Jump to content

קורס אופטיקה בחימוש עזרה

Recommended Posts

מישו מכיר את זה? התקבלתי לזה אחרי הטירונות.

רציתי לדעת איך זה איפה יכולים לשבץ אותי , חוץ מזה שהקורס חודשיים בערך אני לא יודע כלום עליו.

אני סמב''צ בבה''ד 20 (חמליסט)...

אני יכל בערך להגיד לך על אופטיקה שזה נחשב אחד הקורסים שהחניכים הכי רוצים להגיע אליו...

בדרך כלל בנות נכנסות לקורס הזה בכללי... והוא מתעסק בעצם לרוב בכוונות של הנשקים (אתה פשוט מתקן ומסדר אותם)

המדריכים והמפקדים של הקורס סבבה, חוץ מזה שאם תסרב לקורס הזה אז בטח יתנו לך משהו הרבה יותר גרוע כמו למשל להיות מאחזק נשק או מכונאי רכב או נגמ''ש.

בכל מקרה, תקפוץ להגיד שלום בחמ''ל. אני יוני.

אני סמב''צ בבה''ד 20 (חמליסט)...

אני יכל בערך להגיד לך על אופטיקה שזה נחשב אחד הקורסים שהחניכים הכי רוצים להגיע אליו...

בדרך כלל בנות נכנסות לקורס הזה בכללי... והוא מתעסק בעצם לרוב בכוונות של הנשקים (אתה פשוט מתקן ומסדר אותם)

המדריכים והמפקדים של הקורס סבבה, חוץ מזה שאם תסרב לקורס הזה אז בטח יתנו לך משהו הרבה יותר גרוע כמו למשל להיות מאחזק נשק או מכונאי רכב או נגמ''ש.

בכל מקרה, תקפוץ להגיד שלום בחמ''ל. אני יוני.

סבבה תודה אני אקפוץ.. אתה נמצא ליד הש"ג בחמ"ל שם?

הקורס הכי טוב לדעתי בבהד 20 זה אלקטרונאי מוד"ש.. תפקיד שהכי תהנה בו אם יש לך אופציה לך על זה

חילקו אותנו לחצי אני באופטיקה החצי השני במוד"ש.. אם כבר מה ההבדלים?

חילקו אותנו לחצי אני באופטיקה החצי השני במוד"ש.. אם כבר מה ההבדלים?

במוד״ש(בהנחה ושולחים אותך לגדוד ולא לתל השומר) התפקיד יותר מגוון ומעניין, אתה כל יום יוצא לנסיעות מתאוורר, בתחילת יום אין לך את השביזות של לדעת מראש שאתה יורד למעבדה והולך להתייבש שם מ9 עד 18:00(שזה בערך השגרה של האופטיקאים), במוד״ש אתה לרוב מחולק לצוות של 4-5 אנשים שנמצאים ביחד כל היום אחד בתחת של השני(ישן באותו חדר עם המפקד שלך שלרוב הוא נגד סבבה) ומפוזרים בפלוגה רחוקה מהמפקדה בלי קציניאדה מיותרת.. אם אין עבודה אתה חופשי במגורים לעשות מה שבא לך(לרוב זה לשבת עם תצפיתניות חרמניות) ושיש תקלה קופצים לתקן, עבודה סבבה לא משהו מלוכלך.. הכמות תקלות ביום זה כבר משתנה ותלוי באיזה גזרה מציבים אותך אבל מניסיון איפה שיש יותר עבודה הזמן עובר יותר מהר ויותר סבבה.. ואין לך שמירות או מטבחים בתפקיד שזה יתרון גדול.. הייתי בגדוד 3 וחצי שנים ואני יכול להגיד שאין מישהו בתפקיד אצלנו שלא היה לו סבבה והרוב גם בוחרים להשאר קבע אחר כך(כסף טוב רמת פעילות א+) אבל זה עוד רחוק ממך..