Jump to content

Game Of Thrones - נא להימנע מספוילרים!

DoW

Recommended Posts

לדעתי לא שווה צפייה, במיוחד בהתחשב בעובדה שסדרת הספרים אפילו לא נכתבה עד סופה עדיין. והכותב חולה נפש, משהו קיצוני אבל.

נערך לבקשת הילד. בטח לא קראת את הספרים - הסופר גאון. באמת. אני קורא עכשיו פעם שניה, הוא פשוט כותב כל כך טוב, מכניס אותך לדמות ולאירוע, הפשטות לפעמים שהוא מתאר אירועים משמעותיים... זה מדהים. גם איך שהוא מקשר בין אירועים, שלפעמים נראים פתאומיים אבל אם מסתכלים קצת אחורה רואים שהיו פרטים קטנים שהרימו לו להנחתה.

אם לומר את האמת - עונה ראשונה מדהימה. עונה שניה פח זבל. משעממת. לקחו 2 פרקים ועשו מהם 10. מזכיר קצת את הישרדות הישראלית. עונה שלישית טיפה יותר טובה מהשניה, אבל גם - שווה 4 פרקים אולי.

היו צריכים לעשות מזה כמו שר הטבעות. כלומר, 10 או אם אתם מתעקשים, לא יותר מ- 15 שעות בסך הכל. מיני סדרה. עונה אחת. מקסימום 2. בינתיים הם מושכים את זה על 30 שעות אנד קאונטינג.

הסיבה היחידה שהעונה ה2 יותר חלשה היא כי ניסו לקצר כל מיני דברים. היו צריכים לדעתי לעשות את הסדרה אפילו יותר ארוכה. אם תקרא את הספרים אתה תשים לב לדברים קטנים (שהוסרו מהסדרה) שאחרי זה דברים מתקשרים אליהם ואתה מבין את הגאונות של הסופר. באמת חבל. למרות שהעונה ה3 כן טובה - אני שמח שקראתי את הספר לפני הסדרה.

3 ספויילרים עיקריים והכי חשובים בסדרה

לא תראו את הסוף של הסידרה כי הבן זונה חולב מוצץ כל רגע של תהילה וכל גרוש שהוא יכול. זאת סידרה של 3-4 ספרים שהייתה צריכה להסתיים לפני 10 שנים אבל בגלל שהשתן עלה לו לראש הוא מורח אותה על 25 שנה.

או שהסופר ימות מסרטן או שאתם תמותו מזקנה או ש HBO יפשטו רגל מה שיבוא קודם יהרוג את הסדרה הזאת.

חוץ מזה למי שעוד לא הבין את הסיפור, אז הינה תקציר הספרים מהראשון עד האחרון (שלא נכתב )

כולם נבלות לכולם יש חטאים לכן כולם מתים היחידים שבאמת חשובים וישארו בטוח עד הסוף זה דאינרז וברן ( הם האש והקרח שזה השם של הסדרה )

כל השאר תפל

ממש לא. יש 2 אפשרויות שאתה מדבר ככה אחרי שסיימת לקרוא את הספרים - או שקראת בעברית (זוועת עולם איך שתרגמו את הספרים, באמת, אמא שלי קראה, הסתכלתי על התרגום וחשכו עיניי), או שלא עיכלת עדיין את האירועים שמתקשרים וההרמה להנחתה עתידית. אם אתה רוצה דבר בפרטי, יש הרבה ספקולציות מעניינות כתוצאה מהספר ה5, בשילוב עם הראשונים. דברים הזויים, והגיוניים לגמרי.
באמת שמי שאוהב את הסדרה, וגם אלה שלא אוהבים, הספרים מדהימים (באנגלית). הצורת כתיבה שלו, תיאור האירועים, והרמה שהוא מכניס אותך לראש של הדמות, זה משהו שהסדרה לא יכולה להתקרב אליו, טובה ככל שתהיה.

אין מה לעשות, קשה לקחת 1000 עמודים ולהכניס אותם לתוך סדרה של 10 שעות

ועדיין, אי אפשר לומר שאתה לא נקשר לדמויות בסדרה, כי אחרת אנשים לא היו מגיבים בצורה שהגיבו לכל מיני אירועים.

הבעיה הכי גדולה בסדרה היא שהיא לא מאפיינת את הדמויות בעומק ובהיקף כמו בספרים... וזה חבל מאוד.

כי בספרים כל פרק הוא מנקודת מבט של דמות, זה מכניס אותך לראש של הדמות, משהו שאי אפשר לעשות בסדרה בלי לקריין מחשבות, דבר שאני אישית לא סובל בסדרה, זה יוצא קצת דפוק.

בלבן:

משמר הלילה לא היה על החומה?

בלבן:

הם יצאו בפרק האחרון של העונה הראשונה מהחומה, לחפש את בנז'ן סטארק ולראות אם הדיווחים על המהלכים הלבנים נכונים

היום בלילה פרמיירה בניו יורק (אין לי מושג מה יקרינו שם) ויופץ טריילר נוסף

מתי העונה החדשה?

כתוב בכותרת הנושא - 6.4.2014 (ימי ראשון בלילה מבחינתנו)

בסוף העונה השנייה מלא זומבים הקיפו את החומה נכון? לאן הם נעלמו בעונה השלישית, אני כבר בפרק 8 ואין להם זכר

אם כבר נגעת בזה, אז לי לקח קצת זמן להבדיל, יש wights שזה הזומבים, ויש את ה-white walkers שזה המפלצות שהופכות את המתים לזומבים.

בלבן:

הם יצאו בפרק האחרון של העונה הראשונה מהחומה, לחפש את בנז'ן סטארק ולראות אם הדיווחים על המהלכים הלבנים נכונים

שיהיה, תיקון בלבן:

לא כל המשמר יצא למשלחת. אם תשים לב אלו שהיו בחוץ גם שמעו את צפירות האזהרה של אלה שהיו על החומה.