Jump to content

מחירי הכרטיסים למשחק נגד בני יהודה

YNWA

Recommended Posts

שיעשה 100 שקל ובמקום 13 אלף צופים יהיה לו 8-9 אלף אוהדים במגרש.

נשמע שהחישוב הוא פשוט 100 שקל כפול 8 אלף צופים יותר מ 50 שקל כפול 13, אבל בתוך ה 8 אלף שיבואו ב 100 שקל יש מלא נוער וחיילים שגם ככה ישלמו 50 שקל.

בקיצור הוא לא סתם עושה רעש עכשיו, אני לא בטוח שהוא רוצה למכור במחיר הזה.

לצערי החישוב הוא אחר. דמאיו מעדיף שיבואו לו 4000 אוהדי מכבי שיקנו ב 100 על פני 8000 שיקנו ב50. ההכנסה אותה הכנסה כמעט אבל הוצאות האבטחה + סדרנות הרבה יותר גבוהים כשיש אצטדיון מלא. וזה עוד לפני שדברנו על זה שהוא מאבד תביתיות שלו.

מצב אבסורדי שבארץ לבעלים של קבוצה קטנה יותר משתלם אצטדיון חצי ריק.

מכבי אשמה בכל מקרה בגלל שהם גובים מחירים מטורפים כבר שנים גם כשהיינו הכי פח. במקרה הזה מה רצית שיעשו ? שימכרו כל השנה ב100 ואז כשתגיע לבני יהודה יורידו ל40 ? הממוצע למנוי זה בערך 60-70 למשחק והוא יצא מופסד

כן, אבל בני יהודה היחידה שלוקחת את המחירים האלה, ואם היא תחליט שאו שגם היריבות יגבו לא יותר מ-50 שקל, או שהקהל שלהן לא יהנה מהמחירים האלה - זה יעשה טוב לכדורגל. חוץ מזה, הוא דואג לאוהדים של הקבוצה שלו. אם אנחנו נלחץ על מכבי לאשר סיכום בע"פ כזה עם בני יהודה, האוהדים שלו יהנו ממחירים יותר זולים. כל הכבוד לדמאיו. מבחינתנו זה מבאס, מבחינתו הוא צודק במאה אחוז.

גם מה שבאטיסטוטה אמר נכון. אבל אם דמאיו באמת בא להנהלה של מכבי עם הצעה למעין הסכם כזה, אני מצפה מההנהלה שלנו לשתף פעולה.

אגב אני לא מסכים עם הדעה הרווחת פה שמכבי אשמה. בני יהודה מקבלת מההתאחדות בטחונות במסגרת הפיילוט הזה (תמורת הורדת המחיר ההתאחדות מתחייבת להשלים לבני יהודה את ההכנסה שלהם באם ההורדה במחירי הכרטיסים תפגע להם בהכנסה הצפויה מכרטיסים שמופיעה בתקציב לבקרה)

למכבי אין הסכם שכזה, וההתאחדות לא משלמת לנו שקל, ככה שמכבי צריכה 'לדאוג לעצמה'ולכן היא לוקחת מחיר גבוהה.

בני יהודה בחוצפתם גם מקבלים בטחונות מההתאחדות על אובדן הכנסה אפשרי וגם מעלים מחיר לקבוצות עם פוטנציאל קהל גדול.. אז מעניין לי תתחת שמהעשרים אוהדים של אשדוד הם לקחו 50 שקל הרי גם ככה זה משחק שאין לו פוטנציאל הכנסה. ישראבלוף.

אגב אני לא מסכים עם הדעה הרווחת פה שמכבי אשמה. בני יהודה מקבלת מההתאחדות בטחונות במסגרת הפיילוט הזה (תמורת הורדת המחיר ההתאחדות מתחייבת להשלים לבני יהודה את ההכנסה שלהם באם ההורדה במחירי הכרטיסים תפגע להם בהכנסה הצפויה מכרטיסים שמופיעה בתקציב לבקרה)

למכבי אין הסכם שכזה, וההתאחדות לא משלמת לנו שקל, ככה שמכבי צריכה 'לדאוג לעצמה'ולכן היא לוקחת מחיר גבוהה.

בני יהודה בחוצפתם גם מקבלים בטחונות מההתאחדות על אובדן הכנסה אפשרי וגם מעלים מחיר לקבוצות עם פוטנציאל קהל גדול.. אז מעניין לי תתחת שמהעשרים אוהדים של אשדוד הם לקחו 50 שקל הרי גם ככה זה משחק שאין לו פוטנציאל הכנסה. ישראבלוף.

בני יהודה כבר מזמן לא מקבלת בטחונות מההתאחדות.

היה להם הסכם עם ההתאחדות לעונה או שתיים, ולאחר מכן הם החליטו להמשיך עם זה על דעת עצמם (כנראה שזה השתלם להם).

הזמנתי 2 כרטיסים - על שמי יש מנוי אחד

סימנתי את האופציה של הטענת המנוי ולא ביקשו ממני מספר מנוי נוסף.

התקשרתי ללאן לברר ואמרו לי שיש תקלה והמנוי שלי לא יטען.

הנציג עוד מנסה לשכנע אותי לאסוף בקופות/בבלומפילד כי עכשיו לבטל את ההזמנה ולעשות חדשה שהמנוי יטען יקח רבע שעה.

עד מתי לאן

הזמנתי 2 כרטיסים - על שמי יש מנוי אחד

סימנתי את האופציה של הטענת המנוי ולא ביקשו ממני מספר מנוי נוסף.

התקשרתי ללאן לברר ואמרו לי שיש תקלה והמנוי שלי לא יטען.

הנציג עוד מנסה לשכנע אותי לאסוף בקופות/בבלומפילד כי עכשיו לבטל את ההזמנה ולעשות חדשה שהמנוי יטען יקח רבע שעה.

עד מתי לאן

התחברתי ללאן על פי המספר מנוי שלי והזמנתי 1 ל11 אתה אומר שיש מצב שזה בכלל לא הטעין אפילו שקיבלתי אישור הזמנה למייל?

הזמנתי עכשיו שני כרטיסים במחיר 195 ש״ח. רשום שיש את המבצע של ישראכרט 1+1 אבל התקשרתי גם לישראכרט והם לא מכירים במבצע הזה. בלאן אומרים (שבינתיים) אין אחד פלוס אחד ואולי כדאי לחכות. יש כאן מישהו שדווקא כן הצליח לנצל את המבצע? (כפרה על הכסף...)

אם יש לי מנוי חייל אבל אני כבר לא חייל, אני אוכל לקנות כרטיס חיילים?

ההגיון אומר שלא. אבל אין הגיון בלאן.

בכל מקרה, תשאיר את הכרטיס חייל לחייל שבאמת אין לו כסף.

מכבי גובים 100 ש"ח בכל משחק בית גם נגד עכו ואנחנו באים בטענות לבני יהודה?

הגיע הזמן שנתעורר ונסתכל על עצמנו לפני שאנחנו מסתכלים על קבוצות בלי קהל שפעם פעמיים בעונה יכולים למלות אצטדיון בעזרת קבוצה אורחת.

אני אומנם מנוי וזה יוצא משהו כמו 60 שקל למשחק אבל שהייתי חייל וסטודנט לא יכולתי להרשות לעצמי ללכת להרבה משחקים.

אני לא מצפה ממכבי שבדרבי או נגד חיפה ייקחו 50 שקל למשחק אבל נגד עכו לקחת 100 שקל?

ההגיון אומר שלא. אבל אין הגיון בלאן.

בכל מקרה, תשאיר את הכרטיס חייל לחייל שבאמת אין לו כסף.

ואם באמת אין לי כסף? השתחררתי לפני חודש ועדיין לא מצאתי עבודה... די נו...

הזמנתי מלאן והתקשרתי עכשיו לבדוק אם באמת התקבלה ההזמנה(כולם יודעים מי אלה לאן)והפקידה אמרה לי שאני צריך לקחת בקופות כי זה לא נטען למנוי(ובחרתי באופציה שזה כן! יטען במנוי)

עכשיו השאלה שלי זה איך מעבירים את המנוי בקופות המגנטיות?