Jump to content

מכבי - פרטיזן

g0lan

Recommended Posts

השיפוט היה נוראי, סמית׳ ענק

מעצבן שאנחנו מתקשים בכל משחק ליגה שפעם היינו מסיימים ברבע הראשון.

יש לציין שהשיפוט היה הזוי, וזה משחק 3 בתוך 5 ימים (הם לא התכוננו להרצליה ונס ציונה בכלל)

אני אוהב את האופי של הקבוצה הזאת.

אבל בכל מקרה אסור להגיע למצבים כאלה.

היה משחק נהדר.

יש לציין שהשיפוט היה הזוי, וזה משחק 3 בתוך 5 ימים (הם לא התכוננו להרצליה ונס ציונה בכלל)

אני אוהב את האופי של הקבוצה הזאת.

אבל בכל מקרה אסור להגיע למצבים כאלה.

היה משחק נהדר.

וריאל מדריד חוץ יהיה המשחק הרביעי בשבוע... איזה אידיוטים הליגה הזאת

סיכוי קלוש, אבל יש מצב מישהו הקליט פה את המשחק מול הרצליה היום??

בטוח יהיה מיליוני שידורים חוזרים (וזה עדיף כי זה יהיה בלי "ערב הכדורסל של ישראל")

ולדעתי תוך יום-יומיים זה יעלה לערוץ של מכבי ביוטיוב (אני יודע שהם מעלים משחקים מלאים של היורוליג, ליגה אני לא סגור את האמת)

קבלו את הקפטן החדש שלנו, כמה טורים צדקניים הולכים להתפרסם בימים הקרובים. ברוך השב

http://m.sport5.co.il/Pages/Article.aspx?articleId=162547

And here we go...

דעה: במכבי ת"א בחרו דווקא בדמות השנויה במחלוקת כשיכלו ללכת על סמית' או אוחיון. לפניני לא מגיע פרס על התנהגותו ובטח שלא להוות מודל לחיקוי

פציעתו של שון ג'יימס היא אכן אבן דרך טראומטית ומשמעותית מאוד בעונה של מכבי ת"א. מעבר לחיסרון בקו הקדמי, השאיר הסנטר את מכבי ת"א ללא קפטן לקראת המשך המאבקים בליגה ובאירופה.

וכך עמדו ראשי הצהובים בפני החלטה לא קלה של מינוי קפטן חדש. המועמדים היו יוגב אוחיון (50 אחוז מילידי הארץ שמשחקים ברוטציה), דווין סמית' שנחשב למנהיג הלא רשמי של הקבוצה או אחד, גיא פניני.

במכבי הלכו על הבחירה של פניני, שאולי מרצה את האוהדים, אך מעלה הרבה כעס בקרב תומכי הספורטיביות וההגינות. על מעלליו של פניני אין צורך להרחיב, אדם שהספורטיביות היא ממנו והלאה, שמתנהל כפי שהוא מתנהל, כולל עבירות חוזרות ונשנות, פשוט אינו ראוי להיקרא "קפטן" ולהוביל חבורת אנשים למטרה מסויימת.

gg1136581.jpg פניני עם ג´יימס ואוחיון. היו בחירות טובות יותר (שי לוי)

אחרי מקרה אוהד הפועל ת"א וצלב הקרס, שאל שמעון מזרחי בראיון פומבי את יו"ר הפועל ת"א, רמי כהן, היכן התחנך אותו ילד ואיפה הוא גדל. לכהן לא הייתה תשובה, אך חשוב להזכיר למזרחי שגיא פניני גדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א....

קשה להבין את הבחירה בפניני. בטוח שבמכבי לא רצו להתריס, אך כנראה שהלכו על הבחירה הקלה שתעשה את האוהדים מאושרים. מכבי החליטה לדרוס, כהרגלה, את כל מה שספורטיבי ולהעמיד את האינטרסים שלה ושל אוהדיה במקום הראשון, גם במחיר של קצת פרסום רע.

בזמנו, בהפועל איתרו את הילד שביצע את צלב הקרס וטיפלו באירוע באופן נקודתי, מן העבר השני, חבל שבמכבי לא הבינו והפנימו את חומרת הבעיה וטיפלו בה בתוך המועדון, כשהמעט שיכלו לעשות שם, הוא לא לתת לו את הכבוד שבלהיות קפטן ולהוות מודל לחיקוי לספורטאי העתיד.

הכתוב הינו טור דעה