Jump to content

מונאס דאבור בגראסהופרס - נושא עדכונים ומע&#151

matis

Recommended Posts

העיקר חיברתם לו שיר אה? נלך נשיר במגרש חובה להכניס את זה,ביזיון שלא מעודדים את דאבור.. מה עכשיו אה? לקח ת'זין שלו וזיין את כולכם.

אני יודע שפרופורציות בפורום הזה זה מצרך מבוקש אבל רבאק, אתם רוצים להיות אירופה אבל להכריז על חורבן הבית בגלל שחקן,טוב ככל שיהיה,שעוזב? שחררו. זה קרה,זה קורה וזה יקרה עוד הרבה. מועדון חזק צריך להתייחס לזה כ"מכה קלה בכנף" ותו לא.

איזה פורום מביך, מתי תקלטו שהיחיד שקיבל החלטה בנושא זה הסבא של דאבור ובכלל לא נמני שמבחינתו היה בהרבה יותר עדיף שמואנס יחתום על חוזה וימכר בעתיד

אני בטוח שאתה מקורב של המשפחה ואומר את זה מתוך ידיעה

תתביישו לכם אתם פוגעים בכל מי שאוהב את אבי

הבנאדם הזה נתן לי ולמאות אלפי אוהדי מכבי המון רגעי אושר

תתחילו להכיר בעובדה שהוא כבר לא במכבי והוא סוכן שחקנים כיום וכמו תמיד אבי נותן ת'נשמה ופועל לפי הצדק בכל דבר ובכל תחום(גם בתקופה בצהוב).

כואב נורא שאנשים שאוהבים את מכבי מדברים ככה כנגד בנאדם שנתן להם כל כך הרבה רגעי אושר..

העיקר חיברתם לו שיר אה? נלך נשיר במגרש חובה להכניס את זה,ביזיון שלא מעודדים את דאבור.. מה עכשיו אה? לקח ת'זין שלו וזיין את כולכם.

ההודעה הכי לא קשורה לכלום שקראתי נמרוד

תתביישו לכם אתם פוגעים בכל מי שאוהב את אבי

הבנאדם הזה נתן לי ולמאות אלפי אוהדי מכבי המון רגעי אושר

תתחילו להכיר בעובדה שהוא כבר לא במכבי והוא סוכן שחקנים כיום וכמו תמיד אבי נותן ת'נשמה ופועל לפי הצדק בכל דבר ובכל תחום(גם בתקופה בצהוב).

כואב נורא שאנשים שאוהבים את מכבי מדברים ככה כנגד בנאדם שנתן להם כל כך הרבה רגעי אושר..

אבי נמני מתגלה כסוכן הכי טוב בארץ (לא לנו כמובן)

אבל האמת זה תמיד היה לו.. גם כשהיה שחקן הוא התגלה כסוכן מצויין (מישהו אמר קרלוס גרסיה?!)

בדיוק כמו כשהיה שחקן, בדיוק כמו כשהיה שחקן-מנג'ר, בדיוק כמו כשהיה מאמן - הדבר היחיד שמעניין את מיסטר נמני זה הוא עצמו, בטח שלא מכבי תל אביב.

אין ספק שהוא היה שחקן גדול, אבל דשא לא צמח מסביבו (כי הוא לא נתן) וככה נראו הקבוצות של מכבי מאז 1997.

ההתנהלות שלו עם דאבור פשוט מבישה - משך את נושא חידוש החוזה כמה שיכל עד שמצא לו קבוצה ביום האחרון של חלון העברות.

גועל נפש.

הדבר הכי עצוב בכל הסיפור הזה , זה לראות את התגובות הלא שפויות שיש כאן ובפייסבוק בנוגע לדאבור.

נמני? לא יותר מעוד עסקן שדואג לתחת של עצמו.

הדבר הכי עצוב בכל הסיפור הזה , זה לראות את התגובות הלא שפויות שיש כאן ובפייסבוק בנוגע לדאבור.

נמני? לא יותר מעוד עסקן שדואג לתחת של עצמו.

אני שואל למה שלא? הבן אדם עובד, אני לא מבין אתכם, אתם לא עובדים בשביל עצמכם?! מה ציפיתם שהוא הפך להיוך סוכן כדי לשרת את האינטרסים של מכבי?! די חלאס להיות תמימים

זייינתם תמוח על נמני אשכרה אני מרגיש שיש פה חלק שרק מחפשים תהזדמנות לעקוץ אותו.

שיהיה ברור לעבור ממכבי תל אביב לקבוצה הכי מעוטרת בשוויץ זה התקדמות, וזה התקדמות עם החוזה נסגר באמצע חלון העברות או בדקה וחצי לפני שהוא נסגר

זייינתם תמוח על נמני אשכרה אני מרגיש שיש פה חלק שרק מחפשים תהזדמנות לעקוץ אותו.

שיהיה ברור לעבור ממכבי תל אביב לקבוצה הכי מאותרת בשוויץ זה התקדמות, וזה התקדמות עם החוזה נסגר באמצע חלון העברות או בדקה וחצי לפני שהוא נסגר

* מעוטרת.

לדעתי התגובה לתקשורת של מכבי (שהיא די חריפה לעומת הודעות לתקשורת קודמות) מראה שאולי עכשיו מכבי ינסו להתרחק מעסקים עתידיים עם אבי..

אז... איזה שחקנים מעניינים נמני מייצג?

לדעתי התגובה לתקשורת של מכבי (שהיא די חריפה לעומת הודעות לתקשורת קודמות) מראה שאולי עכשיו מכבי ינסו להתרחק מעסקים עתידיים עם אבי..

אלירן :(

די עם הסגידה לנמני.

האיש עשה מעשה נבלה בזב שחיכה עד הדקה ה 90. לא מאמין שלא ידע לפני על ההצעה משוויץ. אם יורדי היה יודע מראש היה גם נערך בהתאם.

הרס את המועדון כשחקן וגם כסוכן

מסריח

אל תגידו דברים סתם

אף אחד לא הכריח את דאבור לעבור לשוויץ

כבר הרבה זמן הוא רצה לעבור לאירופה, זה שזה יצא ככה ובתזמון כזה זה משהו אחר, אבי ממש לא אשם בזה . אם כבר תאשימו את דאבור .