Jump to content

גביע המדינה 2013/2014

guyMTA

Recommended Posts

וואו איזה דיון ארוך על כלום, למה זה כזה מעניין אותכם אם קומבנציה כלשהי תמלא את רמת גן? העיקר שבאר שבע לא תיקח כדי שחיפה או הפועל לא יהיו באירופה.

בגמר 2003 בש נגד רמת גן הביאו לפחות 20 אלף לפי מה שאני זוכר...שאלה קטנה..בגמר ב97 כמה מכבי הביאו וכמה בש?? הייתי ילד בן 8 בשער 4 ומשום מה זכור לי שאוהדי בש ישבו בשער 11 אבל לא מזמן ראיתי תמונה מהגמר שדווקא הקהל של מכבי גם היה ב11...??

בגמר 2003 בש נגד רמת גן הביאו לפחות 20 אלף לפי מה שאני זוכר...שאלה קטנה..בגמר ב97 כמה מכבי הביאו וכמה בש?? הייתי ילד בן 8 בשער 4 ומשום מה זכור לי שאוהדי בש ישבו בשער 11 אבל לא מזמן ראיתי תמונה מהגמר שדווקא הקהל של מכבי גם היה ב11...??

ב-97' ישבתי ב11-12 בוודאות יה יציע שלנו.

בגמר היו יותר מ-20 אלף אוהדים שלנו וקצת יותר מ-10 מב"ש

וואו איזה דיון ארוך על כלום, למה זה כזה מעניין אותכם אם קומבנציה כלשהי תמלא את רמת גן? העיקר שבאר שבע לא תיקח כדי שחיפה או הפועל לא יהיו באירופה.

אני 100% איתך, זה כל כך לא מעניין שזה מדהים, מה שכן עדיף גם לא קריית שמונה בשביל קומבנציה שהיא תסיים שלישית...

קטע מדהים - לא רק שבאר שבע לא הגרילו עדיין קבוצת ליגת העל, הם אפילו לא הגרילו קבוצה מצמרת/אמצע הלאומית.

שתי קבוצות מליגה א' ועוד אחת מתחתית הלאומית!

קטע מדהים - לא רק שבאר שבע לא הגרילו עדיין קבוצת ליגת העל, הם אפילו לא הגרילו קבוצה מצמרת/אמצע הלאומית.

שתי קבוצות מליגה א' ועוד אחת מתחתית הלאומית!

שנה שעברה ר"ג זכתה בגביע לאחר שניצחה רק שתי קבוצות מליגת העל (סיבוב ח' וגמר) רק אחת מהן מהפלייאוף העליון, ואף אחת מהן לא ב90 דקות. מזל שזה הגרלה.

מתי בדיוק נתניה או ב"ש מילאו את אצטדיון ר"ג?

זוכר שנתניה הביאו כמה אלפים לגביע בכדורסל? אז הם לא יודעים מה החוקים בכדורסל, הם אוהדים את העיר. אותו דבר יהיה בכדורגל.

• 1 month later...

ק"ש-ב"ש

נתניה-פ"ת

אני בעד נתניה, ולו רק בשל העובדה שהיא הקבוצה היחידה ללא ר"ת :D

ק"ש-ב"ש

נתניה-פ"ת

אני בעד נתניה, ולו רק בשל העובדה שהיא הקבוצה היחידה ללא ר"ת :D

ר"ת יש רק בת"א!

אסור שהפועל ב"ש\קריית שמונה ייקחו את הגביע, בשביל שמקום רביעי בליגה לא ישחקו באירופה.

אנחנו עם מכבי נתניה פה.

האם הגמר יהיה נתניה-ב"ש, הסופר קלאסיקו של הכדורגל הישראלי מול אצטדיון ר"ג מלא?

אתה צוחק, אבל לפי כמה שהביאו בעבר לחצאי גמר (ולגמר במקרה של באר-שבע), סביר להניח שבר"ג יהיו לכל הפחות 30 אלף בגמר כזה (לדעתי יותר, יכול בהחלט להתמלא).

אתם לא מבינים שבמעמדים האלה מגיעים אנשים שאין להם מושג מי משחק בהרכב ולא היו שנים במשחק.

אנשים שגדלו בבאר-שבע והיו חמש פעמיים בוסרמיל ביסודי, ועברו אחרי הצבא לת"א, יגידו "יאללה, נלך".