Jump to content

גלא- מכבי

eliran ben ezri

Recommended Posts

כל השנה מכבי קולעת 70-75 למשחק. היום קיבלנו סוף סוף סקור מעמדת הרכז ועשינו 90. רק ממחיש כמה העמדה הזו היא עקב אכילס של הקבוצה השנה.

וסופו פשוט נעל שאין דברים כאלה.

לטעמי המשחק הכי טוב של מכבי העונה, מעודד מאוד מהמשחק הזה.

ניצחון במשחק ה-3 הכי קשה שלנו בטופ 16. (כן מבחינתי משחק יותר קשה מצ'סקא בחוץ או בבית שנראים רע השנה)

ריאל בבית יהיה יותר קשה מהמשחק הזה לדעתי.

עריכה: אהה, הבנתי שגם אתה חושב ככה. אישית אני עדיין חושב שצסק"א חוץ הרבה יותר קשה מהמשחק הזה.

לטעמי המשחק הכי טוב של מכבי העונה, מעודד מאוד מהמשחק הזה.

ניצחון במשחק ה-3 הכי קשה שלנו בטופ 16. (כן מבחינתי משחק יותר קשה מצ'סקא בחוץ או בבית שנראים רע השנה)

אתה קצת מגזים, אבל זה משחק בטופ 5-6 הקשים (קובאן בחוץ גם יהיה בלבל הזה לדעתי)

הבית הזה מחולק לשתי גדולות- ריאל (ברמה מעל צסק"א), צסק"א (לפי הסגל היא הרבה יותר טובה, לפי הכדורסל היא עדיין לא מרשימה אבל עדיין משחקת יותר טוב מאיתנו...).

בינוניות- מכבי, גלא, קובאן

וחלשות יחסית אך ביתיות- פרטיזן, קובנה, באיירן.

קח בחשבון שצסק"א בבית יהיה במחזור האחרון, ואולי גם במאבק על המקום השני, אי אפשר לומר שזה יותר קשה, ועם כמה שהם לא מרשימים יש להם עדיין סגל מדהים (שלך תדע מתי יתפוצץ)

בכל מקרה אני אופתע אם לא נעלה להצלבה, לדעתי ניאבק על המקום ה2-3.

אתה קצת מגזים, אבל זה משחק בטופ 5-6 הקשים (קובאן בחוץ גם יהיה בלבל הזה לדעתי)

הבית הזה מחולק לשתי גדולות- ריאל (ברמה מעל צסק"א), צסק"א (לפי הסגל היא הרבה יותר טובה, לפי הכדורסל היא עדיין לא מרשימה אבל עדיין משחקת יותר טוב מאיתנו...).

בינוניות- מכבי, גלא, קובאן

וחלשות יחסית אך ביתיות- פרטיזן, קובנה, באיירן.

קח בחשבון שצסק"א בבית יהיה במחזור האחרון, ואולי גם במאבק על המקום השני, אי אפשר לומר שזה יותר קשה, ועם כמה שהם לא מרשימים יש להם עדיין סגל מדהים (שלך תדע מתי יתפוצץ)

בכל מקרה אני אופתע אם לא נעלה להצלבה, לדעתי ניאבק על המקום ה2-3.

אני מסכים,

מה שאמרתי זה בהתאם ליחסי הכוחות הנוכחים.

ריאל כרגע רמה לא רק מעל הבית הזה אלא מעל כל היורוליג, לכן כל משחק מולם גם אם זה בבית וגם אם בחוץ הם פייבוריטים.

לצ'סקא יש סגל מדהים (פארגו בקושי רואה שם דקות וזה שחקן של מילוני יורו) אבל כרגע הכדורסל שלהם לא מרשים בכלל ומעולם לא היה להם אולם ביתי יותר מדי, אבל כמו שאני מכיר את צ'סקא (ומסינה) הם תמיד מתחברים בשלבים הקריטיים של העונה, בהנחה וזה יקרה אין ספק שגם מולם המשחקים יהיו יותר קשים.