Jump to content

מונאס דאבור בגראסהופרס - נושא עדכונים ומע&#151

matis

Recommended Posts

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%93%D7%90%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%95%D7%96%D7%91-%D7%9C%D7%92%D7%A8%D7%90%D7%A1%D7%94%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%A1/1594/

מאכזב, תוצאה של הסעיף שחרור הנמוך.

ותודה לסוכן הדגול, אבי נמני.

שיהיה בהצלחה ילד.

כל המאחלים לדאבור רע/להכשל או מקללים את נמני. אני לא מבין מה התעוררתם.

הסעיף היה קיים בחוזה לאורך כל הזמן, הייתם צריכים להתלונן על הסעיף כשהוא נחתם. מכבי פעלה בחובבנות בתקופת החוזה שלו וזה המחיר שצריך לשלם.

בקשר לאבי/דאבור

גראסהופרס היא קבוצה טובה ממכבי, ומקפצה הרבה יותר גבוה לאירופה.

מונאס דאבור הוא השחקן הכי מקצוען בישראל. הוא בן אדם שהקריירה שלו חשובה לו והוא חולם אירופה מגיל 0. אין יותר לגיטימי משירצה לעבור.

אם היה רוצה "לזיין" את מכבי היה יכול לסיים את העונה הזאת במכבי (והיו נותנים לו לשחק) ואז ללכת עם כרטיס ביד לאן שבא לו בלי שמכבי תראה עליו שקל.

(וזה תקף גם על אבי, בסה"כ עשו מה שטוב לשחקן במסגרת ההסכם והכל היה פתוח)

אין לי ספק שחידוש החוזה במכבי כן היה רלוונטי ואם לא ההצעה הזאת בסופו של דבר כן היו מגיעים לעמק השווה וחותמים על חוזה חדש עם סעיף שחרור יותר נמוך.

בכל מקרה, לא מאמין שעוד שנה הוא היה נשאר פה ככה או ככה, אז היינו מרוויחים ממנו עוד מקסימום עונה וחצי וכמה שקלים.

לפני שאתם מקללים את דאבור חשוב שתדעו שגם בתקופות הכי שחורות של מכבי (שהוא נכח בהם) הוא מעולם לא התנהג בדרך שהיא פחות מהמקצועית ביותר האפשרית.

גם כשכולם לידו "מכרו" "זרקו זין" "התעסקו בחרא" הוא היה היחיד שנתן 100% מעצמו בשביל מכבי (ובשביל הקריירה שלו)

מונאס,

אני מאחל לך המון בהצלחה בחו"ל, אין לי ספק שתהפוך לחלוץ ענק ותעשה קריירה מכובדת.

הכי חשוב שתזכור זה שכשאתה חוזר לארץ, זה אך ורק אלינו.

בהצלחה ילד.

איך ששמעתי בשבת את נמני עם ה"יכול להיות שיחתום, יותר קרוב לכן מלא" היה ברור לי שימיו ספורים, מאיר גבאי עבר פוליגרף יותר חלק מזה.

אכלנו זין, אבל ראו את הזין הזה ממרחקים. חבל מאוד שג'ורדי לא נערך כראוי לדבר הזה. יש לנו אתגרים לא פשוטים ואם בינואר האחרון קיבלנו שדרוג מאסיבי בינואר לקראת החלקים המכריעים, השנה זה הפוך.

לא מפליא.. מאכזב, אבל מובן, מונאס רצה לצאת לאירופה, ומכבי אמרו שהם לא משאירים שחקנים בכוח.. מקווה שיצליח, ואולי יחזור אלינו טוב יותר, כי הוא הולך להיות חלוץ גדול!

זה מה שהוא רצה לדעתי.

מה אתם רוצים מהסוכן שלו בדיוק?

הוא יכל להישאר במכבי אם הוא היה רוצה.

עכשיו אתם מבינים למה יורדי וקייזר סוזה הביאו את ברק בדש?

המנג'ר הספורטיבי ג'ורדי קרוייף אמר לאתר הרישמי: "אנו מאוכזבים מהתזמון בו הגיעה ההצעה שאילצה אותנו לשחרר את מואנס. המועדון וסוכנו של השחקן עמלו רבות לנסות ולהגיע לסיכום על הארכת חוזהו של מואנס במועדון, אך סעיף מכירתו של השחקן שמומש, יחד עם רצונו העז של השחקן להתחיל בקריירה אירופית הובילו למעבר לגראסהופרס. מואנס הוא חלוץ צעיר ומוכשר עם לב גדול שזכה בתארים במדי מכבי ומוערך מאוד במועדון. אמרנו בעבר שכמועדון לא נעמוד בדרכו של שחקן בדרך להגשמת חלום לכן נאחל לו את מלוא ההצלחה והדלת של מכבי תמיד תהיה פתוחה בפני מואנס".

מתפנה מקום לאלירן בקיץ,

שיהיה לו בהצלחה.