Jump to content

גלא- מכבי

eliran ben ezri

Recommended Posts

מכבי בנויה בצורה כל כך לקויה שזה מדהים

יש לנו כל כך הרבה שחקנים בעמדות 2-3, מה שמוביל לכך שאנחנו משחקים תמיד עם סמול בול כשאחד מעמדות 3 משחק כ 4 רוב הזמן, וזה יוצר נחיתות גובה ובעיה בריבאונד.

בנוסף זה גורם לכך שיש שחקנים איכותיים שפשוט לא משחקים, כמו לנדסברג למשל.

לעומת זאת אין לנו אף רכז ברמה גבוהה.

רק אותי מצחיקה הפרסומת של מאמא ליגה שבה אשתו של שי אבוטבול שרה שאם הוא לא יביא את הדרבי הוא מת?

זה מצחיק כל פעם מחדש...

(בלי קשר שאני לא מבין איך דווקא זה פרסומת לסדרה חדשה אבל זה כבר נשגב מבינתי...)

רק אותי מצחיקה הפרסומת של מאמא ליגה שבה אשתו של שי אבוטבול שרה שאם הוא לא יביא את הדרבי הוא מת?

זה מצחיק כל פעם מחדש...

(בלי קשר שאני לא מבין איך דווקא זה פרסומת לסדרה חדשה אבל זה כבר נשגב מבינתי...)

המכשפות שאיתה ברכב נראות בדיוק כמוה

טיוס כלכך אנדרייטד...כל פעם שהוא מקבל הזדמנות הוא מוכיח את עצמו. לנדסברג אותו דבר וחבל שהוא לא מקבל דקות.

הבעיה של סילבן זה ההגנה שלו.

הוא מסננת ברמה של ליאור.

מסכים שמכבי לא עושה מספיק כדי להחביא אותו כי בהתקפה הוא יכול להתפוצץ

ניצחון חוץ אדיר וחשוב מאוד. סוף סוף קולעים בסקור גבוה. היקמן היה פשוט אדיר, המשחק שהכי נהניתי לראות את מכבי העונה. ריאל מעל הבית הזה ומעל היורוליג, המאבק יהיה מול צסקא על המקום ה2 אבל אין לדעת הטופ 16 הוא משוגע, קבוצות מפסידות בבית ומנצחות בחוץ

משחק פשוט פנטסטי של מכבי

באמת שאני לא יכול לציין פרמטר אחד שהיינו חלשים בו.

ריבאונד הגנה? סגירה מעולה של כולם. כן, הם לקחו ריבאונדים, אבל אין מה לעשות מול מנסה בונסו הזה, וכשזורקים הרבה ל 3, יש הרבה ריבאונדים בהתקפה. עדיין, עבודה טובה.

הם קלעו ל 3? היו להם די הרבה קליעות עם יד על הפנים ובשניה האחרונה של ההתקפה. אין מה לעשות מול דברים כאלה.

מנגד משחק מעולה של היקמן. גם קליעה מחצי מרחק, גם חדירות לסל, וגם כמה אסיסטים יפים. לדעתי מגיע לו מקום 1 במהלכי השבוע על ה ankle breaker שהוא עשה שם. גדול!

טיוס, פניני ויוגב במשחק טוב מאוד.

מעניין אותי לראות את דף הסטטיסטיקה, אבל אני חושב שסופו לא שיחק אפילו 15 דקות (אם כי בדקות שהיה על הפרקט נתן תפוקה התקפית טובה). טיוס לעומתו גם עשה עבודה נהדרת בהגנה ובריבאונד, ובהתקפה ליקט הרבה נקודות בעזרת תנועה חכמה ומסירות טובות שקיבל באיזור הטבעת.

פניני לא קלע הרבה אבל היה שם כשהיה צריך אותו, ויוגב למעט 2 איבודי כדור מרגיזים שהובילו למתפרצות קלות במחצית הראשונה נתן משחק טוב מאוד בהתקפה, וזה לא מובן מאליו שיעבור את ה10 נק'.

המשתמש itanar אוהב לכתוב אחרי כל משחק שסמית' חלש, אז במיוחד בשבילו - משחק מעולה של סמית'. כרגיל, all arounder טוב מאוד.

בלו עם משחק די שקט, תפר את השלשות שלו.

רייס ואינגלס בגדר נעלמים. רייס עוד ניסה לעשות כמה מהלכים פה ושם, אבל אינגלס פשוט כלום.

היקמן השחקן עם הכי הרבה כשרון במכבי, אין לו חכמת משחק אבל הוא סקורר.

טיוס היה נהדר הגנתית והתקפית ושלט בריבאונד.

סמית' לשם שינוי קלע את הקליעה החשובה.

המשתמש itanar אוהב לכתוב אחרי כל משחק שסמית' חלש, אז במיוחד בשבילו - משחק מעולה של סמית'. כרגיל, all arounder טוב מאוד.

הקדמתי אותך :)

לא חכמה לקחת את המשחק הכי טוב שלו בשנתיים האחרונות ולהסיק על סמך זה.

אני חושב שהוא שחקן טוב אבל אין לו מקום בצמרת היורוליג. אם הוא היה שחקן טוב לא היינו מאבדים כל כך הרבה משחקי ליגה ואת האליפות.

משחק פשוט פנטסטי של מכבי

באמת שאני לא יכול לציין פרמטר אחד שהיינו חלשים בו.

ריבאונד הגנה? סגירה מעולה של כולם. כן, הם לקחו ריבאונדים, אבל אין מה לעשות מול מנסה בונסו הזה, וכשזורקים הרבה ל 3, יש הרבה ריבאונדים בהתקפה. עדיין, עבודה טובה.

הם קלעו ל 3? היו להם די הרבה קליעות עם יד על הפנים ובשניה האחרונה של ההתקפה. אין מה לעשות מול דברים כאלה.

מנגד משחק מעולה של היקמן. גם קליעה מחצי מרחק, גם חדירות לסל, וגם כמה אסיסטים יפים. לדעתי מגיע לו מקום 1 במהלכי השבוע על ה ankle breaker שהוא עשה שם. גדול!

טיוס, פניני ויוגב במשחק טוב מאוד.

מעניין אותי לראות את דף הסטטיסטיקה, אבל אני חושב שסופו לא שיחק אפילו 15 דקות (אם כי בדקות שהיה על הפרקט נתן תפוקה התקפית טובה). טיוס לעומתו גם עשה עבודה נהדרת בהגנה ובריבאונד, ובהתקפה ליקט הרבה נקודות בעזרת תנועה חכמה ומסירות טובות שקיבל באיזור הטבעת.

פניני לא קלע הרבה אבל היה שם כשהיה צריך אותו, ויוגב למעט 2 איבודי כדור מרגיזים שהובילו למתפרצות קלות במחצית הראשונה נתן משחק טוב מאוד בהתקפה, וזה לא מובן מאליו שיעבור את ה10 נק'.

בלו עם משחק די שקט, תפר את השלשות שלו.

רייס ואינגלס בגדר נעלמים. רייס עוד ניסה לעשות כמה מהלכים פה ושם, אבל אינגלס פשוט כלום.

מסכים די בהכל.

היו להם כמה קליעות של שנייה אחרונה עם הגנה נהדרת של מכבי, שלא יאמן שהם נכנסו. מצד שני גם לגיא היה אחד יפה כזה.

היקמן היה נהדר, אבל מי שהרשים אותי היה יוגב שבדקות שלו על המגרש היה פשוט אדיר (סיים עם 15 נק', 3 ריב' ואס', 2 חט' ועם +15 למכבי בזמן שהוא משחק) וגם שמר לא רע על ארויו (יחסית)

ארויו עשה מה שבראש שלו, זה התבטא גם בזריקות מוזרות שלא ברור מה הוא עושה, אבל גם בזריקות שאתה פשוט אומר וואוו.

גיא אגב עם +20 בדקות שלו על המגרש.

טיוס וסמית' עם דאבל דאבל.

בכללי משחק טוב של מכבי, גם בהתקפה וגם בהגנה (בחצי השני בעיקר)

הדבר הטוב הוא שהמשברון (ברבע השני) היה יחסית קצר ומיד לאחריו מיזערנו נזקים.

אני לא מבין למה לא מצליחים לשחק ככה גם בליגה

רוב המשחק היינו עם 3 ישראלים על הפרקט, לפעמים אפילו 4, אז הקטע הזה של הרכב לאירופה והרכב לליגה בגלל החוק הרוסי לא בדיוק תופס.

אני כן חושב שבליגה שלנו יש מאמנים מעולים, שמכירים טוב את מכבי ויודעים איך להתכונן, אבל זה עדיין לא תירוץ.

אני לא מבין למה לא מצליחים לשחק ככה גם בליגה

רוב המשחק היינו עם 3 ישראלים על הפרקט, לפעמים אפילו 4, אז הקטע הזה של הרכב לאירופה והרכב לליגה בגלל החוק הרוסי לא בדיוק תופס.

אני כן חושב שבליגה שלנו יש מאמנים מעולים, שמכירים טוב את מכבי ויודעים איך להתכונן, אבל זה עדיין לא תירוץ.

קוראים לזה ירידת מתח.

בינתיים מכבי מתחילה להכנס לכושר גם בליגה, עכשיו שטיוס סוף סוף מצא את מקומו בכלל הדברים נראים טוב.