Jump to content

יתר משחקי ליגת העל – מחזור מס' 17

bister

Recommended Posts

מישהו בבקשה יכול לעשות לי סדר?

מי שיש לו טיפת ידע ואולי שמע,מה לעזאזל הסיפור של אוהדי בני יהודה עם דמאיו? למה הם מחולקים ולמה הם כעוסים? הקבוצה שלהם בשנים האחרונות הייתה בצמרת וגם באירופה ונתנה תצוגות מול הגדולות. ממה שאני מבין עכשיו יש "עימותים" בין אוהדי בני יהודה לתומכי דמאיו ולמתנגדיו.

מה לעזאזל הולך בקבוצה המפגרת הזאת?

מי שיש לו טיפת ידע ואולי שמע,מה לעזאזל הסיפור של אוהדי בני יהודה עם דמאיו? למה הם מחולקים ולמה הם כעוסים? הקבוצה שלהם בשנים האחרונות הייתה בצמרת וגם באירופה ונתנה תצוגות מול הגדולות. ממה שאני מבין עכשיו יש "עימותים" בין אוהדי בני יהודה לתומכי דמאיו ולמתנגדיו.

הם טוענים שדמאיו לא משקיע מספיק בקבוצה, בעיקר מוכר שחקנים ולא קונה באותו הכסף שהרוויח מהמכירות וכו'.

קהל הזוי, הקבוצה מנוהלת מעולה והיא בפלוס,בלי גרעונות, הנציג של "אריות יהודה" ( גם כן אריות מינימום גור של חתול בשכונה) בא בטענות שלא מספיק להיות בצמרת אלא להתמודד על תארים ונתן את דוגמת קרית שמונה. טענה נוספת זה שדמאיו מוכר שחקנים ולא רואים את הכסף בחיזוק של חדשים, בוכים על שחרור גאלבאן ושדמאיו לא באמת רוצה למכור את הקבוצה ועוד...

קהל הזוי, הקבוצה מנוהלת מעולה והיא בפלוס,בלי גרעונות, הנציג של "אריות יהודה" ( גם כן אריות מינימום גור של חתול בשכונה) בא בטענות שלא מספיק להיות בצמרת אלא להתמודד על תארים ונתן את דוגמת קרית שמונה. טענה נוספת זה שדמאיו מוכר שחקנים ולא רואים את הכסף בחיזוק של חדשים, בוכים על שחרור גאלבאן ושדמאיו לא באמת רוצה למכור את הקבוצה ועוד...

למה קהל הזוי? זו קבוצה שמגיעה מפאקינג שכונה, קבוצה שנמצאת כל שנה בחלק העליון של הטבלה(עם תקציב מאוד נמוך).

הם הגיעו לגמר גביע המדינה מספר פעמים, טבעי שהקהל שלה ידרוש קצת יותר.

לגבי גלבאן? הבנאדם מחזיק אותם כמה שנים בטופ ולדעתי הוא אחד הזרים הטובים שנחתו כאן(מס' 1 ביעילות לפחות).

היה שם בוודאות משהו מסריח עם גלבאן וקשטן,פשוט הזוי שוויתרו עליו.

עיקר המחאה בגלל גלבאן וחוסר הצאת כסף מצד ההנהלה.

למה קהל הזוי? זו קבוצה שמגיעה מפאקינג שכונה, קבוצה שנמצאת כל שנה בחלק העליון של הטבלה(עם תקציב מאוד נמוך).

הם הגיעו לגמר גביע המדינה מספר פעמים, טבעי שהקהל שלה ידרוש קצת יותר.

לגבי גלבאן? הבנאדם מחזיק אותם כמה שנים בטופ ולדעתי הוא אחד הזרים הטובים שנחתו כאן(מס' 1 ביעילות לפחות).

היה שם בוודאות משהו מסריח עם גלבאן וקשטן,פשוט הזוי שוויתרו עליו.

ענית לי בעצמך, הם קבוצה של שכונה, (תרתי משמע) כל הישג מעבר להשארות בליגה זה בגדר בונוס, עלק תארים. וסיפור גלבאן הבנתי שהוא סגר בקבוצה מקסיקנית ואז כשהוא הגיע לשם התנאים היו שונים ממה שסוכם אז הוא רצה לחזור אבל בני יהודה היו כבר עם סגל סגור.