Jump to content

מחירי הכרטיסים למשחק נגד בני יהודה

YNWA

Recommended Posts

אף אחד לא ביקש להוריד את המחירים לאורך עונה שלמה, בסה"כ למשחק אחד כדי לפרגן לאוהדים של הקבוצה הכי הוגנת בליגה מבחינת מחירי כרטיסים.

מכבי העדיפו לדפוק 1000 אוהדי בני יהודה מאשר לדאוג ל-10,000 אוהדי מכבי.

ומה עם המנויים?

ומה עם המנויים?

תאמין לי שלאף מנוי לא אכפת מזה, בייחוד אם אומרים להם שזה על מנת להוזיל את מחירי הכרטיסים נגד בני יהודה בחוץ.

אני לא מאמין שאנשים כאן מאשימים את מכבי.

תורידו את המחירים של הכרטיסים, וגולדהאר יצטרך לשלם עוד 5-8 מיליון מכיסו. זה הכל.

מכבי זה לא בני יהודה. זה לא מוצר זול והוא מבוקש בכל מצב, ו-100 שקל זה לא מחיר יוצא דופן לכדורגל בשום מקום בעולם המערבי.

דבר ראשון, אף אחד לא ביקש לכל המשחקים, ביקשו רק למקרה הספציפי של בני יהודה.

דבר שני, בוא נגיד והיו מורידים את המחיר ל-50 לקבוצה האורחת, ונניח שהקבוצה האורחת מביאה כל משחק (יש 18 משחקים) בבלומפילד 1800 אוהדים. 50*18*1800 = 1.6 מיליון ש״ח הפסד למיטש.

בפועל, רק הפועל, חיפה, ב״ש ואולי ביתר (7 משחקים העונה) מביאות כמות נורמלית של קהל, והקבוצות האלו גם ככה דופקות לנו מחירים, אז במשחקים נגדם אפשר להשאיר בכיף מחיר כרטיס ב-100 ש״ח. ההפסד מהורדת המחירים במשחקים נגד שאר הקבוצות הוא בערך 200 אלף ש״ח, ואני מפרגן כלפי מעלה (11 משחקים כפול 50 ש״ח הפסד למשחק כפול ממוצע של בערך 400 צופים למשחק).

עכשיו לא שאני מזלזל ב-200 אלף ש״ח, אבל אם מכבי היתה מצליחה להגיע להסכם עם הקבוצות שנותרו, כל אוהד היה חוסך עד 550 ש״ח בעונה, ובהתחשב בכמויות

הקהל שאנחנו מביאים, הקהל של מכבי היה חוסך מעל מיליון ש״ח בעונה, וכנראה גם שהיו מגיעים יותר אוהדים למשחקי החוץ.

**ברור לי שההסכם המדובר לא רלוונטי לרוב קבוצות הליגה, החישוב הנל ניתן רק כדוגמא לאיך הקבוצה יכולה לבוא לקראת אוהדיה (שכבר שנים משלמים את המחיר הגבוה בליגה למנויים) בסכום שהוא לא אסטרונומי.

הפכתם להיות חוג לפילוסופיה ?

לשטראוס יש תירוצים יותר טובים מלדמיו ועדיין אתם מתרגזים אם הקוטג' (שאתם לא קונים ) מתייקר ב 2 אג'.

דאמיו מכפיל לכם אישית את מחיר הכרטיס ובמקום להגן על עצמכם אתם מורחים ווזלין ומתכופפים כדי שיהיה לו נוח.

מערכת היחסים שלו עם מכבי לא מעניינת אותנו כמו שלא מעניינת אותנו מערכת היחסים שלא אם שום קבוצה אחרת.

דמאיו לא מוכר כרטיסים ב 50 מטוב לב, הוא מוכר אותם ב 50 כי משתלם לו והוא מקבל בשביל זה הטבות.

הוא מכר לנו כרטיסים ב 50 עד עכשיו בלי קשר למכבי והיה ממשיך למכור ב 50 בלי קשר אם הוא לא היה מריח פריירים.

הוא קלט שמכבי עכשיו בתנופה ואם הוא ייקח כפול כסף האוהדים ישלמו והוא יעשה מכה.

זה כל הסיפור, התירוץ מול מכבי הוא כסת"ח בשבילו ובשבילכם כי אתם רוצים ללכת. ( עובדה שבשנים קודמות לא שינה לו )

אם תלכו למשחק ב 100 שקל, המחירים ימשיכו להיות 100 שקל - זה שלא ששילמתם עוד 50 "כפרות" זה עוד מאות שקלים שתשלמו בשנים הקרובות.

כולם ילמדו שאתם פריירים וישמחו לנקנק לכם את הכיס. תתאפקו משחק אחד תרוויחו מאות שקלים .

לפני 7 שנים כשאבי חזר, פניג'ל הגנב עשק 120 שקל לכרטיס כדי לעשות קופה על אוהדי מכבי.

אבל אז היתה לאוהדים הנהגה רצינית בראשות איציק קוסמן, האוהדים ויתרו על משחק הבכורה של אבי פניג'ל מכר 20 כרטיסים והקבוצות האחרות למדו לקח.

הדור הצעיר לא פחות מוצלח ויש לי בו המון אמונה חבר שהפעם הזאת הם מפספסים

"הצבר"

יש מצב לאיזה צדיק שיקנה לי נוער ל11 ואני אחזיר לו כסף במשחק? נתקעתי השבוע גם בלי אשראי להזמין מהאינטרנט וגם לא יכול להגיע לק"ש.

יש מצב לאיזה צדיק שיקנה לי נוער ל11 ואני אחזיר לו כסף במשחק? נתקעתי השבוע גם בלי אשראי להזמין מהאינטרנט וגם לא יכול להגיע לק"ש.

לא אזלו הכרטיסים ל11??

אספתי היום בצהרים מ'לאן' בדיזינגוף.

תודה מה צריך להביא ?

מישהו יכול לאסוף את זה בשבילי עם הכרטיס אשראי שלי ותעודת זהות ?

השתחררו איזה 14 כרטיסים ל11

הזמנתי 2

מישהו יודע אם בן אדם אחר יכול לאסוף בשבילי את הכרטיסים ?

אם כן מה הוא צריך לקחת איתו ?

השתחררו איזה 14 כרטיסים ל11

הזמנתי 2

מישהו יודע אם בן אדם אחר יכול לאסוף בשבילי את הכרטיסים ?

אם כן מה הוא צריך לקחת איתו ?

תעודה מזהה וכרטיס אשראי

ובכל זאת - אם יש את האופציה להביא את הת.ז/רשיון זה עדיף. מספיק שנופלים על עובד שם שכן עושה את העבודה שלו כמו שצריך כדי סתם לתקוע את היום על השטות הזאת.