Jump to content

ניתוח הנצחון על חיפה ב"נבדל"

yrp2000

Recommended Posts

הלוואי שהיה פרשן נורמלי במשחקים שהיה יכול לנתח ככה משחק ולא לרטון על המאמן אם הוא מוציא חלוץ ומכניס קשר או שמחליף חלוץ במקום חלוץ

האמת שייאמר לזכותם של פרשנים במשחק שכמעט בלתי אפשרי לנתח ככה משחק בלייב. זה מצריך צפייה נוספת עם עצירות.

מה שכן - הם צריכים לעשות את זה בעצמם במסגרת ההתכוננות למשחק, ואז לנסות להתמקד בכל מיני מגמות שמתגלות במשחקים קודמים, לזהות אותם ולהסביר.

אתם קוראים את הניתוחים הבאמת טובים באתרים כמו נבדל, מכביבול או האתר הזה של אוהד חיפה שהוא באותו סגנון וזה נראה לכם מדהים. תחשבו איך נראים ניתוחים כאלה של אנשי מקצוע אמיתיים ולא סתם חובבי כדורגל עם ידע נרחב. גארי נאוויל וקראגר עושים את זה בשידור ב-MNF על בסיס שבועי באנגליה, עם ניתוחים מעמיקים והסברים בווידאו עם סימונים מתקדמים ווויסות של מהירות. זה לא פחות ממדהים.

נאוויל פעם הסביר משהו על ההגנה של ברצלונה, על המרחק בין הבלמים בכדורי שוער וכד'. במשחק מול חיפה אשכרה הבחנתי באותו דבר בהגנה של מכבי.

האמת שייאמר לזכותם של פרשנים במשחק שכמעט בלתי אפשרי לנתח ככה משחק בלייב. זה מצריך צפייה נוספת עם עצירות.

מה שכן - הם צריכים לעשות את זה בעצמם במסגרת ההתכוננות למשחק, ואז לנסות להתמקד בכל מיני מגמות שמתגלות במשחקים קודמים, לזהות אותם ולהסביר.

אתם קוראים את הניתוחים הבאמת טובים באתרים כמו נבדל, מכביבול או האתר הזה של אוהד חיפה שהוא באותו סגנון וזה נראה לכם מדהים. תחשבו איך נראים ניתוחים כאלה של אנשי מקצוע אמיתיים ולא סתם חובבי כדורגל עם ידע נרחב. גארי נאוויל וקראגר עושים את זה בשידור ב-MNF על בסיס שבועי באנגליה, עם ניתוחים מעמיקים והסברים בווידאו עם סימונים מתקדמים ווויסות של מהירות. זה לא פחות ממדהים.

נאוויל פעם הסביר משהו על ההגנה של ברצלונה, על המרחק בין הבלמים בכדורי שוער וכד'. במשחק מול חיפה אשכרה הבחנתי באותו דבר בהגנה של מכבי.

ברור שיותר קל לנתח משחק אחרי צפייה בהילוכים חוזרים מאשר בלייב, אבל זאת העבודה שלהם, ועובדה שיש פרשנים שכן יכולים לעשות את זה

שגיא כהן, עם כמה שיש אנשים שלא סובלים את החפירות שלו, אני מעדיף אותו כל יום בשבוע מאשר כל הפרשנים שיש בליגת העל. ברשתות האנגליות הפרשנויות נהדרות (גם במשחקי פרמיירליג וגם יצא לי כמה פעמים לצפות במשחק צמפיונס ב SKY וזה היה תענוג)

ברור שיותר קל לנתח משחק אחרי צפייה בהילוכים חוזרים מאשר בלייב, אבל זאת העבודה שלהם, ועובדה שיש פרשנים שכן יכולים לעשות את זה

שגיא כהן, עם כמה שיש אנשים שלא סובלים את החפירות שלו, אני מעדיף אותו כל יום בשבוע מאשר כל הפרשנים שיש בליגת העל. ברשתות האנגליות הפרשנויות נהדרות (גם במשחקי פרמיירליג וגם יצא לי כמה פעמים לצפות במשחק צמפיונס ב SKY וזה היה תענוג)

ברשתות זרות הפרשנויות טובות, כי הם מדברים כשיש מהלך שדורש את זה.

נותנים לך לראות משחק בשקט וכשיש מהלכים חשובים הם נותנים דיעה מקצועית.

כל החפירות שיש הם נותנים בטרום משחק.

פה בארץ כל פרשן מרגיש צורך כל שניה לתת את דעתו וחושבים שאסור שיהיה שקט בשידור ככה שהם מנסים למלא את הזמן ה"ריק" במידע מיותר.

הפוסט של האוהד חיפה באמת ברמה.

הגיע הזמן שבשידור נקבל דיווחים כאלה ולא רק אחרי יומיים באתרים. מצחיק שביציע העיתונות וכל התוכניות הדומות לה, מתעסקים בהכל חוץ ממקצועיות. גם שמדברים על דברים מקצועים זה בסגנון של "מכבי רמה מעל הליגה מקצועית וכו'" שום ניתוח מעמיק או רציני. אולי להוציא איזו פינה של גיא לוי ועומרי אפק

בארץ הייתי רוצה לשמוע את שלום תקווה בלייב. בטורים שלו הוא לא נשמע טיפש. כמובן שזאת לא דעה שלי בתור בן אדם שבאמת מבין, אבל היה מעניין לשמוע אותו.

למה התקשורת זבל שלנו לא מסקרת ומפרשנת ככה לעומק משחקים ובמקום זה רק מתעסקים ברכילות לא מעניינת (יציע העיתונות).

שיקחו את הבלוגרים האלה לעשות תוכנית ספורט אמיתית ומעניינת!