חוקית

ברגע שהם מציעים תסכום הזה המועדון רשאי להציע לשחק חוזה.

למה דאבור עשה לנו גולסה? לחץ ידיים וחזר בו? קיבל הצעה יפה,השווה להצעה של מכבי והחליט.אם לא הייתה הצעה משוויץ, כנראה שהיה חותם במכבי. מה לא בסדר פה בדיוק? מעביר לסעיף השחרור, אני לא חושב שמכבי היו משלמים לו 300,000 יורו לעונה בכל מקרה. כמו כן, בכל הזמן שעבר הוא שיחק כמו שחקן שאוהב את הקבוצה ורוצה בהצלחתה, וזה יפה מאוד.

אין פה שום דבר לא לגיטימי, גם לא מהסוכן שלו, למען האמת, שגם אותו אני באמת לא מי יודע מה מסמפט. זה אכן חבל ואכן יפגע במכבי בגלל העיתוי, אבל אין פה שום דבר נסתר, אין פה שום דבר זדוני. לדאבור הייתה הצעה טובה משווייץ, והוא העדיף לקחת אותה. מו"מ שלא צלח. זה קורה כל הזמן וזה לגמרי סביר והגיוני.

השאלה אם זה לטובתו היא מעניינת, אבל לה שום קשר ללגיטמיות של מה שקרה כאן. כך או כך, אני מאחל לו בהצלחה.

לא בא לעשות מהומה, אבל כדי שאנשים יתעוררו יפסיקו עם הסגידה הטפשית הזאת לגורדי, הוא ממש לא ה'.

ואני כמעט בטוח שהוא האשם העיקרי, מה הקטע בלהביא קשישים שהם חצי גמורים, כמו בדש והמגן( יכול להיות שהם יפתיעו ויהיו טובים, אבל כרגע הן סימן שאלה והם בסוף הקריירה)

ולהעיף את דאבור שהוא צעיר מוכשר, ועוד בחינם.. שזה בכלל אבסורד.

למה הוא כי הוא רצה חוזה יותר גבוה ממה שהצעתם לו, לא מבין את ההתנהלות הקמצנית הזאת של ההנהלה, שכולם יהיו שווים, הם חיים בסרט.

בכל הקבוצות בעולם יש הבדלי שכר בין השחקנים והכל דופק שם טוב.

שיתעררו על עצמם, שנה הבאה טיבי ומיכה ירצו חוזים חדשים ויגידו להם ללכת ויביאו לי עוד דייגים שילכו בינואר בני 40.

או שהאידאולוגיה שלנו זה להפוך לקבוצה גדולה או להיות אייאקס, או אנערף מה.

בשביל להתפתח צריך לשמור על הכוכבים ולהביא עוד שחקנים צעירים מוכשרים, או שחקנים בשיא,

לא רואה שום דבר הגיוני בלעיף את דאבור ולהביא את בדש. ושום סיבה לא תשכנע אותי שזה מהלך טוב.

מה לא מובן שדאבור רצה אירופה, ראה את האופציה הטובה ביותר ויצא.

מכבי רצו אותו לעוד כמה שנים אבל רצו שסעיף השחרור שלו יהיה גבוה יותר כדי שלא יפסידו עליו בעתיד, הוא לא הסכים כי חשב שזב יפגע בו ויפריע לו להתקדם לאירופה.

אני לא מבין את זה מילא היה עובר למועדון שהוא יכול לפרוח ממנו

אבל לגראסהופרס ?

ועוד לליגה השוויצרית :thumbdown:

משם אפשר לעבור לליגה הבכירות (ראה ערך מאיוקה)

נמני עיקב את המשא ומתן עד שסגר עם גראסהופרס....

לכול אלו שהיה ספק שנימני הוא בשר ודם שדואג רק לעצמו ולמי שהוא מייצג נראה לי שזה סוגר את העניין.

נמני עיקב את המשא ומתן עד שסגר עם גראסהופרס....

לכול אלו שהיה ספק שנימני הוא בשר ודם שדואג רק לעצמו ולמי שהוא מייצג נראה לי שזה סוגר את העניין.

סליחה שאני שואל, אבל למה שלא ידאג רק לעצמו ולמי שהוא מייצג?