Jump to content

מולטימדיה ותפאורה.. הקופים בבלומפילד

אלירןMTA

Recommended Posts

בהתחלה חשבתי שזה האדם הקדמון או חצי אדם-חצי קוף כזה כי הם השתמשו במלא צבע חום שגרם לזה להיראות כאילו זה פרווה

מסתבר שזה היה אמור להיות דמויות מספרטקוס. לא נורא, אולי פעם הבאה...

הרעיון שלהם היה יפה, הציור מאוד טוב אבל הם הרסו אותו עם הצביעה בצבע חרא שהייתה אמורה ליצור הצללה על הדמויות, לא ציפיתי ליותר מדי מקופים.

מה זאת אומרת?למה הם השאירו את התפאורה מחוץ ליציע?

בשום מקום לא משאירים תפאורה ביציע, לוקחים ושורפים או מאחסנים אותה, המפגרים השאירו אותה ביציע..

מכובד מאוד.

ד״א אולי זאת שאלה מטומטמת אבל זה בכוונה שכשלוקחים שלטים של היריבה מצטלמים איתם הפוך?

תחשוב שאם זה לא הפוך זה נראה כאילו אתה סתם מצטלם עם השלט של הקבוצה שלך או הארגון שלך.

ברגע שרואים שהשלט הפוך מבינים שהוא נגנב\נלקח על ידי מי שמחזיק אותו, חוץ מהשרמוטות מעבר לכביש שמשום מה לא מפסיקים לפרוס את התפאורות והשלטים שלהם הפוך :doh:

1558449_729636560387807_2063889328_n.jpg

מדובר בפדיחה גדולה שלהם, או ששורפים או ששומרים

השאירו את הדגל מקופל ביציע

חבורת טיפשים

לפניי?!?!ז"א שהפאנטיקס לקחו להם חלק מהתפאורה עוד לפניי המשחק???

אתה רואה שהתפאורה נפרסה כולל החלק שמצולם, אז איך לפניי נשמה?

אני לא מבין את התמונה ועדיין לא רואה את החלק שנפרס :oops:

1558449_729636560387807_2063889328_n.jpg

מדובר בפדיחה גדולה שלהם, או ששורפים או ששומרים

השאירו את הדגל מקופל ביציע

חבורת טיפשים

אני באמת מקווה שאתם לא שורפים את הדגלים שלכם ומאחסנים אותם באיזשהו מקום, לשרוף דגל כמו מלחמת הכוכבים זה פשע.

התפאורה שלהם הייתה נסיון טיפה כושל להראות איך הדמויות מספרטקוס היו נראות אם הן היו משתתפות בגיבן מנוטרדאם. יש להם מזל שסיימתי תסדרה אחרת היא הייתה נהרסת לי

התפאורה שלהם הייתה נסיון טיפה כושל להראות איך הדמויות מספרטקוס היו נראות אם הן היו משתתפות בגיבן מנוטרדאם. יש להם מזל שסיימתי תסדרה אחרת היא הייתה נהרסת לי

כן...צביעה ממש מגעילה

סתם משהו שיצא לי לשים לב אליו. בגלל המיקום של השערים (שער 5 מול שער 11) יוצא שאם התפאורה בשער 5 נתלית מעל הגדרות ,

תמיד תגיע רוח מכיוון הים ותהפוך את התפאורה בשער 5 לכדור פורח. לעומת זאת תראו איזה יופי יצאה התפאורה בדרבי , ישרה כמו פלס.

סתם משהו שיצא לי לשים לב אליו. בגלל המיקום של השערים (שער 5 מול שער 11) יוצא שאם התפאורה בשער 5 נתלית מעל הגדרות ,

תמיד תגיע רוח מכיוון הים ותהפוך את התפאורה בשער 5 לכדור פורח. לעומת זאת תראו איזה יופי יצאה התפאורה בדרבי , ישרה כמו פלס.

יש תפאורות שהרוח הזאת עושה אותם נדירה

זאת התפאורה הכי יפה שלהם אי פעם.

בהתחשב בכך שבמקום השני נמצאת התפאורה שהילדים של דבידוביץ' ציירו בבית ספר עם צבעי גועש לקראת הדרבי שלהם, אז כן, מדובר בהיסטוריה.