Jump to content

כרטיסים למשחקים של ארסנל

דור מיכה עולה

Recommended Posts

אז ככה, אני טס ללונדון עם חברים ב- 15-22.2 וחשבתי לשלב את זה עם משחק כדורגל, אבל אני לא רוצה שישחטו אותי במחיר יותר מדי. התכנון הוא ללכת למשחק גביע של ארסנל מול ליברפול (הקבוצה שאני אוהד) ב16.2, ואולי גם לארסנל-באיירן ב19.2 (רוב הסיכויים שלא). יש לכם אתרים אמינים ומומלצים שאוכל למצוא בהם כרטיסים? תודה רבה

יש לי חבר שהוא חבר במועדון האוהדים הישראלי של ארסנל ומשיג משם כרטיסים במחירים סבירים יחסית, תנסה לבדוק שם.

המחירים שם שחיטה, הכי יקרים בפריימר ליג.

כן אחי אני יודע, לפחות שמו את המשחק מול ליברפול בקטגוריה ב׳ מבחינת מחירים כי זה בגביע אז זה מוזיל קצת את העלויות..מוריו תודה רבה אני אבדוק שם

כן שמעתי על כל תור אם אני לא אצליח להשיג במחיר הנקוב אולי אנסה דרכם.. אתם יודעים אם אני יכול להזמין כרטיסים מהאתר הרשמי של ליברפול/ארסנל או שההזמנה פתוחה רק למנויים וחברי מועדון?

• 2 weeks later...

מקפיץ.. מישהו יכול לעזור לי עם viagogo? אני לא מוצא שם כרטיסים למשחק הזה ונראה לי מוזר שבכזה אתר לא יהיו כרטיסים לכזה משחק

ממליץ לך לא לקנות כרטיסים סתם ככה למשחק, בלי שום תכנון מראש.. יצא לי פעמיים שהייתי בלונדון ורציתי לקפוץ למשחק של ליברפול, והמשחק בפעם הראשונה נדחה יום קדימה ובפעם השנייה שבוע קדימה, אחרי הטיסה חזרה לישראל.

הכרטיסים כבר היו ביד שלי, וברגע האחרון מכרתי אותם בהפסדים.

כל מקרה, יש את live tickets ואת ticketingo. אני גם לא רואה שום בעיה לקנות מהאתר ישירות: http://www.arsenal.com/