Jump to content

כרטיסים לאשדוד ב80

Avivbabor

Recommended Posts

אנשים עובדים/ לומדים, זה הלחץ.

ברגע שאין מכירה באינטרנט זה מצריך הערכות שונה לגמרי ( וסליחה על הדרמטיות כן?) זה לסדר את היום בצורה שיתאים לך להגיע לבלומפילד/ק״ש בזמן של מכירה..בנוסף יש את אלו שלא גרים במרחק 10 דק נסיעה..

וואו, צחקתי.

דיי כבר, זה להתחרפן כל פעם מחדש שמשהו כזה קורה. איך איך איך לעזאזל בשנת 2014 יום וחצי לפני משחק עוד אין מכירה של כרטיסים?! איך קורה דבר כזה? מה הסיבה ההגיונית שבגללה זה קורה? כל המחאות וכל הצעקות שוות לתחת. פשוט נשבר הזין להתנהל ככה, הרי ידפקו אותנו ויזיינו אותנו יום ורובע לפני המשחק וכולנו כמו ילדים מוכים נחתוך מהעבודה\לימודים\וואטאבר ונעוף לבלומפילד לקנות במחירים מופקעים כרטיסים למשחק. זה משגע אותי. אגרוף אחד? הקול מהיציע? לא הגיוני שאף אחד עוד לא הרים צעקה על מה שקורה פה היום ולא אכפת לי באשמת מי זה.

וואו, צחקתי.

כן, אני יודעת..

האמת שזה סתם היה לשחרר קיטור על ההתנהלות הבזיונית הזאת!

וואו, צחקתי.

כן, אני יודעת..

האמת שזה סתם היה לשחרר קיטור על ההתנהלות הבזיונית הזאת!

דיי כבר, זה להתחרפן כל פעם מחדש שמשהו כזה קורה. איך איך איך לעזאזל בשנת 2014 יום וחצי לפני משחק עוד אין מכירה של כרטיסים?! איך קורה דבר כזה? מה הסיבה ההגיונית שבגללה זה קורה? כל המחאות וכל הצעקות שוות לתחת. פשוט נשבר הזין להתנהל ככה, הרי ידפקו אותנו ויזיינו אותנו יום ורובע לפני המשחק וכולנו כמו ילדים מוכים נחתוך מהעבודה\לימודים\וואטאבר ונעוף לבלומפילד לקנות במחירים מופקעים כרטיסים למשחק. זה משגע אותי. אגרוף אחד? הקול מהיציע? לא הגיוני שאף אחד עוד לא הרים צעקה על מה שקורה פה היום ולא אכפת לי באשמת מי זה.

הסיבה ההגיוניות והדי בזיונית היא שבגלל ג'קי הבנזונה הזה מכבי נאלצת להדפיס את כל הכרטיסים למשחק מחדש,עם המחיר החדש.

בגלל זה העניין לוקח זמן.

ומי שפה נפל על מכבי הוא כפוי טובה, הם דאגו להוריד את המחיר הם לא אשמים בביזיון של לאן עם הדפסת הכרטיסים ולא בזה שג'קי ילד זבל

הודעה של מכבי:

האצטדיון באשדוד לא ערוך לאיסוף כרטיסים במקום. אחרי משחק הליגה האחרון שבו אוהדים של מכבי חיכו זמן רב בתור הוחלט שלא נבצע שם איסוף כרטיסים כי זה לא בטיחותי ואנחנו לא ניקח סיכון על גב האוהדים שלנו. תודה.

המכירה למשחק הגביע באצטדיון הי"א (שלישי, 21:00) תחל ביום שני בקופות בלומפילד בלבד

מכבי תל אביב נכנסת ביום שלישי הקרוב למעגל המשחקים של גביע המדינה ביחד עם שאר קבוצות ליגת העל. מכירת הכרטיסים למשחק הגביע נגד מ.ס אשדוד במסגרת סיבוב ח' תיפתח ביום שני 27.1 בקופות בלומפילד הסמוכות ליציעים 10-11. מכירת הכרטיסים מוגבלת לקופת אצטדיון בלומפילד בלבד היות והאצטדיון באשדוד אינו ערוך לאיסוף כרטיסים ביום המשחק. במידה ויישארו כרטיסים גם לאחר תום המכירה בקופות בלומפילד הם יימכרו באצטדיון באשדוד ללא עמלה.

מחירי כרטיסים (כולל עמלה):

מבוגר: 88 ₪

נוער/חייל: 44 ₪

שעות מכירה (קופות בלומפילד בלבד):

יום שני 09:00-19:00

יום שלישי 09:00-17:00 (במידה ויישארו כרטיסים)

שימו לב: לא ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות אתר האינטרנט או המוקד הטלפוני. המכירה למשחק מוגבלת לקופת אצטדיון בלומפילד בלבד.

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/news/news-articles/%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7-%D7%94%D7%92%D7%91%D7%99%D7%A2-%D7%91%D7%90%D7%A9%D7%93%D7%95%D7%93/

אמא שלהם זונה. באמת. ועוד עם עמלה. על מה??? ביזיון מדרגה ראשונה.

גם אם אתה קונה בקופות של לאן בדיזינגוף אתה משלם את ה10% עמלה הזאת.

ה15 ש"ח הנוספים זה באינטרנט/טלפון - הפעם אין אופציה בכלל.

פשוט ביזיון.

מצד שני מכבי צודקת במליארד אחוז בנוגע למה שקורה בי"א. בפעם הקודמת אשדוד אשכרה הקצתה לעובדים של מכבי שולחן מעבר לגדר ברזל. אחת השכונות הגדולות שראיתי בכל הקשור לכרטיסים.

לא רוצה להגיד אמרתי לכם על השעות והמיקום..

וצא מהסרט שדפקו אתכם דואגים לכם! שלא תרמסו אחד את השני באשדוד!

לא רוצה להגיד אמרתי לכם על השעות והמיקום..

וצא מהסרט שדפקו אתכם דואגים לכם! שלא תרמסו אחד את השני באשדוד!

נרמוס אחד את השני בבלומפילד?

נרמוס אחד את השני בבלומפילד?

מממ.. יומיים שבכל יום יש איזה 10-12 שעות שהמכירה פתוחה.

בסה"כ כיממה..

או שעה לפני המשחק.

מה יהיה יותר עמוס..........