Jump to content

יתר משחקי ליגת העל – מחזור מס' 16

bister

Recommended Posts

כי אז יצאו מהחורים אנשים עלובים כמו אחמד טיבי שיגיד אם זה ככה אנחנו משחקים עם כאפיות, אנחנו ערביי ישראל מגיע לנו שיוויון.. וזה סתם פרנציפ, לעשות דווקא, כמו תמיד אכלו לי שתו לי.

אני נגד פרובוקציות

אבל בן אדם רוצה לחבוש כיפה, למה לא?

כמו שמותר לעשות שמע ישראל אחרי גולים, ושחקנים מוסלמים כורעים ומנשקים את הדשא, אז למה לא כיפה?

זה לא שאיזה שחקן בית"רי פתאום החליט פעם ראשונה שלו לשלוף כיפה מהגרב במשחק נגד סכנין...

כל הקשקשת סביבם רק מגבירה אצלי את התחושה שבסופו של דבר אף אחד לא ישוחרר מהפועל.

לא דמארי, לא שכטר, לא ורמוט.

שייקחו מהם רק את דאמרי לא משנה לי לאיזה קבוצה אבל שישאירו להם את זוג המפשעה שכטר וגילה לאכול להם את התקציב.

כי אז יצאו מהחורים אנשים עלובים כמו אחמד טיבי שיגיד אם זה ככה אנחנו משחקים עם כאפיות, אנחנו ערביי ישראל מגיע לנו שיוויון.. וזה סתם פרנציפ, לעשות דווקא, כמו תמיד אכלו לי שתו לי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4472768,00.html

ח"כ אחמד טיבי התייחס גם הוא לפרשה: "ההחלטה של ההתאחדות להעניש שחקן ששם כיפה הייתה טעות מגוחכת. איני רואה בצעד זה הפרה של חוק כלשהו, איום או פגיעה בערכים הספורטיבים". לגבי האפשרות ששחקן ערבי יחבוש כאפיה בזמן משחק, אמר טיבי:" אני לא מכיר עד כה דרישה של ערבי בכל העולם ללבוש כאפיה בזמן משחק".

ח"כ אחמד טיבי התייחס גם הוא לפרשה: "ההחלטה של ההתאחדות להעניש שחקן ששם כיפה הייתה טעות מגוחכת. איני רואה בצעד זה הפרה של חוק כלשהו, איום או פגיעה בערכים הספורטיבים". לגבי האפשרות ששחקן ערבי יחבוש כאפיה בזמן משחק, אמר טיבי:" אני לא מכיר עד כה דרישה של ערבי בכל העולם ללבוש כאפיה בזמן משחק".

אחמד טיבי מקפיד לספק הצגות תיאטרליות לטובת התקשורת הישראלית שעושה ממנו דמות חיובית ואהודה, סחבק כזה. מספקים לו מעין דימוי של הערבי הזה שבסוף נגיע איתו לשלום ושלווה ליד השולחן.

ההבדל בין המיצג התקשורתי של אחמד טיבי לבין הכוונות שלו עצום. הוא מוביל את ההקצנה הלאומנית הערבית לא פחות מראאד סאלח.

טיבי גם לפני וגם אחרי שהפך ליועצו של רב המחבלים יאסר ערפאת חתר למען חיסולה של ישראל בדרכי נועם ומתק שפתיים, ולעיתים בפחות מתק ולא שפתיים.

אם להתעלם מהחינניות המלאכותית של המעשים שלו - הם מהולים כל העת בחתירה למטרה מרכזית אחת והיא חיסולה של ישראל.

כמו שכבר רשמו פה, אחרי שעברתי את כל הדיון הזה אני לא מבין את הפחד הזה מבאר שבע, אנשים נותנים להם כבוד יתר, בניגוד לכמה מאנשים פה אני חושב שהאליפות תלויה אך ורק בנו, באר שבע סימפטית ונחמדה ועוד, אבל היא לא קילרית, היא לא מעניינת, המשחקים שלה די משעממים אבל נורא יעילים, בכל מקרה נפילות כמו היום וכמו מול רמהש יחזרו אצלם עוד ועוד..

הא, ולגבי הקהל שלהם, על מה בוז בסוף? אתם מקבלים עונת שיא מבחינתכם ושורקים לקבוצה שלכם בוז על תיקו? איזה קהל מביש

שער השבת פרימו

הסכמה עקרונית בין מכבי פ"ת להפועל על רכישת חצי מהכרטיס של דמארי בחזרה..

הסכמה עקרונית בין פרימו לבין מי ששכנע אותו להגיד את זה בשידור חי.

מזכיר לי שמישהו במכבי שכנע אותו שמואנס מועמד לארסנל.

אחמד טיבי מקפיד לספק הצגות תיאטרליות לטובת התקשורת הישראלית שעושה ממנו דמות חיובית ואהודה, סחבק כזה. מספקים לו מעין דימוי של הערבי הזה שבסוף נגיע איתו לשלום ושלווה ליד השולחן.

ההבדל בין המיצג התקשורתי של אחמד טיבי לבין הכוונות שלו עצום. הוא מוביל את ההקצנה הלאומנית הערבית לא פחות מראאד סאלח.

טיבי גם לפני וגם אחרי שהפך ליועצו של רב המחבלים יאסר ערפאת חתר למען חיסולה של ישראל בדרכי נועם ומתק שפתיים, ולעיתים בפחות מתק ולא שפתיים.

נחנו נעלם.

אם להתעלם מהחינניות המלאכותית של המעשים שלו - הם מהולים כל העת בחתירה למטרה מרכזית אחת והיא חיסולה של ישראל.

מספיק להסתכל על המצע שלו כידי להבין מה הוא רוצה. אתה רוצה מדינה פלשתינית סבבה. אבל הוא רוצה שישראל תהפוך למדינת כלל אזרחיה, תיתן את זכות השיבה ושתיפרד מהצביון היהודי שלה שכמה שאני חילוני גמור ברגע שנהפוך למדינת כלל אזרחיה ונאבד את הצביון היהודי פה אנחנו נעלם.

אני לא יתפלא אם יום אחד נגלה שהבן זונה הזה מרגל.

מספיק להסתכל על המצע שלו כידי להבין מה הוא רוצה. אתה רוצה מדינה פלשתינית סבבה. אבל הוא רוצה שישראל תהפוך למדינת כלל אזרחיה, תיתן את זכות השיבה ושתיפרד מהצביון היהודי שלה שכמה שאני חילוני גמור ברגע שנהפוך למדינת כלל אזרחיה ונאבד את הצביון היהודי פה אנחנו נעלם.

אני לא יתפלא אם יום אחד נגלה שהבן זונה הזה מרגל.

מרגל? כולם יודעים את זה שהוא לא איתנו. מרגל זה תפקיד סודי