Jump to content

הפועל ניר רמה"ש - מכבי תל אביב, מחזור 19

lobster

Recommended Posts

MTA__1340889893_hapoel_nir_ramat_hasaron הפועל ניר רמת השרון - מכבי תל אביב MTA__1332855655_crest.png(שבת 20:10)

שלוש נקודות בלבד מפרידות בין מכבי ליריבתה המאולתרת, שהואילה בטובה לארגן ליגת העל לעונת 2013/14 . מגובה בתמיכתם של מרבית חובבי הספורט בארץ וכנראה שבעולם בכלל, צוברת הפועל באר שבע נקודות בקצב מסחרר שבוע אחר שבוע ומכניסה את מכבי לדריכות מורטת עצבים. בידיעה שככל הנראה יש עוד שמץ של עניין במאבק האליפות, תפגוש מכבי בשבת את הקבוצה הכי מאוסה בליגת העל, הפועל ניר רמה"ש. משחקים מייגעים, בלשון המעטה, ידעה מכבי בעבר עם הקבוצה-שאין-לה-זכות-קיום. בלי אוהדים, בלי מסורת, ובלי יכולת, תנסה הקבוצה הקטנה מהשרון לקלקל ולחבל במאמציה של מכבי לשמור על פער סביר בפסגה לקראת רצף משחקים רצוף ומתמשך. אצטדיון גרונדמן הידוע לשמצה (אם אפשר להצמיד את המילה אצטדיון לחורבה הזו) מעולם לא הסביר פנים לצהובים, ואת הנקודות ממנו, כזכור, מכבי הצליחה להוציא בשיניים בסוף מאבק עיקש במיוחד. לאחר התאוששות זריזה מאירועי פרשת ההימורים המייגעת (והלא מעניינת אם מותר לי להוסיף), וניצחון חוץ מפתיע במיוחד בירושלים, תקוות הישארות בליגה אפפו את חיים שאבו ולהקתו, ומכבי תצטרך להתכונן היטב לבונקר המבוצר.

נושא לקראת המשחק.

משודר בספורט 2 אם אני לא טועה

בקשר להרכב, אני מקווה מאוד שנראה את אלברמן וראדי, מיטרוביץ' ואייבינדר זה לא זה, הם לא מתקרבים לתרומה של אלברמן וראדי, הגנתית והתקפית .

כל הרכב שכולל את אלברמן יהיה טוב מבחינתי

מקווה לראות מכבי שונה משני המשחקים האחרונים

חלאס לכתוב ספונסרים , כאילו שאתם מקבלים על זה כסף?

או שניר זה לא ספונסר ואני שיכור מדי? |:

חיפוש זריז בויקיפדיה היה מגלה לך שניר זהו ניר יצחקי שחקן עבר של הקבוצה.

אבל יותר קל לכתוב הודעה מיותרת בפורום...

שישחק, נראה אותו סופסוף

אני חושב שעד עכשו הוא כבר הראה שהוא לא עוד ״סתם״ שחקן, יש בו משהו..

למרות שמשחק טוב שלו נגד מכבי(שלא יכבוש וירוץ לחגוג כמו מפגר) יכול לעזור לו להגיע לסגל של מכבי שהוא יסיים את ההשאלה ברמה״ש.

אל תשאלו למה אני חולם חלומות כאלה אבל חלמתי חלום מאוד ברור על המשחק הזה..

אנחנו מובילים 1-0 ואז משום מקום ייני נוגע ביד ברחבה ופנדל לרהמש שמשווה ושתי דקות אחר כך משלימה מהפך.. עשר דקות לסיום אנחנו כובשים תשוויון ובתוספת הזמן דאבור כובש שער ניצחון..

נשמע הגיוני אבל אני מעדיף 3-0 בלי התקפי לב חח

מעניין איך יראה הקישור שלנו מחר.

מבחינתי אלבראדי וזהבי לפניהם.

בכנפיים מיכה ויצחקי, כי במשחק כזה שסביר שיתפתח לפקעת עצבים, יצחקי בהחלט עדיף על טבח

מעניין איך יראה הקישור שלנו מחר.

מבחינתי אלבראדי וזהבי לפניהם.

בכנפיים מיכה ויצחקי, כי במשחק כזה שסביר שיתפתח לפקעת עצבים, יצחקי בהחלט עדיף על טבח

יצחקי מוצהב.

לפי פרסומים מאמצע השבוע נראה כי מיטרוביץ' שוב יפתח, למרות שאי אפשר להאמין לשום דבר. באופן אישי הייתי מקווה שגל יעלה לצד ראדי בקישור. זה הציוות הכי חזק בארץ ואסור לוותר על האפשרות להשתמש בו.

מעולם לא הסביר פנים למכבי? שיחקנו בו בול פעם אחת בהיסטוריה..וזה היה אחד המשחקים הזכורים שידענו מהעונה הקודמת..

מעולם לא הסביר פנים למכבי? שיחקנו בו בול פעם אחת בהיסטוריה..וזה היה אחד המשחקים הזכורים שידענו מהעונה הקודמת..

משום מה זכרתי שהפסדנו שם 3-1 לפני שתי עונות, אבל זה היה בוינטר.

לדעתי אנחנו תלויים בראדי ב700% שהוא טוב ומנהל את המשחק כל המשחק של מכבי זורם וטוב זה כולל מסירות מדויוקות, פחות איבודי כדור, איומים על השער.

כאשר ראדי לא מורגש לא בא לקבל כדורים ומאבד אותם מהר מידי וכל פס שני שלו ליריב אנחנו אוטומטית עוברים לשחק על כדורים ארוכים מההגנה להתקפה.

הבעיה איתו זה שהשנה על כל משחק טוב הוא נותן 4-5 משחקים פחות טובים לעומת אשתקד שזה היה הפוך ועל כל 4-5 משחקים טובים היה לו 1 פחות טוב.

רמה"ש כהרגלם בתקופה האחרונה יבואו לפרק רגליים. צריך להיות מודעים לזה ולהגיב בהתאם אם זה השחקנים ואם הקהל.

הרכב של אלטמנים ומיטרוביצים יאכל חי.