Jump to content

הראיונות של סוזה וזהבי

Castor Troy

Recommended Posts

דיברו כמו שצריך, לא נפלו למלכודות.

אין טעם לדבר על השופטים, בטח לא מיד אחרי משחק, כי אנחנו לא הפועל

זהבי בתשובה גאונית השאיר את הכתב חסר מילים.. סוזה גם ענה יפה אבל ראו שהוא די חם ומת שהראיון יגמר לפני שהוא מתפרץ על מישהו :)

מה שקצת עיצבן זה התגובה של יעקובי אחרי הראיונות :"אני לא אוהב את התשובות של סוזה/זהבי". אפס.. אם הכתב יוצא מושפל בגלל שהוא מחפש פרובוקציה אז זה לא בסדר וגם אם היו מגבים לו תגובה פרובוקטיבית גם לא היה בסדר?

ענו לו יפה מאוד. קיבל את מה שבישל ולדעתי ערוץ הספורט אם הוא מכבד את עצמו צריך להשעות את הכתב..

זהבי בתשובה גאונית השאיר את הכתב חסר מילים.. סוזה גם ענה יפה אבל ראו שהוא די חם ומת שהראיון יגמר לפני שהוא מתפרץ על מישהו :)

עכשיו אני מבין איך סוזה נגח בעיתונאי בהונגריה, אם הראיון נמשך עוד דקה - שתיים היה מצב לשחזור

הוא שאל את סוזה 19 שאלות. שאלה 1 על השופטים ו- 18 שאלות אותו דבר. למה פתחת ככה עם מרגוליס, למה פתחת בלי הכוכבים, האם ההרכב שלך זה זלזול באשדוד, האם השחקנים הכי טובים שיחקו? אחרי 6-7 שאלות סוזה שואל אם יש לו עוד שאלות, אז הוא אומר - כן, הרבה!

כנראה לא הבין שמדובר בראיון אחרי משחק ולא ראיון עומק.

לגבי זהבי - שאל אותו אם מכבי בלחץ כי באר שבע קרובה ומכבי לא קורעת את הליגה. אז זהבי שאל אם הוא יודע כמה נקודות יש למכבי עכשיו לעומת עונה שעברה (נדמה לי 6-7 יותר). הכתב אמר שלא, אז זהבי שלח אותו לבדוק.

הוא שאל את סוזה 19 שאלות. שאלה 1 על השופטים ו- 18 שאלות אותו דבר. למה פתחת ככה עם מרגוליס, למה פתחת בלי הכוכבים, האם ההרכב שלך זה זלזול באשדוד, האם השחקנים הכי טובים שיחקו? אחרי 6-7 שאלות סוזה שואל אם יש לו עוד שאלות, אז הוא אומר - כן, הרבה!

כנראה לא הבין שמדובר בראיון אחרי משחק ולא ראיון עומק.

לגבי זהבי - שאל אותו אם מכבי בלחץ כי באר שבע קרובה ומכבי לא קורעת את הליגה. אז זהבי שאל אם הוא יודע כמה נקודות יש למכבי עכשיו לעומת עונה שעברה (נדמה לי 6-7 יותר). הכתב אמר שלא, אז זהבי שלח אותו לבדוק.

טעות - הכתב אמר שכן בדק וזהבי שאל אותו: כמה? והכתב נשאר בלי מילים אז זהבי אמר לו : "לא בדקת" קיצר הכתב יצא אפס ושקרן.

המראיין שואל את זהבי : אתם לא חוששים מבאר שבע הפער 3 נקודות

זהבי: מי מקום ראשון?

המראיין: מכבי

זהבי: אז מה הבעייה?

המראיין: שנה שעברה הייתם בפער של 10 נקודות בשלב הזה

זהבי: אתה יודע כמה נקודות היה לנו שנה שעברה בשלב הזה

המראיין: כן

זהבי: כמה

המראיין : לא יודע

זהבי: אז לא ספרת

ופה השלב שהמראיין עוד שנייה בוכה