Jump to content

אלימות בליגות הנמוכות

matis

Recommended Posts

קימחוש לא לערבב פוליטיקה וספורט??? מה אנשים גרים פה בשוויץ???? קה קה קה חחחחח

אתה אישית חי בגרמניה הנאצית. בעולם הדמיוני שלך כלומר

קימחוש לא לערבב פוליטיקה וספורט??? מה אנשים גרים פה בשוויץ???? קה קה קה חחחחח

חבל שאתה לא חי בשוויץ

אאאחחחח הצוענים הנחותים האלה משריצי הילדים מגילוי עריות רועי הכבשים שמשתחווים להבל וריק ומתפללים אל אל לא יושיע ...תנו להם הזדמנות קטנה והם יאנסו אתכם ימנים שמאלנים כאחד !!! יש להם רק תרופה אחת וזה מיליטריזם קשה ואינטנסיבי . ויפה שעה אחת קודם

תאמת אין לי כח לעשות 90יום מילואים בשנה

אין מה להיכנס לפוליטיקה וגזענות, כל מה שצריך לעשות הוא פשוט... שהגורמים האחראים על הסדר והבטחון שלנו: משטרה, אבטחה, התאחדות, תקשורת, בתי דין וכו'... יעשו את עבודתם נאמנה וללא חשש להאשמה בגזענות. שיטת המוסר הכפול לא עובדת ורק יוצרת עוד אלימות.

אם כל אוהד שנתפס מכה, יוכה מנה אחת אפיים, הוא כבר לא יכה. וגם חבריו לא.

לכו תראו איך בדנמרק מתנהגים אל מפירי חוק וסדר. עם אלות ועם מעט רחמים.

תכף יבוא קינג רובן ויגיד שבגלל שהם מסכנים הם פורצים יציעים ומרביצים לילדים וזורקים אבנים על ילדים קטנים.

זה לא עניין של שמאל או ימין,הברבריות שופעת שם וזה חצה כל גבול השבת.

2 דברים שחייבים להיעשות במיידי:

להעניש בחומרה את כל הקבוצות מהמגזר שזוכות ליחס שונה מאוד מקבוצות יהודיות.סכנין על האבוקות(-10 נקודות ורדיוסים לא??),כפר קאסם,דאליית אל כרמל ונצרת על אלימות במגרש! אפסנאי שצריך להיות מרוחק מכל מגרש בארץ.

בני זונות אשכרה ילדים!

כפכף באמת שאת מה שאני חושב עליך אני לא אגיד פה בשביל לא להוריד את תרבות הדיון,אם במקרים כאלה אתה דוחף את הציניות והדעות שלך כשמדובר בעובדות מהשטח ולא דיון פוליטי.

לא הייתי מאחל לך את זה אבל חבל שלא היית שם עם הילד שלך והוא היה בוכה לך ומת מפחד.

אין מה להיכנס לפוליטיקה וגזענות, כל מה שצריך לעשות הוא פשוט... שהגורמים האחראים על הסדר והבטחון שלנו: משטרה, אבטחה, התאחדות, תקשורת, בתי דין וכו'... יעשו את עבודתם נאמנה וללא חשש להאשמה בגזענות. שיטת המוסר הכפול לא עובדת ורק יוצרת עוד אלימות.

אם כל אוהד שנתפס מכה, יוכה מנה אחת אפיים, הוא כבר לא יכה. וגם חבריו לא.

לכו תראו איך בדנמרק מתנהגים אל מפירי חוק וסדר. עם אלות ועם מעט רחמים.

עם מעט הכוח שנותנים למשטרה פה הם לא יודעים להתמודד,את רוצה לתת יותר? אל תשכח שכל היסמניקים הבני זונות האלה זה עבריינים במדים.

כפכף באמת שאת מה שאני חושב עליך אני לא אגיד פה בשביל לא להוריד את תרבות הדיון,אם במקרים כאלה אתה דוחף את הציניות והדעות שלך כשמדובר בעובדות מהשטח ולא דיון פוליטי.

לא הייתי מאחל לך את זה אבל חבל שלא היית שם עם הילד שלך והוא היה בוכה לך ומת מפחד.

למה נראה לך שאני מצדיק אותם? ממש ממש לא,בוודאי שהם צריכים להיענש בחומרה. אני פשוט לא חושב שזה עוזר לדחוף לשם גזענות, אם כבר דיברת על ציניות ודעות.

תחשוב עליי מה שאתה רוצה ושיהיה לך לבריאות.

כפכף, השאלה היא מהי הגזענות בעיניך, שטוענים שיש יותר אלימות אצל הערבים? כי זוהי עובדה (בדוק את נתוני הפשיעה בארץ), ממש לא גזענות.

אני לא איזה שמאלן, אבל הטמטום פה חוצה גבולות

אתם צריכים לעשות הפרדה בין קבוצות אלימות לקבוצות ערביות, למרות שרוב הקבוצות הערביות אלימות יש גם קבוצות יהודיות אלימות

מה שכן לסכנין אכן מפחיתים בענישה לגבי אבוקות ונפצים וזה מחרפן אותי

מה שאוהדי הקבוצות הערביות עושות דיי מזכיר לי את המופעים של מלחמות השוורים שמותחים דגל אדום כדי לשגע את השור בשביל לבדר את הקהל.. עד היום לא באמת פתחו ביציעים שלהם דיגלי פלסטין פתאום סכנין התחילו ושבוע אחרי שבוע ממשיכים ועכשיו אחי נצרת, הם נהנים שהם עושים רעש ושהם מעצבנים את אוהדיי היריבה, זה מבדר את עצמם ואת המגזר שלהם,מה שהם עושים זה רק להתסיס רק לעשות בלאגן, זה מה שמעניין אותם, פחות הכדורגל, אם מדברים על שנאה וגזענות אז זה בא קודם מהצד שלהם..

כפכף, השאלה היא מהי הגזענות בעיניך, שטוענים שיש יותר אלימות אצל הערבים? כי זוהי עובדה (בדוק את נתוני הפשיעה בארץ), ממש לא גזענות.

אם ישנם נתונים כאלה, צריך לבדוק בצורה אובייקטיבית מה מקורם. ליחס אותם לתכונות אופי פסולות שקיימות כביכול אצל הגזע הערבי באופן קולקטיבי זה גזענות ביי דפינישן. בנוסף יש את כל ההתלהמות והדה לגיטימציה שיוצאת מהחורים במקרים כאלה, "לזרוק אותם לים" וכו.

זה נורא פופולרי לצעוק "ערבים הם ברברים וחיות אדם", אבל זה פשוט בריחה ממציאת פתרונות.

לאחר שקראתי את הדיון פה, יש לי כמה דברים להוסיף.

האלימות בליגות הנמוכות היא פועל יוצא של מספר גורמים שמשתלבים יחדיו.

פחות שיטור, פחות סיקור וגם, מה לעשות, יותר בני מיעוטים ( כלומר ערבים מוסלמים )

עכשיו, כל מי שרוצה לטמון את הראש בחול, ולספר לעצמו שהאלימות של בני המגזר נובעת מסיבות סוציו-אקונומיות, שיבוסם לו.

הערבים בשטחי ארץ ישראל, מהים ועד הירדן, מוצאם בשטחים המקיפים אותה שהיום נקראים מדינות ערב ( סוריה, עבר הירדן, לבנון ומצריים ).

הם היגרו לכאן במהלך סוף המאה ה-19 ובתחילת המאה ה-20, בעיקר בתקופת המנדט הבריטי כמהגרי עבודה. מי שרוצה להתווכח איתי מוזמן, עשיתי על זה דוקטורט.

הם חולקים עם אחיהם בארצות מוצאם את התרבות, הדת והמנטליות.

התרבות שלהם היא אלימה בבסיסה, וכל דאלים גבר.

עכשיו, מה שכתוב לעיל הוא בהחלט הכללה, ועושה עוול לפרטים רבים מתוך כלל האוכלוסיה. אבל, אי אפשר להתכחש לעובדה שכציבור, כקבוצת אנשים, הם אלימים בהרבה מהממוצע במדינת ישראל וגם בעולם המערבי.

האלימות שלהם אגב, תופסת גם בעולם הערבי עצמו, ואולי אפילו בעיקר שם, ולא רק בחברות שבהם הם מהווים מיעוט דחוי ומוחלש.

ככה שהתפיסות הפוסט מודרניות\נאו ליברליות, לא מחזיקות מים. הם פשוט "מייבאים" את התרבות שלהם לכל מקום שאליו הם מהגרים.

אין פה עניין של גזענות, רק ראייה מפוקחת של המציאות בלי לנסות לייפות אותה ובלי לטמון את הראש בחול.

" אם תתעלם זה לא ייעלם "

אם ישנם נתונים כאלה, צריך לבדוק בצורה אובייקטיבית מה מקורם. ליחס אותם לתכונות אופי פסולות שקיימות כביכול אצל הגזע הערבי באופן קולקטיבי זה גזענות ביי דפינישן. בנוסף יש את כל ההתלהמות והדה לגיטימציה שיוצאת מהחורים במקרים כאלה, "לזרוק אותם לים" וכו.

זה נורא פופולרי לצעוק "ערבים הם ברברים וחיות אדם", אבל זה פשוט בריחה ממציאת פתרונות.

או, פה אני איתך.

ברור שצריך וגם מעניין לחקור מה הסיבה לכך, ולנסות לפתור את זה.

אבל ישנם אנשים שלוקחים את זה צעד אחד נוסף, ובשם פוליטיקלי קורקט מטופש "אוסרים" או מזדעזעים כשאומרים להם שעובדתית יש כיום יותר אלימות בקרב האוכלוסיה הערבית בארץ מאשר האוכלוסיה היהודית (זה תקף גם לתאונות דרכים, אם כברהעלינו את הנושא), ובשם אותו פוליטיקלי קורקט מטופש במקום להכיר בבעיה ולנסות לראות איך אפשר לשפר את המצב טומנים ראשיהם בחול תוך צווחות "גזענות גזענות" לכל עבר.

מאיפה הקרצת את הסטטיסטיקה השקרית הזאת?! וחוץ מזה שזה לא אומר עליהם כלום כבני אדם כי בכל חברה בעולם שתסתכל עליה תמצא שקבוצות המיעוט

הם אלו שמאכלסות לרוב את בתי הכלא. זו תופעה חברתית-כלכלית נטו.

יש כאן כמה מגיבים שמרגישים שהם מיצגים את הנאורות מול החושך הגזעני שלא מפחד לקרוא לבעיה בשמה.

זה לא יעזור כל הסמנטיקה על מיעוטים בכל העולם , העיוות כאילו הכיבוש או האפליה הם הבעיה המרכזית, אפשר לעטוף הכל במיליון ואחד תירוצים העיקר לא להגיד את האמת כמו שהיא צועקת.

התרבות הערבית וגרועה ממנה התרבות המוסלמית מאופיינות באלימות, נקודה.

אלימות בכבישים, אלימות נגד נשים, אלימות אחד נגד השני, עבירות רכוש, עבירות מין, בארץ הם מיעוט - אבל בעולם הם ממש לא, אז מה הבעיה להגיד את זה?!

נכון , ישנם ערבים וגם מוסלמים טובים , להפך הם הסובלים הראשונים מכך- תשאלו אותם, זה לא סותר את האפיון שאמרתי קודם.

איך שלא תהפכו את זה, התרבות הערבית\מוסלמית היא הרבה יותר אלימה בהשוואה לתרבות המערבית\ ישראלית.

אי אפשר להמשיך ולעצום עיניים, אין מדינה אחת ערבית בכל העולם ששומרת על זכויות אדם.

הפחד מלהישמע גזען חצה את כל הגבולות עד כדי בלבלול מוחלט בין טוב לרע.

גזענות זה לומר שערבי הוא ברברי בגלל הגנים שלו, וזה לא מה שאומרים כאן, ערבים הם ברברים בגלל התרבות והחינוך שהשתרשה אצלם, ערבי שיוולד לחינוך מערבי אין טענה שהוא יהי'ה פרא אדם, אל תציעו שנקבע להם איך לחנך את ילדהם - פיתרון מעולה אבל תיאורטי, אי אפשר לשנות אותם צריך לקרוא לבעיה בשמה ולטפל בה - איך? נתחיל מזה שיפסיקו להאשים בגזענות כל מי שמצביע על שורש הבעיה, במקרה הזה שיטפלו בחומרה בקבוצות הערביות שעושות בלאגן בדיוק כמו שהיו עושים לקבוצות האחרות, הפחד מהשמאל הרעשני משתק כל חלקה טובה במדינה שלנו.

אז די למשטרת המחשבות, יש בעיה ערבית שצריך לטפל בה, אני לא מאחל גם לאלו שמרגישים נאורים וחכמים גדולים להיקלע להמון ערבי זוהם שיעשה בכם שפטים.

אגב, לפי וואן פורסם דוח המשחק בין אחי נצרת לנתניה מאת המשקיף: דאוד סוהיל. מהכתבה משתמע שאירועים רבים הושמטו. (שוב רק עפ"י וואן)

אגב האירועים במשחק הנ"ל נורא מזכירים לי את המשחק בדוחא נגד סכנין ברבע גמר גביע המדינה, עוד שסכנין היו בליגה לאומית. זה היה אחד הרגעים הבזויים ביותר שחוויתי הן כאזרח והן כאוהד כדורגל.

צריך לטפל בכל קבוצה שמתנהגת באלימות באותו האופן.

פעם אחת שיהיה למשהו את הביצים לעשות משהו בשביל יראו ויראו.

ממש לא בקטע של גזענות אבל הערבים יודעים שהם יכולים לעשות מה שבזין שלהם ואף אחד לא יגע בהם.

מספיק לראות את הסגה המביכה בין אום אל פאחם לבין כפר סבא כידי להבין את ההפליה המתקנת שקבוצות מההמגזר מקבלות פה.

שזה מגיע לאלימות כזאת יש לנהוג ביד קשה בכל מי שמעורב בזה. הבעיה ברגע שנוגעים בערבים הם בוכים על גזענות ולאף אחד אין את האומץ להגיד את האמת בפרצוף.

אגב, לפי וואן פורסם דוח המשחק בין אחי נצרת לנתניה מאת המשקיף: דאוד סוהיל. מהכתבה משתמע שאירועים רבים הושמטו. (שוב רק עפ"י וואן)

אגב האירועים במשחק הנ"ל נורא מזכירים לי את המשחק בדוחא נגד סכנין ברבע גמר גביע המדינה, עוד שסכנין היו בליגה לאומית. זה היה אחד הרגעים הבזויים ביותר שחוויתי הן כאזרח והן כאוהד כדורגל.

אני יגיד משהו שכנראה כל יפי הנפש יגיבו פה שוב על גזענות מצידי

אבל דו'ח כזה שנעשה על ידי ערבי לא יכול להיות משהו אחר חוץ מגזענות כלפי יהודים

מציע לכל יפי הנפש להתעורר,אנחנו מתווכחים בינינו והם עושים יד אחד לדפוק את כולנו