Jump to content

השלמת בגרויות. יש המלצות איפה כדי ללמוד?

Marcus Fizer

Recommended Posts

אהלן

החלטתי להשלים בגרויות והלתחיל ממשהו קטן ולפרוס את ההשלמה לכמה זמן שצריך בלי לחץ העיקר שיהיה לי את הבגרות בעוד כמה שנים אם צריך..

יש המלצות איפה כדי ללמוד? אני רוצה ללמוד במקום שאפילו שיהיה יקר לא אכפת לי רק שיהיה שם עזרה ויהיו להם דרך ללמד בדיוק מה שצריך לבגרות (אני השלמתי 3 יחידות אנגלית בקורס הצבאי בחודשיים ושם היה שיטות לימוד מצויינות)

אשמח אם תעזרו לי..

אם אני לא טועה אתה גם יכול לקבל פאוצ'ר או איך לא קוראים לזה ולקבל השלמה חינם מהצבא גם שאתה משתחרר.

אני השלמתי דרך הצבא בגרות במטמטיקה שהייתה חסרה לי והרמה של הלימוד דווקא הייתה מאוד גבוהה

אם אני לא טועה אתה גם יכול לקבל פאוצ'ר או איך לא קוראים לזה ולקבל השלמה חינם מהצבא גם שאתה משתחרר.

אני השלמתי דרך הצבא בגרות במטמטיקה שהייתה חסרה לי והרמה של הלימוד דווקא הייתה מאוד גבוהה

כן אני גם עשיתי השלמת בגרויות בצבא.

אני שנתיים אחרי השיחרור כבר והחלטתי שאני רוצה עתיד טוב יותר בשבילי בהמשך השנים ואני פשוט מחפש מקום ללמוד בו את ה 4 חודשים שצריך בשביל להשלים בגרות למשל במתמטיקה של 3 יחידות.

אני הבנתי שיש להם שיטות הצלחה גבוהות ועם מתמידים ולומדים אז קל מאוד לעבור את הבגרויות בטח ובטח שעכשיו אני הרבה יותר גדול ועם ראש על הכתפיים שלי..

אז ביגלל זה לא אכפת לי לשלם את מה שצריך שזה גם לא סכום גבוה ולהתחיל ממשהו יש מלא מקומות יואל גבע,לחמן ירדן גם ניראה לי נחמד ועוד מלא אבל רק צריך לבחור איפה בדיוק ללמוד שם..

יואל גבע, בהכל..

לי יש ניסיון אישי עם הפסיכומטרי שלהם והם מטורפים, מכיר המון שעשו דרכם גם בגרויות ומרוצים עם ציונים מעולים.

תקשיב אחי תלוי איפה אתה גר,יש לך כל מיני מקומות בפריסה ארצית,השאלה באמת מה הכי יכול לעניין אותך כי יש המון מוסדות לימוד שאתה יכול להשלים בהם בגרויות..והכי חשוב עבור מה אתה רוצה להשלים?אם אתה רוצה תואר בעתיד אתה יכול לעשות מכינה קדם אקדמאית.

יואל גבע, בהכל..

לי יש ניסיון אישי עם הפסיכומטרי שלהם והם מטורפים, מכיר המון שעשו דרכם גם בגרויות ומרוצים עם ציונים מעולים.

כן גם חבר שעושה שם המליץ לי על יואל גבע, כניראה שהם באמת איכותיים ויש שם שיטות לימוד מצויינות שמביאות גם ציונים טובים.

תקשיב אחי תלוי איפה אתה גר,יש לך כל מיני מקומות בפריסה ארצית,השאלה באמת מה הכי יכול לעניין אותך כי יש המון מוסדות לימוד שאתה יכול להשלים בהם בגרויות..והכי חשוב עבור מה אתה רוצה להשלים?אם אתה רוצה תואר בעתיד אתה יכול לעשות מכינה קדם אקדמאית.

כן אני רוצה לעשות תואר בחינוך גופני. הם דורשים תעודת בגרות מלאה. יש איזה מכינה בויינגייט אבל לא עדיף להשלים כל כמה זמן קצת בגרויות ואז שיהיה לי כמה שיותר מתי שאני יחליט ללמוד לתואר? זה עוד 3 שנים לפחות..

תקשיב בעיקרון אם התואר הספציפי הזה לא דורש פסיכומטרי ואתה רוצה לקחת באיזי את הלימודים אז כן תשלים בגרויות בקצב שלך,דרך אגב יואל גבע נהדרים,אבל יש לך עוד כמה מוסדות שאתה צריך לקחת בחשבון שאם זה "קידום בגרויות" ואם זה "אנקורי" ואם זה "היי קיו" שגם שלושתם נורא איכותיים ואתה יכול לעשות סקר שוק ולברר מה הכי מתאים לך,מה גם ששלושת המוסדות הללו יש להם הרבה מאוד שלוחות בפריסה ארצית.

תקשיב בעיקרון אם התואר הספציפי הזה לא דורש פסיכומטרי ואתה רוצה לקחת באיזי את הלימודים אז כן תשלים בגרויות בקצב שלך,דרך אגב יואל גבע נהדרים,אבל יש לך עוד כמה מוסדות שאתה צריך לקחת בחשבון שאם זה "קידום בגרויות" ואם זה "אנקורי" ואם זה "היי קיו" שגם שלושתם נורא איכותיים ואתה יכול לעשות סקר שוק ולברר מה הכי מתאים לך,מה גם ששלושת המוסדות הללו יש להם הרבה מאוד שלוחות בפריסה ארצית.

תודה רבה.

מעניין עכשיו עם כל השינויים של משרד החינוך מה יהיה עם אלה שצריכים להשלים בגרויות וסיימו בית ספר לפני כמה שנים טובות..

בעיקרון אני יבדוק גם את האופציה של הפיקדון ניראה מצויין ביואל גבע האמת