Jump to content

קטע מלחיץ בשינה

אקיטה

Recommended Posts

יצא לי המון פעמים לחלום שמישהו תוקף אותי וכשאני מנסה להחזיר לו אני לא מצליח. כאילו היד שלי עוברת לידו ולא פוגעת בו, משהו הזוי.

היית בטיול באוהל שהייתי יותר קטן וחבר שלי סיפר לי שרצתי מסביב לאוהל וצעקתי "גולני גולני!" ורצתי ואז הוא והמאבטח רדפו אחרי ושקמתי בבוקר חשבתי שישנתי מעולה

יצא לי המון פעמים לחלום שמישהו תוקף אותי וכשאני מנסה להחזיר לו אני לא מצליח. כאילו היד שלי עוברת לידו ולא פוגעת בו, משהו הזוי.

קורה לי המון

חלמתי משהו הפוך, שיורים בי ואני לא מת, משהו הזוי לגמרי, אני זוכר שבחלום אמרתי לעצמי זה חלום

בכלל חלמתי מלא חלומות שאמרתי לעצמי, שיט זה חלום ואז התעוררתי והתבאסתי רצח

אחד המלחיצים, קרה לי איזה פעמיים שלוש, מלחיץ ברמה שאתה מנסה לצעוק ולא מצליח לפתוח את הפה, ואתה ער בוודאות, שומע הכל, אחרי איזה עשר עשרים שניות התחושות חוזרות

לא חלום אבל קשור לשינה ואני מאמין שקרה להרבה-

שהייתי יותר צעיר מהיום כנראה נרדמתי על היד בתנוחה לא טובה, וקמתי באמצע הלילה שהיד רדומה בקטע מפחיד. אי אפשר להזיז איזה 2-3 דקות וגם שנוגע עם היד השנייה זה מרגיש כאילו זה לא יד שלי.

אני זוכר שבאותו רגע הייתי בלחץ של החיים איך אני מסתדר עכשיו בלי יד כל החיים..

מאז זה כמובן קרה לי עוד מיליון וחצי פעם, אבל הפעם הראשונה...

חחחח הרגשתי בדיוק ככה וזה קרה לי פעם ראשונה בצבא כששירתתי בכפיר, קמתי משינה ולא הרגשתי את היד שלי ואז הרמתי את יד שמאל עם יד ימין ולא רק שהרגשתי כאילו היד לא שלי היא גם שקלה לי איזה מאה קילו ונבלה כמו בסרט הארי פוטר שהוא התבלבל בקסם, חחח אני לא ישכח הערתי את מי שישן מתחתיי הוא צחק עליי כל הלילה שנבהלתי מזה

טוב לשמוע שהרבה אנשים חווים הרגשות זהות או דומות.

לאלה שטרם חוו שיתוק שינה ועכשיו מצפים לזה - דעו לכם שאם אתם לא מודעים לזה בזמן שזה קורה, זה אחד הדברים המפחידים, וזה כמעט תמיד מגיע בסוף של סיוט, ברגע הכי מפחיד. אני חושב שיצא לי פעם או פעמיים בעבר להבין את המצב תוך כדי שינה ולנסות לווסת את החלום (אגב, קרה לי בעבר, לא במקרים של שיתוק שינה אלא בסתם חלום, שבמהלכו הבנתי שאני חולם והצלחתי לשלוט בו. זה הכי אדיר שיש. חלמתי שאני סוייר וכותב מלא מלא מלא הודעות בפורום).

קרה לי כמה פעמים ששיחקתי כדורגל והייתי שחקן מכבי באיזה איצטדיון של חייזרים (900 אלף אוהדים) ושלטתי ממש בחלום ברמה שהבקעתי גול תוך כדי שאני עושה 20 סאלטות באוויר, מיספרות מהחצי ומקפיץ מעל כל השחקנים ובסוף אני מניף אתהגביע של ליגת האלופות

קרה לי פעם שהלכתי לישון וכשהתעוררתי בכלל לא הרגשתי שישנתי ,כשקמתי זה הרגיש לי כאילו רק הלכתי לישון לפני 2 דקות ושאמור להיות עוד לילה אבל הייתי עירני והיה כבר בוקר

קרה לי פעם שהלכתי לישון וכשהתעוררתי בכלל לא הרגשתי שישנתי ,כשקמתי זה הרגיש לי כאילו רק הלכתי לישון לפני 2 דקות ושאמור להיות עוד לילה אבל הייתי עירני והיה כבר בוקר

קרה לי פעם אחת שפשוט נפלתי על המיטה אחרי דקה קמתי ופשוט עברו 8 שעות קטע הזוי

קרה לי פעם אחת שפשוט נפלתי על המיטה אחרי דקה קמתי ופשוט עברו 8 שעות קטע הזוי

יש את הקטע הזה שאתה עוצם את העיניים פותח אותם ומגלה שישנת לילה שלם.

כמה זמן אחרי השחרור מפסיקים לחלום על דברים שקשורים בצבא? נמאס לי כבר לחלום שרפי מאפסנאות מחתים אותי על דברים..

ורוב החלומות שאני חולם שאני בבית שלי אז זה בבית הקודם שגרתי בו לפני שמונה שנים...

כמה זמן אחרי השחרור מפסיקים לחלום על דברים שקשורים בצבא? נמאס לי כבר לחלום שרפי מאפסנאות מחתים אותי על דברים..

ורוב החלומות שאני חולם שאני בבית שלי אז זה בבית הקודם שגרתי בו לפני שמונה שנים...

אם כבר צבא ושינה - לעוד אנשים קרה הדבר הבא:

טירונות, ישנים (בשטח או בבסיס), אתה מתעורר בפתאומיות, ולא בטוח אם אתה ער כי סתם התעוררת בלילה, או שאתה ער כי העירו אותך להחליף שמירה (אתה לא זוכר שהעירו אותך, אבל אתה עוד חצי ישן ובחלום כנראה העירו אותך להחליף שמירה)... ואז אתה עומד בבעיה מוסרית או לקום ולא לטחון את הבחור שייתכן שאתה אמור להחליף וייתכן שבכלל לא, או לחזור לישון ושיזדיין גם אם באמת העירו אותך להחליף אותו :P

לי אישית קרה מלא, וגם הרבה פעמים ראיתי אחרים שזה קרה להם (באמצע שמירה פתאום מישהו יוצא מהאוהל... אתה עושה לו "למה קמת ?", הוא אומר "לא הערת אותי להחליף אותך ?" ואז חוזר לאוהל כשהוא מבין שלא..)

עדיין יש לי חלום שמופיע מידי כמה זמן שבו אומרים לי שהייתה בעיה עם השחרור שלי ושאני עדיין בצבא או שיש לי עוד חלום שאני שוכח להשתחרר ואז אני ממשיך עם הצבא (ואני שבע שנים אחרי השחרור).

בואינה מה אנשים עוברים בלילה :crazy:

פתאום הרגע הזה שאתה קם עם יד משותקת נראה לי סביר ביותר

לגמרי.

ואני חשבתי שהתכווצויות בכף הרגל זה משהו מוזר.

הקטע שאתה ממצמץ ומגלה שפתאום יש שמש בחוץ זה פשוט סבל, פעם קרה לי מלא.

לגמרי.

ואני חשבתי שהתכווצויות בכף הרגל זה משהו מוזר.

הקטע שאתה ממצמץ ומגלה שפתאום יש שמש בחוץ זה פשוט סבל, פעם קרה לי מלא.

וואי,היום סתם תוך כדי שכיבה התכווצה לי הרגל,רציתי למות.

זה קורה לי מלא.

מכירים את זה שאתם נרדמים נגיד מול הטלוויזיה ואתם מתים לכבות אותה מתוך שינה כזה אז אתם חולמים שאתם אשכרה קמים מכבים תטלוויזיה וחוזרים לישון. ועדיין שומעים אותה ברקע...

רק לי זה קורה?

מכירים את זה שאתם נרדמים נגיד מול הטלוויזיה ואתם מתים לכבות אותה מתוך שינה כזה אז אתם חולמים שאתם אשכרה קמים מכבים תטלוויזיה וחוזרים לישון. ועדיין שומעים אותה ברקע...

רק לי זה קורה?

חחחחח

מכירים את זה שאתם במיטה נינוחים לקראת השינה ופתאום מרגישים צורך לשירותים? זה ממש מרגיז

אחד הדברים הגרועים ביותר זה לקום בגלל דם באף.

לא חושב שהרוב מכיר דבר כזה, אבל אני סבלתי כשהייתי ילד המון מדימום באף, הייתי יכול סתם ללכת לבית ספר ובדרך מתחיל לטפטף לי דם מהאף, ככה שהיה קורה לי המון שהייתי מרגיש באמצע הלילה שהכרית רטובה ואז הייתי מדליק ת'אור והייתי רואה שכל הכרית אדומה (בעעע) ועוד תמיד היו לי מצעים של מכבי כשהייתי ילד

לא חושב שהרוב מכיר דבר כזה, אבל אני סבלתי כשהייתי ילד המון מדימום באף, הייתי יכול סתם ללכת לבית ספר ובדרך מתחיל לטפטף לי דם מהאף, ככה שהיה קורה לי המון שהייתי מרגיש באמצע הלילה שהכרית רטובה ואז הייתי מדליק ת'אור והייתי רואה שכל הכרית אדומה (בעעע) ועוד תמיד היו לי מצעים של מכבי כשהייתי ילד

אפקט הפרפר ראית ? :P