Jump to content

מולטימדיה ותפאורה.. הקופים בבלומפילד

אלירןMTA

Recommended Posts

האמת היה פשוט תענוג בבלומפילד אתמול, היה משהו שמזכיר לי את אירופה עם הדגלים שלנו לאורך כל המגרש והשלט הגדול שלהם שהניפו היה ממש אווירה של אירופה.

היה תענוג גם התאפורה,העידוד וכמובן המספרת היפה של יצחקי.

ענק היה אתמול פשוט ככה

אני חושב שהייתה פעם אחת ששרנו את "העיר תל אביב" בלי תופים(יכול להיות שבגלל המרחק מ-11 זה היה נשמע שלא היו תופים אבל אם אכן היו, זה היה דומיננטי פחות מבד"כ) וזה ללא ספק היה הכי עוצמתי שאני זוכר מאז שהשיר הזה נכנס. בכלל, אני חושב שאפשר להכניס קטעים נוספים שהתופים מפסיקים בהם, נותנים לקהל לשיר לבד. זה עובד מצוין בתחילת המשחק כששרים "חושב עלייך כל היום..."

שומעים אותנו טוב יותר וקשה לי להסביר את זה אבל נראה כאילו שברגע שהתופים מפסיקים, אנשים פתאום הופכים למחויבים יותר, נהנים מהשירה הרגועה ולא רודפים אחרי הקצב.

חחחחחחחחחחח אין מצב שלא התפוצץ לו ווריד, מינימום חירפלץ, הבן אדם הזה הזיה, אני תמיד חושב לעצמי כמה קשה להיות אוהד של היריבה שסידי צועק ככה...

זה רק אני או שמאז שנהיה איחוד בארגונים יצאו שירים ברמה ממש גבוה כמו רוב השעות ,העיר תל אביב ושנים רבות. אני לא זוכר מתי נתפסו שלושה להיטים בזמן כל כך קצר סליחה אם שחכתי עוד שירים.

זה רק אני או שמאז שנהיה איחוד בארגונים יצאו שירים ברמה ממש גבוה כמו רוב השעות ,העיר תל אביב ושנים רבות. אני לא זוכר מתי נתפסו שלושה להיטים בזמן כל כך קצר סליחה אם שחכתי עוד שירים.

האמת ששנים רבות יצא עוד בימי השחקן אבל השניים האחרים באמת רמה גבוהה.

גם השיר על חיפה על הלחן של אורנה פז גז נשמע חזק

זה שיר גאוני כי הוא שיר גנרי ואפשר להתאים אותו לכל קבוצה, לדוגמה עכו:

ת"א בתכלס זו העיר הכי טובה

כל אוהד של עכו מקנא בנו נורא

אווו מה זה עכו, חוץ מחומוס

אין שמה כלום

בערך מהדקה ה25 עד סיום המחצית, בלומפילד היה בית קברות, אפילו בבעיטת שוער של שראנוב בקושי צעקו ׳מניאק׳. מחצית שניה היה עידוד מעולה. צילמתי את הגול של ייני אבל באמצע נכבה האייפון :(

מאז שהקבוצה מצליחה.