Jump to content

ברק יצחקי, יכולת ושכר

arsenali86

Recommended Posts

מלבד הגולים, יש אולי דברים שאתה לא רואה אז אני אזכיר לך-

יכולת לא טובה- גרם לפנדל בדרבי ולפנדל נגד בני יהודה ונגד הפועל חיפה.(משחקים שהקבוצה הייתה על הפנים וכנראה שלא היינו מנצחים בכולם אם לא הפנדלים)

הגיע למצבים טובים בדרבי(וכאלה שיצר לבד) וקורה שלא נכנס..

אתה חושב שזהבי/מיכה שיחקו יותר טוב נגד בני יהודה? לא . וכמובן שלא צריכה להיות לנו חצי טענה..

הייתי בטוח שזהבי גרם לפנדל בבעיטה חופשית.. אם אתה מדבר על הכדור החופשי אז תדע לך שחואן פאבלו גרם לגול בכלל כי הוא מסר לקרלוס וקרלוס מסר קיצור הבנת

כמו שאומרים, גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

זה שיש לו פה ושם משחק טוב לא מצדיק את היכולת הבינונית הכללית שלו וההיעלמות שלו במשחקים שלמים.

אם זה היה שחקן צעיר הייתי יכולה להבין את חוסר היציבות. ממנו אני מצפה לקצת יותר דומיננטיות והשפעה.

אולי הוא יחליט להתעורר לקראת אמצע העונה. נחכה ונראה.

שחקן שכובש צמד נגד קבוצה גרמנית ועושה ים פעולות שמובילות לשערים ובלה בלה מה אני בכלל מנסה להסביר? מי שאין לו מושג שלא יפתח נושאים מקצועיים כמה רעלנים יש בקהל של מכבי סעמקק

אני חושב שכל עוד סוזה פה גם יצחקי צריך להישאר פה

לדעתי סוזה אחד המאמנים היחידים שאימנו את יצחקי ויודע איך ומתי להוציא ממנו את המיטב

תחשוב שניה על משחקים חשובים שהיה לך השנה

גיור בחוץ כשדקה 70 לא כבשנו שם והיה פוטנציאל למשחק נפיץ הוא שם גול קשה.

מכבי חיפה חוץ, המשחק שבעצם ריסק על חיפה שוב נפתח בשער של יצחקי.

מול פרנקפורט בבית המשחק שהיה אולי הכי חשוב לעליה הוא נתן צמד שערים מאוד קשים.

מול הפועל חילץ פנדל רק ממיקום טוב, שיחרר לך משחק שיכל לא להסתיים בנצחון.

אז אמנם יש לו דעיכה קלה במשחקים לא ממש חשובים אבל כשצריך את הגול אני רואה לא מעט פעמים שהוא סביב הכדור, הייתי רוצה שישפר קצת את הסיומת דווקא כשאנחנו מובילים במשחקים שיכל לגמור כמו נגד בורדו, בני יהודה, הפועל, בית"ר ועוד כמה דוגמאות.

תפור עליו המשחק היום, נראה.

כמו שאומרים, גם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום.

זה שיש לו פה ושם משחק טוב לא מצדיק את היכולת הבינונית הכללית שלו וההיעלמות שלו במשחקים שלמים.

אם זה היה שחקן צעיר הייתי יכולה להבין את חוסר היציבות. ממנו אני מצפה לקצת יותר דומיננטיות והשפעה.

אולי הוא יחליט להתעורר לקראת אמצע העונה. נחכה ונראה.

וואו, איזו הפרזה. שעון מקולקל? יכולת בינונית כללית? העלמות במשחקים שלמים? זה לא נשמע לך קצת מוגזם? רק קצת?

אחרי פתיחת עונה מצויינת שאפשר היה לראות שהוא חזר למכבי עם הרבה מוטיבציה להוכיח את עצמו, השקיע הרבה במשחקים,שיחק קבוצתי, יש תחושה במשחקים האחרונים שהוא שוב איבד את המוטיבציה וחזר למה שהיה לפני שנתיים, שפת הגוף שלו במשחקים האחרונים לא טובה, הרבה איבודי כדור, לא מוסר בזמן, לא מחובר לקבוצה כמו שאר השחקנים.מבחינת חוזה העתק שלו הוא השחקן האחרון שנשאר במכבי מהתקופה הכושלת של טרום קרויף עם חוזה של 5 מיליון ש"ח ברוטו בעונה,הרבה יותר מכל שחקן אחר במכבי (אחריו נמצאים זהבי והזרים עם שכר של 3.5 מיליון ש"ח ברוטו).

יש ליצחקי חוזה מובטח גם לעונה הבאה ואופציה לעונה שאחרי. לפי איך שהוא נראה בתקופה האחרונה אני חושב שמכבי חייבת למצוא דרך להשתחרר מהחוזה איתו כי התרומה שלו לא מספיק גבוהה לשכר שהוא מקבל. אני מאוד מקווה שאני טועה ונראה ממנו שינוי בהמשך העונה ואולי כבר הערב מול מכבי חיפה.

אתה על קראק?

וואו, איזו הפרזה. שעון מקולקל? יכולת בינונית כללית? העלמות במשחקים שלמים? זה לא נשמע לך קצת מוגזם? רק קצת?

כמו שאמרתי, אם הוא היה איזה שחקן צעיר, מישהו חדש ומבוהל אז לא היו לי ציפיות ואולי הייתי מסתפקת במשחק טוב פה ושם.

ממנו אני מצפה ליותר. לא אמרתי שהוא גרוע, לא אמרתי שהוא זבל, אבל הוא פחות דומיננטי ממה שאפשר היה לדרוש ממנו.