Jump to content

Nba - לקראת עונת 2013/4

DoW

Recommended Posts

שוק ההעברות ב NBA:

ההחתמה הכי מעניינת עד כה שייכת לשארלוט של מייקל ג'ורדן שהחתימה את אל ג'פרסון (ביג אל) של יוטה

הניקס במקום להשתפר, בינתיים משאירים את JR סמית' שהיה לו פלייאוף גרוע על חוזה די יקר, ויותר נורא מזה, משאירים את פבלו פריג'יוני ל 3 שנים נוספות.

גפרסון דואג לפנסיה שלו.. אליפות הוא כבר לא יקח..

והוא יכל לחכות שהווארד הכוסית הזאת יחתום ואז להיות בייק אפ פלאן לקבוצות שלא יצליחו להחתים אותו

והניקס החתימו את JR smith על חוזה מקסימום וזה רק בגלל ההייפ שנוצר סביבו מהקהל. הקהל פשוט אוהב אותו והקהל אידיוט

אנדרה איגודאלה חתם בגולדן סטייט ל 4 שנים תמורת 48 מיליון דולר

לפני שנה הוא הגיע לדנבר תוך כדי טרייד גדול ששלח בין השאר את אנדרו ביינום לפילדלפיה, איגודאלה לדנבר, הווארד ללייקרס, וכל מיני שחקנים משלימים ובחירות דראפט לאורלנדו.

במעבר הזה שלו הוא ממש דפק את דנבר, שנהנתה ממנו רק למשך שנה אחת, ואותו דבר יכול לקרות ללייקרס עם הווארד, ואין מה לדבר על פילדלפיה שקיבלה את אנדרו ביינום המרוסק. איכשהו אורלנדו הפכה לקבוצה שהפסידה הכי מעט מבין כל הקבוצות שהיו מעורבות בטרייד הגדול בשנה שעברה.

גולדן סטייט בונה קבוצה ממש חזקה, ותנסה בשנה הבאה להשיג לפחות את מה שהשיגה השנה, עם שאיפה ללכת רחוק יותר. קו אחורי של קארי, קליי תומפסון, איגודאלה וגארט ג'ק מהספסל זה פשוט קטלני.

איגודאלה הורס רכזים, הוא עמדה 2-3 שצריך את הכדור בידיים שלו כדי להיות יעיל

היה עדיף להם שחקן שעושה דברים גם כשהכדור לא בידיים שלו כמו גריינג'ר או כל קלעי טוב אחר

הווארד בחר להצטרף ליוסטון של ג'יימס הארדן

בחירה מאוד מעניינת, ואני ממש מבסוט ממנה, כי זה ייצור הרבה עניין במערב.

אין מצב, הוא יהיה רכז שני בדאלאס, וישחק לא מעט.

או שלא. קלדרון הצטרף ויהיה כנראה הרכז המוביל. גם דארן קוליסון טרם נחתך.

אנדרה איגודאלה חתם בגולדן סטייט ל 4 שנים תמורת 48 מיליון דולר

לפני שנה הוא הגיע לדנבר תוך כדי טרייד גדול ששלח בין השאר את אנדרו ביינום לפילדלפיה, איגודאלה לדנבר, הווארד ללייקרס, וכל מיני שחקנים משלימים ובחירות דראפט לאורלנדו.

במעבר הזה שלו הוא ממש דפק את דנבר, שנהנתה ממנו רק למשך שנה אחת, ואותו דבר יכול לקרות ללייקרס עם הווארד, ואין מה לדבר על פילדלפיה שקיבלה את אנדרו ביינום המרוסק. איכשהו אורלנדו הפכה לקבוצה שהפסידה הכי מעט מבין כל הקבוצות שהיו מעורבות בטרייד הגדול בשנה שעברה.

גולדן סטייט בונה קבוצה ממש חזקה, ותנסה בשנה הבאה להשיג לפחות את מה שהשיגה השנה, עם שאיפה ללכת רחוק יותר. קו אחורי של קארי, קליי תומפסון, איגודאלה וגארט ג'ק מהספסל זה פשוט קטלני.

השאלה אם אנדרו בוגוט ישאר בריא. כשהוא בריא זה עוד 8-10 נקודות מתחת לסל ובעיקר עוד הגנה, ועכשיו יש להם גם סטופר אמיתי שיכול לקחת את הכוכב של היריבה. מעניין.

ובעניין הווארד - סוף סוף יוסטון חוזרת למרכז הבמה!!

כספי לא שווה מקום בטופ 6 קבוצות של היורוליג.

בנב"א לא משחקים בהכרח השחקנים הכי טובים.

זאת אסטרטגיה של קבוצות NBA שיכולות להרשות לעצמן לפעמים איזה שחקן עם מאפיין אחד בודד. במקרה של כספי, קליעה מהשלוש.

במכבי בשנים עברו היה גם רעיון דומה שהחתימו בזמנו את קירק פני או נסטורס קומאטוס, שחקנים עם יד טובה לשלוש (אע"פ שבמכבי הם לא היו הצלחה כבירה)

כספי לא שווה מקום בטופ 6 קבוצות של היורוליג.

בנב"א לא משחקים בהכרח השחקנים הכי טובים.

לפעמים אני תוהה אם אתה באמת חושב שאתה מבין, או שאתה סתם זורק שטויות לאוויר.

כספי אולי לא סופרסטאר אבל יש לו מקום במכבי ובהרבה קבוצות אחרות באירופה, כולל קבוצות יותר איכותיות ממכבי.

אחרי ששארלוט החתימה את אל ג'פרסון, הפעם דטרויט מחתימה את ג'וש סמית'.

במקרה של שניהם, היה יכול להיות יותר מעניין לראות אותם בקבוצה רצינית שתתחרה בפלייאוף

"מאמן יוסטון, קבוצתו החדשה של הפורוורד הישראלי, אמר: "שמח מאוד שאתה מגיע. אתה ורסטילי ונוכל להשתמש בך בכל אחת משלוש העמדות האלה". מקל מיהר לברך: "אני שמח בשבילך". חילוקי דעות בין אוהדי הרוקטס בנוגע להעברה"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :yahoo:

לגבי מקל - דווין האריס חוזר לדאלאס, ואילו דארן קוליסון עוזב לקליפרס.

כנראה שהוא בכל זאת יהיה רק רכז שלישי, מה שאומר שברוב המשחקים הוא לא ישחק בכלל, ויצטרך לחכות להזדמנות שלו.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :yahoo:

לגבי מקל - דווין האריס חוזר לדאלאס, ואילו דארן קוליסון עוזב לקליפרס.

כנראה שהוא בכל זאת יהיה רק רכז שלישי, מה שאומר שברוב המשחקים הוא לא ישחק בכלל, ויצטרך לחכות להזדמנות שלו.

מעבר לכך, דאלאס בחרה השנה ברוקי שמשחק גם כן כגארד. שניהם יזכו לדקות משחק מעטות כנראה (אם כי אני לא יודע מי יש להם בעמדה 2 - כרגע רק וינס קרטר כנראה - ויכול להיות שהמאמן ישחק עם שני גארדים ביחד).

מעבר לכך, דאלאס בחרה השנה ברוקי שמשחק גם כן כגארד. שניהם יזכו לדקות משחק מעטות כנראה (אם כי אני לא יודע מי יש להם בעמדה 2 - כרגע רק וינס קרטר כנראה - ויכול להיות שהמאמן ישחק עם שני גארדים ביחד).

דווין האריס אולי ישחק כ SG, מה שבכל זאת יאפשר למקל לקבל דקות.

ג'ארט ג'ק שנתן עונה נהדרת בגולדן סטייט כשחקן שישי, חתם ל 4 שנים בקליבלנד, שגם שם ישמש כשחקן שישי ככל הנראה, כאשר יעלה מהספסל וישחק לצד קיירי אירווינג. יופי של החתמה של הקאבס!

יכול להיות, גל מקל באמת יחסית גבוה וחזק, אולי הוא יוכל לשחק כ SG לפעמים.

ג'ארט ג'ק שנתן עונה נהדרת בגולדן סטייט כשחקן שישי, חתם ל 4 שנים בקליבלנד, שגם שם ישמש כשחקן שישי ככל הנראה, כאשר יעלה מהספסל וישחק לצד קיירי אירווינג. יופי של החתמה של הקאבס!

אבל הפסד לגולדן סטייט.

אגב - המערב נראה מטורף.

סן אנטוניו תיתן עוד עונה טובה (לפחות בעונה הסדירה), אוקלהומה חזקה (מעניין מתי ווסטברוק צפוי לחזור), הקליפרס אמורים לעלות מדרגה עם מאמן אמיתי, גולדן סטייט איבדה את ג'ארט, אבל החתימה את איגודאלה, יוסטון חוזרת למרכז הבמה, ממפיס היא קבוצה של חצי גמר פלייאוף, דנבר ויוטה אף פעם לא פראייריות ועוד לא דיברנו על הלייקרס ועל דאלאס. וואו. יש מצב לשבור את השיא מלפני כמה שנים, שהיה צריך 49-50 נצחונות בשביל מקום 8.

אבל הפסד לגולדן סטייט.

אגב - המערב נראה מטורף.

סן אנטוניו תיתן עוד עונה טובה (לפחות בעונה הסדירה), אוקלהומה חזקה (מעניין מתי ווסטברוק צפוי לחזור), הקליפרס אמורים לעלות מדרגה עם מאמן אמיתי, גולדן סטייט איבדה את ג'ארט, אבל החתימה את איגודאלה, יוסטון חוזרת למרכז הבמה, ממפיס היא קבוצה של חצי גמר פלייאוף, דנבר ויוטה אף פעם לא פראייריות ועוד לא דיברנו על הלייקרס ועל דאלאס. וואו. יש מצב לשבור את השיא מלפני כמה שנים, שהיה צריך 49-50 נצחונות בשביל מקום 8.

יוטה ודנדבר נחלשו מאוד.

יוטה איבדה את שני הגבוהים הפותחים שלה, וכרגע הם עושים רושם של קבוצה ללוטרי.

דנבר איבדה את איגודאלה, ואת מאמן העונה, ג'ורג' קארל שפוטר מסיבה כלשהי.

הלייקרס בקושי השיגו מקום בפלייאוף שנה שעברה, והשנה ללא הווארד, ועם הפציעה של קובי, אני לא בטוח שהם יצליחו להשתחל פנימה. דאלאס תלויה בהחתמות שלה. אם הם יביאו שחקנים כמו גריינג'ר או ביינום במידה והוא בריא, הם בהחלט יוכלו לדבר חזק.

יוטה ודנדבר נחלשו מאוד.

יוטה איבדה את שני הגבוהים הפותחים שלה, וכרגע הם עושים רושם של קבוצה ללוטרי.

דנבר איבדה את איגודאלה, ואת מאמן העונה, ג'ורג' קארל שפוטר מסיבה כלשהי.

הלייקרס בקושי השיגו מקום בפלייאוף שנה שעברה, והשנה ללא הווארד, ועם הפציעה של קובי, אני לא בטוח שהם יצליחו להשתחל פנימה. דאלאס תלויה בהחתמות שלה. אם הם יביאו שחקנים כמו גריינג'ר או ביינום במידה והוא בריא, הם בהחלט יוכלו לדבר חזק.

כל מה שאתה אומר נכון, וביחס ללייקרס, יש להוסיף שגם לא ברור מתי קובי יחזור לשחק.

ועדיין, זו הלייקרס. ודנבר היו טובים גם בלי איגודאלה.

נקווה שיהיה מעניין.

לפעמים אני תוהה אם אתה באמת חושב שאתה מבין, או שאתה סתם זורק שטויות לאוויר.

כספי אולי לא סופרסטאר אבל יש לו מקום במכבי ובהרבה קבוצות אחרות באירופה, כולל קבוצות יותר איכותיות ממכבי.

בברצלונה, ריאל, צסק"א ואולימפיאקוס אין לכספי מקום בחמישייה.

במכבי הנוכחית בהחלט יש לו מקום.

האוהדים של יוסטון בהלם מההחתמה, כספי יצטרך להוכיח שהוא שווה משהו ביוסטון, מקהייל אוהב אותו מתקופת האימונים שלו לפני הדראפט, מאז כספי איבד את הבטחון ולא שיפר שום אספקט במשחק שלו.

בנב"א משחקים היום הרבה מאוד שחקנים שמכבי טחנה אותם בימים היפים שלה, אם זאת בעיקר כשחקני סגל ולא ככוכבים.

האמת כל הכבוד לדאלאס על זה שהוסיפו את מקל. מהלך ציוני ואמיץ. סוף סוף בNBA משנים משהו מהגישה האנטישמית שלהם ועושים העדפה מתקנת גם לשכבות החלשות יותר. בכל מקרה ההחתמה יוצאת דופן. גל מקל מביא המון לשולחן. הוא מאוד ורסיטלי. יכול להביא מים. מגבות. משפריץ סבון מכל הטווחים. יכול לעודד גם מהספסל וגם מהיציע. מעניין אותי רק מה החוזה. אני הייתי מחתים אותו לכמה יותר זמן. בהחלט יהלום שיכול להתמודד מול הארל/CJ ווטסונים של הליגה, הAJ PRICE, ועוד.

האמת כל הכבוד לדאלאס על זה שהוסיפו את מקל. מהלך ציוני ואמיץ. סוף סוף בNBA משנים משהו מהגישה האנטישמית שלהם ועושים העדפה מתקנת גם לשכבות החלשות יותר. בכל מקרה ההחתמה יוצאת דופן. גל מקל מביא המון לשולחן. הוא מאוד ורסיטלי. יכול להביא מים. מגבות. משפריץ סבון מכל הטווחים. יכול לעודד גם מהספסל וגם מהיציע. מעניין אותי רק מה החוזה. אני הייתי מחתים אותו לכמה יותר זמן. בהחלט יהלום שיכול להתמודד מול הארל/CJ ווטסונים של הליגה, הAJ PRICE, ועוד.

אז גריינג?ר נשאר?