Jump to content

מכבי כדורעף-שאלה למישהו שמבין..

PAOK

Recommended Posts

רציתי לדעת כמה אוהדים צפויים מחר להגיע למטרווסט רעננה למשחק הגמר, האם כדאי לבוא או ללכת לרמת השרון מול מכבי בכדורגל? :help:

וואי התקופות שהיינו מפוצצים את הדר יוסף- אפילו הקוקסינלים שטוענים שזה הבית שלהם לא עשו מה שאנחנו עשינו שם.

וואי התקופות שהיינו מפוצצים את הדר יוסף- אפילו הקוקסינלים שטוענים שזה הבית שלהם לא עשו מה שאנחנו עשינו שם.

זה אומר שהפעם לא יהיה מפוצץ בקיצור

זה אומר שהפעם לא יהיה מפוצץ בקיצור

אם מה שמעניין אותך זה כמה אוהדים יהיו-תגיע לכדורגל, אם מה שמעניין אותך זה לתרום קצת למכבי ולנסות לעזור לנו להביא גביע הביתה תגיע לרעננה!! בכדורגל יהיו מספיק אנשים שידחפו וכולם יודעים שלכדורעף מגיע לא פחות מאש לכדורסל או לכדורגל דחיפה של אוהדים, במיוחד כשבכדורעף זה כ"כ משפיע והם באמת נטרפים מהקהל שמגיע ומעודד, אני יהיה שם ואני אשמח לראות שם עוד אוהדים שבאים לתת מעצמם בשביל הגביע הזה, זה חשוב יותר מהכל היום!!

אם מה שמעניין אותך זה כמה אוהדים יהיו-תגיע לכדורגל, אם מה שמעניין אותך זה לתרום קצת למכבי ולנסות לעזור לנו להביא גביע הביתה תגיע לרעננה!! בכדורגל יהיו מספיק אנשים שידחפו וכולם יודעים שלכדורעף מגיע לא פחות מאש לכדורסל או לכדורגל דחיפה של אוהדים, במיוחד כשבכדורעף זה כ"כ משפיע והם באמת נטרפים מהקהל שמגיע ומעודד, אני יהיה שם ואני אשמח לראות שם עוד אוהדים שבאים לתת מעצמם בשביל הגביע הזה, זה חשוב יותר מהכל היום!!

צודק אחי ,אני יגיע גם מקווה שיהיה כמה שיותר !

צודק אחי ,אני יגיע גם מקווה שיהיה כמה שיותר !

תגיע לאן שאתה חושב שתהנה יותר..מבחינתי כדורגל זה משהו שאני לא מפסיד בשום מצב אבל יש כאלה שיעדיפו גמר גביע בכדורעף ויטענו שבכדורגל זה רק עוד משחק, שזה לגיטימי.

לגבי מה שהגבתי מקודם, ברגע שתהיה תמיכה של הארגון כמו פעם בכדורעף וגם בכדוריד, מבטיח לך שמכבי לא מפסידה משחק אחד בהמשך העונה, אפילו לא למטה אשר.